Anna Wilk-Musiał

Popularność: 390
Bardzo dobry coach (15)
Jestem dyplomowanym life coachem, trenerem rozwoju osobistego i kompetencji miękkich. Z miłości do ludzi i pięknych kadrów zajmuję się też fotografią, dlatego w mojej ofercie znajdziecie Państwo ciekawą i skuteczną metodę pracy rozwojowej jaką jest fotocoaching. Jestem właścicielką Pracowni Rozwoju Osobistego Ekvilibro z siedzibą w Częstochowie. Stworzyłam ją z myślą o osobach, które poszukują w życiu harmonii, starają się poznać lepiej siebie, są otwarte na rozwój oraz chcą zmieniać życie na lepsze. Dzisiaj często brakuje nam czasu i przestrzeni na to, aby pomyśleć o sobie, swoich marzeniach i pragnieniach, nie mówiąc już o ich realizacji. W mojej pracowni każdy będzie mógł spojrzeć na swoje życie z dystansu, zatrzymać się i zastanowić nad celem oraz sensem swoich działań. Życie w zgodzie ze sobą i swoim potencjałem jest niezmiernie ważne, jeśli chcemy czuć się naprawdę szczęśliwi. Moja praca polega na profesjonalnym wspieraniu innych osób w rozwoju, a także pomocy w odkrywaniu ich potencjału wewnętrznego. Motywuję do realizacji planów oraz wprowadzania zmian w sferze osobistej i zawodowej w celu podniesienia jakości życia klientów coachingowych. Pracuję w oparciu o model coachingu ericksonowskiego oraz zgodnie z Kodeksem Etyki ICF. Ważną częścią mojej działalności są warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia z zakresu kompetencji społecznych. W pracy chętnie wykorzystuję kreatywne techniki oraz nieszablonowe narzędzia coachingowe umożliwiające pogłębienie samoświadomości i sprzyjające autorefleksji uczestników. Bardzo cenię sobie możliwość towarzyszenia ludziom w ich rozwoju i procesie zmiany, czerpię z tego radość i satysfakcję, a praca jest moją pasją. Serdecznie zapraszam do współpracy!
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Katowice, Kraków, Myszków, Działoszyn, Kłobuck, Łódź, Radomsko, Częstochowa, Zawiercie,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Dodatkowo
Fotocoaching - połączenie sesji coachingowych i sesji fotograficznej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej ofercie, zadzwoń, napisz, odwiedź moją stronę! Zapraszam:)
Języki
Możliwość prowadzenia sesji w języku rosyjskim i ukraińskim.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Ania bardzo mi pomogła. Zarówno odnaleźć motywację, jak i zmienić moje złe nawyki. Czeka mnie jeszcze dużo pracy, ale wszystko cały czas idzie w dobrą stronę . Bardzo cieszę się, ze podjęłam decyzję o udaniu się do pani Ani.
15 listopada 2018 Lila - własny biznes
Bardzo dobry coach
Zapisałam się na sesje indywidualne z Panią Anną, która na każde spotkanie jest zawsze świetnie przygotowana. Dzięki Pani Annie odważyłam się wyjść ze swojej strefy komfortu i zaczynam patrzeć zupełnie inaczej na życie.
7 października 2018 Monika - Stanowisko kierownicze
Bardzo dobry coach
Pani Anna to bardzo przyjazna osoba, na mnie zrobiła super wrażenie. Jest profesjonalna i sesje z nią to dobrze zainwestowane pieniądze :) Po każdym spotkaniu czuję się zmotywowana do dalszego działania i wychodzenia ze strefy komfortu.
4 września 2018 Alicja - Kierownik
Bardzo dobry coach
Pani Anna jest świetnym coachem a poza tym bardzo miła i sympatyczną osobą. Chodzę do niej na sesje indywidualne już jakiś czas i czuję dużą poprawę w mojej osobie jak i mojej głowie :) Po każdej sesji dowiaduje się czegoś o sobie i wynoszę stamtąd dużo pozytywnych rzeczy.
26 lipca 2018 Iwona - Kierownik
Bardzo dobry coach
Polecam wizyty u tego coacha - w sumie u mojej imienniczki :) coach z którym bardzo łatwo jest przeprowadzić sesje czy to przez telefon czy skype jak mamy napięty kalendarz, no a najlepiej oczywiście w 4 oczy ;) Pani Anna to świetny człowiek i doskonały coach.
23 kwietnia 2018 Anna - Pracownik administracji
Bardzo dobry coach
Coach, którego polecam bez wahania. Uczęszczam na sesje do Pani Anny już od pewnego czasu. Polecam wizyty u tej Pani - po każdej sesji coraz bardziej poznaję siebie, swoje marzenia, cele i pragnienia. Bardzo dużo z nich wynoszę, bardzo pomagają mi w życiu codziennym.
23 kwietnia 2018 Wojciech - Informatyk
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z sesji z Panią Anną. Zawsze wychodzę w pełni zmotywowana i gotowa do działania. Sesje u tego coacha bardzo mi pomagają, a za każdym razem uczę się czegoś nowego o sobie i swoim życiu. Polecam Panią Annę, to świetny coach!
13 kwietnia 2018 Eliza - Projektantka
Bardzo dobry coach
Chodzę do Pani Ani na sesje indywidualne już od pewnego czasu. Polecam każdemu spotkanie z tą Panią. Jeżeli mamy chęci poprawy swoich słabości, a nawet kiedy uważamy, że ich nie mamy. Po każdym spotkaniu wynosimy coraz więcej i coraz więcej dowiadujemy się o sobie. Polecam tego coacha.
11 kwietnia 2018 Sylwia - Sekretarka
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Anną - bardzo dobry coach, polecam każdemu. Chodzę na sesje indywidualne od krótszego czasu, ale już czuję wewnętrzną poprawę i zauważam pozytywne efekty w "mojej głowie". Świetny coach, polecam każdemu kto szuka a nie wie kogo wybrać.
10 kwietnia 2018 Krzysztof - Inżynier
Bardzo dobry coach
Miałam w życiu poczucie, że mogę robić jeszcze więcej i wynosić z niego jeszcze więcej korzyści. Chciałam w 100% korzystać z tego co daje mi świat, jakie możliwości otwierają się każdego dnia. Teraz po sesjach z Panią Anną wiem jak to robić. Polecam tego coacha.
26 marca 2018 Justyna - Prawnik
Bardzo dobry coach
Sesje indywidualne z Panią Anną są bardzo pomocne, dzięki nim prężnie rozwijam się zawodowo i prywatnie. Uczęszczam już od pewnego czasu i dalej planuję korzystać z pomocy tego coacha. Polecam Panią Annę jeżeli ktoś szuka dobrego coacha.
26 marca 2018 Karol - Manager
Bardzo dobry coach
Jeżeli ktoś poszukuje dobrego coacha to zdecydowanie polecam sesje u Pani Anny Wilk-Musiał. Pani Anna pomaga w wielu kwestiach - zawodowych czy prywatnych lub inaczej mówiąc życiowych. Pierwszy raz udałam się na sesje z polecenia i ja też polecam każdemu, ponieważ chodzę do Pani Anny regularnie.
26 marca 2018 Marta - Handlarz
Bardzo dobry coach
Z narzeczoną od pewnego czasu nam się nie układało, nie wiedzieliśmy co jest tego przyczyną - leżała ona gdzieś głębiej. Po spotkaniach z Panią Anną udało nam się zlokalizować problem i skutecznie zacząć z nim walczyć. Polecam tą Panią.
15 marca 2018 Damian - Kierownik
Bardzo dobry coach
Dziękuję za wsparcie Pani Annie - pomogła mi w wielu dziedzinach życia osobistego. Chcę się dalej rozwijać i na pewno dalej będę uczęszczać na jej sesje. Polecam każdemu osobiste spotkania z tym coachem.
15 marca 2018 Malwina - Lekarz
Bardzo dobry coach
Polecam sesje indywidualne u tej Pani. Miewałam problemy w pracy i życiu osobistym, które samej ciężko było mi rozwiązać, ale z pomocą Pani Anny udało mi się pokonać przeciwności losu i teraz życie jest łatwiejsze.
15 marca 2018 Katarzyna - Pracownik biura
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj