Anna Zalewska-Sikora

Popularność: 477
Bardzo dobry coach (4)
Witaj, jestem psychologiem/ akredytowanym coachem ACC ICF/ trenerem rozwoju osobistego/ HR-owcem z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowej firmie doradczej. Zapraszam na sesje coachingowe, jeśli nie chcesz już tracić czasu na rzeczy, które w twoim życiu nie działają. Podczas pracy coachingowej spojrzysz otwarcie i uczciwie na to czego naprawdę chcesz i ustalisz, co Cię tam zaprowadzi. Zyskasz większą wiarę w siebie. Coaching sprawi, ze staniesz się mocniejszy/a. O MNIE Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, Szkoły Trenerów w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Terapii Gestalt w Krakowie oraz studiów zawodowych coachingu i szkoły team coachingu. Prowadzę sesje coachingowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, a także coaching zespołów. Prywatnie jestem żoną i mamą, która na co dzień stara się osiągać balans pomiędzy życiem rodzinnym i zawodowym. MÓJ OBSZAR SPECJALIZACJI Moją domeną jest coaching transformacyjny – GŁĘBOKA I TRWAŁA ZMIANA w kierunku zintegrowania tego kim się jest i co się robi. Koncentruję się na tematach ważnych dla klienta i określonych przez klienta. Tworzę PRZESTRZEŃ DO SŁUCHANIA CIEBIE - mój naturalny talent to słuchanie i podążanie za rozmówcą. W pracy jako life coach jestem szczególnie ukierunkowana na WZMACNIANIE KLIENTA w doświadczaniu swoich możliwości, prawdziwej wartości i rozwijaniu pewności siebie, na drodze do satysfakcji i spełnienia. Coaching transformacyjny / Coaching relacji / Coaching kariery / Coaching grupowy / Team Coaching
Kontakt
Zapraszam do kontaktu i pierwszej sesji:

+48 668 167 897
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Tychy,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ania to Anioł w ludzkiej postaci, który pomógł mi poczuć moje skrzydła. Zawsze uśmiechnięta, pełna serca, empatii, życzliwości i cierpliwości. Dla mnie sesje z Anią to podróże w głąb siebie w atmosferze akceptacji i zrozumienia. W jej obecności otwierają się umysł, serce i dusza. Dziękuje za każde spotkanie i polecam każdemu, kto chce dotrzeć do prawdziwego JA.
15 luty 2019 Monika - specjalista
Bardzo dobry coach
Polecam gorąco Panią Anię. Spotkania z Nią to zawsze świetne doświadczenia. Jej otwarty umysł, wielka empatia, wiedza, inteligencja, wewnętrzny spokój, profesjonalizm budują atmosferę zaufania i stwarzają bardzo komfortowe warunki pracy nad własnym rozwojem. Każda chwila treningu jest bezcenna. Dziękuję za wszystko, czego się dzięki Niej nauczyłam.
27 września 2017 Helena - Specjalista
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Annę ze względu na Jej profesjonalizm oraz ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo szybko potrafi stworzyć wspólną więź z rozmówcą, dzięki swojej otwartości oraz zaangażowaniu. Atmosfera panująca na spotkaniach jest swobodna i przyjazna, co pozwala na merytoryczną dyskusję oraz dogłębną analizę każdego problemu - zdefiniowania ich przyczyn oraz zaplanowanie działań mających na celu ich poprawę. Osobiście jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów.
24 sierpnia 2017 Justyna - Specjalista
Bardzo dobry coach
Ania jest świetna w tym co robi, uśmiechnięta, pełna empatii i profesjonalna w każdym calu. Dzięki niej wypracowałam swoje metody na uporanie się z porażkami (tymi mniejszymi i większymi), kontrolować swoje emocje i otwierać się na rzeczy, które wydawały się być poza moim zasięgiem. Bardzo dziękuję!
6 kwietnia 2016 Beata - Finance Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj