Anna Wilk-Musiał

Popularność: 21
Jestem dyplomowanym life coachem, trenerem rozwoju osobistego i kompetencji miękkich. Z miłości do ludzi i pięknych kadrów zajmuję się też fotografią, dlatego w mojej ofercie znajdziecie Państwo ciekawą i skuteczną metodę pracy rozwojowej jaką jest fotocoaching. Jestem właścicielką Pracowni Rozwoju Osobistego Ekvilibro z siedzibą w Częstochowie. Stworzyłam ją z myślą o osobach, które poszukują w życiu harmonii, starają się poznać lepiej siebie, są otwarte na rozwój oraz chcą zmieniać życie na lepsze. Dzisiaj często brakuje nam czasu i przestrzeni na to, aby pomyśleć o sobie, swoich marzeniach i pragnieniach, nie mówiąc już o ich realizacji. W mojej pracowni każdy będzie mógł spojrzeć na swoje życie z dystansu, zatrzymać się i zastanowić nad celem oraz sensem swoich działań. Życie w zgodzie ze sobą i swoim potencjałem jest niezmiernie ważne, jeśli chcemy czuć się naprawdę szczęśliwi. Moja praca polega na profesjonalnym wspieraniu innych osób w rozwoju, a także pomocy w odkrywaniu ich potencjału wewnętrznego. Motywuję do realizacji planów oraz wprowadzania zmian w sferze osobistej i zawodowej w celu podniesienia jakości życia klientów coachingowych. Pracuję w oparciu o model coachingu ericksonowskiego oraz zgodnie z Kodeksem Etyki ICF. Ważną częścią mojej działalności są warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia z zakresu kompetencji społecznych. W pracy chętnie wykorzystuję kreatywne techniki oraz nieszablonowe narzędzia coachingowe umożliwiające pogłębienie samoświadomości i sprzyjające autorefleksji uczestników. Bardzo cenię sobie możliwość towarzyszenia ludziom w ich rozwoju i procesie zmiany, czerpię z tego radość i satysfakcję, a praca jest moją pasją. Serdecznie zapraszam do współpracy!
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Katowice, Kraków, Myszków, Działoszyn, Kłobuck, Łódź, Radomsko, Częstochowa, Zawiercie,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Dodatkowo
Fotocoaching - połączenie sesji coachingowych i sesji fotograficznej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej ofercie, zadzwoń, napisz, odwiedź moją stronę! Zapraszam:)
Języki
Możliwość prowadzenia sesji w języku rosyjskim i ukraińskim.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom