Anna Schattovits

Popularność: 263
Bardzo dobry coach (9)
Moja historia: Moja przygoda ze świadomą motywacją zaczęła się długo po studiach psychologicznych, na których miałam okazję poznać wiele złożonych motywacyjnych teorii. To niestety nie wystarczyło, aby walczyć z własną oraz cudzą prokrastynacją. Stąd wziął się blog „tylko nie dziś”, na którym opisywałam własne zmagania z tym zjawiskiem. Dopiero po kilku latach pracy z ludźmi zrozumiałam, że ludzkiej motywacji nie da się opisać prostym modelem. Sama na własnej skórze doświadczyłam spadków motywacji. Jedne z nich były spowodowane problemami komunikacyjnymi z ludźmi, inne wypaleniem zawodowym, a jeszcze inne tym, że realizowałam cudze cele zamiast własnych. Wewnętrzna ciekawość i upór pozwoliły mi odkryć moje prawdziwe źródło motywacji. Nie udało by mi się tego osiągnąć bez świadomości tego, jaka naprawdę jestem i czego potrzebuję w życiu, aby być szczęśliwa i wolna. Szukanie swojego własnego „paliwa” do szczęśliwego życia trwa nieustannie. Może być jednak bardziej efektywne, gdy w tych poszukiwaniach towarzyszy Ci życzliwa i doświadczona w tym temacie osoba. Jeżeli chcesz wpuścić do swojego życia przewodnika po swojej motywacji – ja jestem gotowa! ----------------------------------------------------------------------------------------- Psycholog, Coach, Trener, jednak przede wszystkim Inspirator i to słowo chyba najlepiej oddaje w jaki sposób działam. Ważniejszy od techniki pracy, jest dla mnie bliski kontakt z osobami, z którymi pracuję. Zależy mi na tym, aby poznać człowieka – jego zasoby i ograniczenia oraz pracować w ciągłym kontakcie z jego wrażliwością, potrzebami i wartościami. Inspiruje mnie kultura (film i literatura), ale także proste, codzienne życie, w którym najbardziej potrzebujemy świadomej motywacji. Swoje doświadczenie zdobywałam w firmach branży sprzedażowej, produkcyjnej oraz IT. Jako trener i coach współpracowałam m.in. z Neonet, Eurobank, LG Display, LG Chem Wrocław Energy, Intive. Edukacja: Psychologia – Uniwersytet SWPS Coaching – Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego
Kontakt
mail, portale społecznościowe - Tylko nie dziś
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Magister psychologii
Uniwersytet SWPS

Opinie

Bardzo dobry coach
Wyśmienity coach, i patrząc wstecz bardzo cieszę się że przypadek pomógł mi trafić właśnie na Anie. Pomogła mi spojrzeć na nowo na różne aspekty mojego profesjonalnego życia które albo nie widziałam albo spoglądałam z jednego punktu widzenia. Minęły dwa miesiące od naszego ostatniego spotkania, ale umiejętności i ‚narzędzia’ które mi przekazała Ania nadal są ze mną.
11 stycznia 2021 Diana Qadri - Właścicielka sklepu zero waste
Bardzo dobry coach
Połączenie indywidualnego podejścia do osoby, niezwykłej inteligencji oraz doświadczenia sprawia, że spotkania z Anną to świetny sposób na samodoskonalenie a przy tym prawdziwa przyjemność. Na sesjach związanych z pracą nad asertywnością byłem w stanie podnieść swój poziom samoświadomości w tymże temacie oraz dojść do sedna problemów. Trafne pytania, odpowiednio zdefiniowane cele oraz głęboka analiza tematu asertywności to kluczowe aspekty naszej współpracy.
20 grudnia 2020 Grzegorz - Programista
Bardzo dobry coach
Mam wrażenie, że po zakończeniu sesji z Anią, moje podejście do życia jest zdrowsze. Ma ono więcej! Przepracowałyśmy razem wiele krzywdzących i ograniczających mnie przekonań. Wyposażyła mnie w narzędzia pomocne podczas gorszych dni i momentów zwątpienia. Udało mi się uwierzyć w siebie i nakreślić ścieżkę zawodową, którą powolutku dalej rozwijam. Ogromnie polecam coaching z Anią!
11 grudnia 2020 Ewa - Fizjoterapeutka
Bardzo dobry coach
Moja współpraca z Anią trwała nieco ponad rok i wspólnie cierpliwie pracowaliśmy nad moją asertywnością. Dzięki swojej wiedzy oraz podejściu Ania pomogła mi zauważyć pewne schematy zachowań, które są dla mnie niekorzystne oraz wskazała metody jak sobie z nimi radzić. Dodatkowo pomogła lepiej zrozumieć moje reakcje i przykładowo "wyleczyła" mnie z myślenia, że złość jest wyłącznie negatywną emocją, wskazując jej dobre strony. Podczas pracy widać było jej osobiste zaangażowanie, dzięki czemu wzbudzała moje zaufanie, przez co łatwiej było mi poruszać drażliwe tematy z przeszłości. Efekt naszych spotkań jest dla mnie wyraźnie widoczny i jest to dla mnie wyraźny sukces w tym jakże trudnym dla większości z nas roku. Podsumowując, zdecydowanie polecam współpracę z Anią!
11 grudnia 2020 Maciek D -
Bardzo dobry coach
Potrzebowałam pomocy w rozwiązywaniu problematycznej sytuacji w pracy. Miałam kilka spotkań, po których udało się mi osiągnąć mój cel. Bardzo mi spodobał mi sposób, w który zadając pytania, Ania pomagała mi lepiej zrozumieć, czego ja chcę, jakie są moi potrzeby i jak mogę ich dosięgnąć. W ten sam sposób również pomogła poprawić moje słabe strony. Jestem bardzo zadowolona.
4 grudnia 2020 Vik - Quality Assurance
Bardzo dobry coach
Na samym początku myślałem, że będzie mnie czekać starcie z jakimś gotowym schematem jak naprawić to z czym się zmagam. Nic takiego się nie wydarzyło, wszystkie nasze spotkania były drogą, dzięki której coraz lepiej poznawałem sam siebie i przyczyny pewnych niechcianych zachowań. Najbardziej zaskakującą rzeczą był sam schemat spotkań, często zdarzało się że odpowiednio zadane pytanie ze strony Ani prowokało myślenie w kierunku zupełnie innym niż dotychczas, niszczyło pewne założenia które utrwaliły się w czasie. Domyślam się, że to może nie zadziałać dla wszystkich, dla mnie to jednak zadziałało, mogę snuć teorie że Ania posiadła dar szybkiego rozpoznawania mocnych stron swoich "pacjentów" (nie wiem jak nazwać osoby coachowane :D) dzięki interakcji z wieloma typami osobowości. Wiem, że wszystko powyższe brzmi dość enigmatycznie. Niemniej, przed spotkaniami z Anią często myślałem o swoim umyśle jako o swoim "największym wrogu", dziś już wiem że równie dobrze może być moim "największym przyjacielem". Wcześniej uzasadniałem swoje działania poprzez "nie-chcenie", teraz zastępuję to "chceniem". Mając na uwadze wszystko powyższe mogę tylko polecić Anię jako zacnego przewodnika w tym labiryncie zwanym umysłem :).
20 sierpnia 2020 Arek - Programista
Bardzo dobry coach
Ania była moim mentorem za czasów studiów. Spotykałyśmy się regularnie przez kilka miesięcy. Jest ona bardzo cierpliwą osobą, otwartą, wychodzącą poza własne, utarte schematy. To właśnie dzięki Ani otworzyłam się na nowe możliwości rozwoju pomimo, że początkowo podchodziłam do niektórych "pomysłów" sceptycznie. Co najważniejsze, Ania potrafi słuchać i wyciągać z rozmów wszystko to, co jest potrzebne do określenia celów i kroków do realizacji tych celów. Nigdy też nie narzuca swojego zdania. Proponuje różne scenariusze i stara się razem z mentee obrać scenariusz najlepszy dla niego. Jak najbardziej mogę polecić Anię jako mentora/coacha. I na zakończenie: bardzo Ci dziękuję Aniu za poswiecony czas i za otworzenie mnie na nowości!:)
27 listopada 2019 Natalia - HR Administartion Specialist
Bardzo dobry coach
Wspaniałe, holistyczne i nieszablonowe wsparcie w życiu zawodowym i prywatnym. Ania wychodzi w swojej metodzie pracy daleko poza ‚standardowy’ coaching i wzbogaca go elementami z psychologii i humanistyki. Wyjątkowa osoba i wrażliwość. Dzięki temu całościowemu podejściu szybko wspólnie zdefiniowaliśmy cele, w rozmowach odkrywały się rozwiązania, które w niesamowicie zaskakującym tempie zaczęły się materializować w życiu. Skuteczny i niesamowicie rozwijający proces na wielu płaszczyznach życia. Dziękuje za pomoc!
22 listopada 2019 Anna - projektant grafiki / własny biznes
Bardzo dobry coach
Kilka spotkań z Anną pomogło mi obrać właściwą drogę zawodową i podjąć kilka odważnych (i z perspektywy czasu słusznych) decyzji - czując jednocześnie, że nic nie jest mi narzucane, a Anna jedynie pomaga odkryć mi to, co tak naprawdę sama gdzieś głęboko 'wiem'. :-) Bardzo polecam współpracę!
2 listopada 2019 Lucyna - Analityczka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj