Artur Krysik

Popularność: 378
Bardzo dobry coach (4)
W dzieciństwie miałem wypadek komunikacyjny, w wyniku którego koła wózka inwalidzkiego zastąpiły mi nogi. Sytuacja ta spowodowała, że od tamtego momentu musiałem radzić sobie z różnego rodzaju "schodami". Droga, którą przeszedłem pozwoliła mi zrozumieć, że co dla jednych nie stanowi problemu, dla innych może w określonym kontekście być barierą nie do przejścia. Sytuacje, których doświadczyłem nauczyły mnie pokonywania wielorakich trudności i poszukiwania rozwiązań/wyjść z każdej sytuacji. Od przeszło 12 lat pomagam przedsiębiorcom w ich rozwoju i mierzeniu się z różnego rodzaju wyzwaniami. Dotychczas pomogłem przeszło 100 firmom. Posiadam doświadczenie biznesowe i menadżerskie. Stworzyłem od podstaw własną firmę doradczą, zarządzam zespołem własnych pracowników, doradców i trenerów. Byłem menadżerem w firmie z branży medycznej. Kilka lat temu inny coach zauważył u mnie pewne naturalne umiejętności coacha. Stało się to dla mnie inspiracją do rozszerzenia swojej wiedzy w tym obszarze i formalnego potwierdzenia posiadanych kwalifikacji stosownym certyfikatem. Skończyłem Studium Coachingu MLC w Warszawie pod kierunkiem dr hab. Mirosławy Huflejt - Łukasik i Benedykta Peczko. Lubię pomagać innym w pokonywaniu trudności i mierzeniu się z wyzwaniami stojącymi na drodze ich rozwoju. Jestem przekonany, iż coaching jest do tego najbardziej efektywną metodą. Moim ulubionym obszarem pracy coachingowej jest przywództwo, na które składa się między innymi: określanie celów zgodnych z osobistymi motywacjami i ambicjami, tworzenie relacji i wpływ na innych, skuteczność w działaniu. Dla chcących pracować nad sobą w tym obszarze prowadzę coachingi grupowe pn. "Charyzmatyczny Przywódca". Więcej informacji na ten temat znajduje się na www.charyzmatycznyprzywodca.pl W coachingu kieruję się Wartościami i Założeniami Polskiej Izby Coachingu. Prywatnie jestem katolikiem, szczęśliwym mężem i ojcem. Pracuję według metodologii Multi-Level Coaching (coaching wielopoziomowy). Metodologia MLC umożliwia pracę na głównych poziomach funkcjonowania człowieka od środowiska zaczynają poprzez zachowania, umiejętności i przekonania aż po wartości, tożsamość i misję. Takie podejście pozwala spojrzeć na stojące przed klientem dylematy z różnych punktów odniesienie, co umożliwia znalezienie optymalnego rozwiązania. Pozwala również zbadać wpływ wybranego rozwiązania nie tylko na klienta ale także na środowisko w którym funkcjonuje. Takie podejście pozwala na dokonanie właściwego wyboru i wprowadzenie trwałej zmiany. Praca ze mną może dotyczyć życia osobistego jak również zawodowego. Posiadam duże doświadczenie we współpracy z małymi przedsiębiorcami, stąd obszar pracy coachingowej może dotyczyć także biznesu.
Kontakt
tel. 606 450 777
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam coaching w wykonaniu Artura. Mimo mojego sceptycznego podejścia na początku, zmieniłem całkowicie zdanie już po kilku chwilach na pierwszym spotkaniu. Warto skorzystać i odetkać pewne korki w głowie :) Polecam wszystkim!
3 grudnia 2014 Bartłomiej - własna firma
Bardzo dobry coach
Artur to profesjonalista, który indywidualnym podejściem tak poprowadził sesje, że przyniosło to wiele pozytywnych zmiany w moim życiu zawodowym. Praca z nim to przyjemna "catorga", która przynosi rezultaty. Był zawsze przygotowany do spotkania, w jego trakcie umiejętnie motywował do pracy i dodatkowego wysiłku. Artur to coach z którym pracuje się w atmosferze zaufania i indywidualnego podejścia do rozwiązania problemów albo osiągnięcia celów - godny polecenia i zaufania MU.
14 października 2014 Michał - administarcja publiczna
Bardzo dobry coach
Pan Artur to świetny fachowiec, profesjonalista w swojej dziedzinie. Podczas sesji stwarza atmosferę zaufania, otwartości, jest zawsze przygotowany do spotkania. Dzięki tym spotkaniom przełamałam pewne bariery, zmieniłam podejście do życia. Serdecznie polecam!!!
14 października 2014 Wiola - specjalista ds. rynku pracy
Bardzo dobry coach
Doskonały coach, niezwykle pomocna, profesjonalna i emocjonująca sesja. Wyniosłam z niej bardzo wiele i dzięki pracy z Panem Arturem osiągnęłam zamierzony cel. Zdecydowanie polecam, biznes caoching na najwyższym poziomie.
8 października 2014 Justyna - Brand Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj