Artur Makieła

Popularność: 5182
Bardzo dobry coach (27)
Postawiłem sobie za cel szerzyć wszelką wiedzę, jaką przez lata zdobyłem, aby pomagać ludziom stawać im się coraz lepszymi. A stawanie się coraz lepszym oznacza skuteczne rozprawianie się ze swoimi problemami, ciągłe podnoszenie poprzeczki i marsz w stronę własnych marzeń, bez względu na to, jak bardzo odległa lub bliska wydaje się droga do nich. Stawanie się coraz lepszym oznacza tworzenie świata, w którym zarówno Ty, jak i ludzie w Twoim otoczeniu czują się coraz lepiej i obdarzają tym samopoczuciem innych. Właśnie po to powstała Polska Akademia Rozwoju Osobistego oraz program Czas Sukcesu. Z przyjemnością podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniami, tak aby i Twoje życie spełniało Twoje oczekiwania. W pracy coachingowej pomagam odnaleźć radość z życia, motywację, pewność siebie i skutecznie realizować cele. Jako hipnoterapeuta zajmuję się także usuwaniem fobii i negatywnych emocji oraz innymi zagadnieniami, w których hipnoza jest skutecznym i pomocnym narzędziem. Terapii, hipnozy, psychologii osiągnięć i NLP uczyłem się od wielu trenerów polskich i zagranicznych. Wśród nich moimi nauczycielami byli: Andrzej Batko, Brian Tracy, John Grinder, Christopher Caress, Larry H. Elman, T. Harv Eker, Joe Vitale i inni.
Kontakt
Polska Akademia Rozwoju Osobistego
Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4 lok. 71
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Hipnoterapia
Zapraszam na indywidualne sesje hipnoterapeutyczne

Opinie

Bardzo dobry coach
Pan Artur Makieła okazał się być moim lekiem na całe zło. Moim mankamentem było fałszywe i powierzchowne ocenianie rzeczywistości oraz otaczającego mnie świata. Kulą u nogi była dla mnie przeszłość. Pan Makieła zmienił moją codzienną analizę otaczającego mnie środowiska o180 stopni. Dzięki pracy hipnoterapeutycznej bazującej na programowaniu podświadomości mój umysł w końcu zaczął funkcjonować w sposób dla mnie samego nieoczekiwany. Wyzwolił we mnie ogrom potencjału który był w stanie uśpienia do momentu naszego pierwszego spotkania. Jest wspaniałym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Cechuje Go ogromna charyzma i fantastyczne podejście do klienta. Szczerze, nie poleciłbym nikogo innego - JEDYNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE PAN ARTUR MAKIEŁA. Planuję z Nim kontynuować współpracę :)
24 luty 2021 Jakub Krzyżanowski -
Bardzo dobry coach
Super coach, daje dużo narzędzi do pracy nad sobą. Dał mi o wiele więcej niż psycholog. Posiada bardzo dużą wiedzę i umie się nią dzielić. Potrafi trafnie zdiagnozować sedno problemu i zaoferować skuteczny sposób rozwiązania. Bardzo gorąco polecam.
26 czerwca 2020 Jola - specjalistka
Bardzo dobry coach
Szkolenia u Artura to czysta przyjemność, dużo wiedzy i narzędzi do doskonalenia siebie. Potrafi wydobyć potencjał oraz zmotywować do zmian. Łatwość przekazywania wiedzy, jednym słowem Profesjonalny.
9 maja 2020 Jarosław - 123
Bardzo dobry coach
Meeting Artur changed my life. To all people hesitating whether they should try out the not so common hypnotic methods or not, read the following: I was suffering mental troubles, obsessives thoughts and anxiety crisis. It had the effect of a sclerosis - I was despaired and felt helpless. No doctor really succeeded in reeducating my psychee. Before hypnosis my joy in life was 2/10. Now I would rate it 8/10 and I feel empowered! I am going to speak frankly: it was not cheap, but the sessions improved my quality of life to such extent that it was worth the investment. Invest in yourself - the only investment you will never regret.
17 listopada 2018 Jean-Luc - Office worker
Bardzo dobry coach
Po prostu najlepszy!!! Problemy, z którymi zmagałam się od lat, Artur rozwiązał je podczas-zaledwie kilku sesji. Jest niesamowity. Poradzi sobie dosłownie ze wszystkim, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego pomocy. Od razu żyje się lepiej, kedy wiesz, że w razie jakiegokolwiek niepowodzenia „KTOŚ” będzie w stanie Ci pomóc. :P Jeszcze raz wielkie dzięki. On ma tę moc!!!
11 czerwca 2018 Natalia - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Wiarygodny,prawdziwy,profesjonalny w swoim fachu. Może być mentorem. Posiada zdolność dostrojenia się do sytuacji i osobowości z którą pracuje. Jeśli przeczytałeś ten wpis to wypróbuj na sobie. NIE ZWLEKAJ!!! POLECAM.
27 maja 2018 Maciek - malarz-dekorator
Bardzo dobry coach
Doskonały coach i świetny hipnoterapeuta. Po każdej sesji wracałam do domu z pozytywnym ładunkiem energii. Aż podczas trzeciej sesji wydarzył się katharsis, totalne tąpnięcie, nie wiem jak to opisać. I od tego momentu zasadniczo co sobie postanowię, to wprowadzam w życie i konsekwentnie realizuję. Gładziutko, całkowicie zrezygnowałam z alkoholu. Bez żadnych perturbacji przestałam jeść słodycze. Nie ma takiej sytuacji żebym ominęła trening (ba! nawet otoczenie oszukuję, że nie mogę się spotkać, żeby tylko nie ominąć ćwiczeń). Poprosiłam Artura, żeby zrobił tak, żeby wszystkie zmiany działy się jakby obok mnie, żeby nie kosztowały mnie zbyt wiele przemyśleń (wiadomo, za dużo się zastanawiasz i już szykujesz wymówki) - i tak się stało. Nie wiem jak on to zrobił, ale zrobił. Gorąco polecam. Szczególnie tym, z bardzo silną wolą, która robi z nimi co chce. Warto. ps. pożegnałam się też z e-fajkiem, normalnie cud
22 maja 2018 Joanna - marketingowiec
Bardzo dobry coach
Przy pierwszym spotkaniu już czuć ze Gość ma to czego wielu osobom w dzisiejszym świecie brakuje - życzliwość przyjazne nastawienie uśmiech bezpośredniość - czujesz sie u Niego jakbyś znał Go od zawsze - takiego ładunku pozytywnej energii ukierunkowanej w dokładnie to miejsce które potrzebujesz jeszcze nie dostałam od Nikogo - człowiek sie czuje od razu młodszy lżejszy ładniejszy - zycze Ci Arturze zeby nigdy nie zabrakło Tobie sil i chęci by byc tak pozytywnym Czlowiekiem jak teraz jesteś - polecam i serdecznie pozdrawiam :-)
15 marca 2018 Iza - Menager
Badzo słaby coach
H jak jfjdjksjzb jjdhdb sjsjjsjsjj jjsjjnnjkkk glupooooo9jjdjjdjdhhhjhhhhhhhhhghhhhhbhbbbgggggggg. Djjdjdjdjd dj. Jjdjsjsjsjakiaueud jxjsjsjdjsjjdjdjdjjdjdjdjdjdjjdjdjdjdjdjjdjd jdjdjkskwowidjdjdjjeishjjj
30 grudnia 2017 Hhh - Hjhh
Bardzo dobry coach
Wspaniały człowiek. Pełen energii i zrozumienia. Doskonale przygotowany i wyposażony w wiele narzędzi, dzięki którym pomaga ludziom. Gorąco polecam, sesje osobiste, na których człowiek odkrywa co tak naprawdę go blokowało i nie pozwalało mu pełniej wykorzystywać swojego potencjału. Po sesjach człowiek zauważa harmonię i chęć do pracy nad samym sobą.
28 czerwca 2017 Wojtek - Ochroniarz
Bardzo dobry coach
Coaching bardzo rzetelny, ale też na luzie. Artur uważnie słucha i nie prawi banałów, tylko podpowiada same konkrety. Mówi w oparciu o swoje doświadczenia, co jest tym bardziej cenne, bo udzielane rady zostały wcześniej sprawdzone. Szczególnie polecam sesje indywidualne!
10 maja 2017 Konrad - spawacz
Bardzo dobry coach
Po pierwszych 2 spotkaniach z Arturem tak mi się spodobało że chodziłem łącznie przez 3 miesiące aby przepracować więcej tematów. W 110% zadowolony z efektów. Zmieniłem postrzeganie siebie i świata. Pozbyłem się kilku niewygodnych nawyków. Dokładnie o to mi chodziło. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że ta inwestycja w siebie się opłaciła. Artur jeśli to czytasz wiedz że pośladki mi uratowałeś!!! Polecam
4 maja 2017 Mateusz - rolnik
Bardzo dobry coach
Bardzo goraco polecam Artura jako coacha. Pracowalismy przez Skype i efekty byly niesamowite i dlugoterminowe. Artur ma duza wiedze i doswiadczenie i potrafi dostosowac sie do zmiennych priorytetow klienta
13 marca 2017 Beata - HR Specialista
Bardzo dobry coach
Artur zaległe dzięki za zrzucenie 40kg. start luty 15 end wrzesień 15. Jesteś skuteczny. waga utrzymana dziś wrzesień 16ty. Artur 200 znaków? ja czasami dzień dobry nie mówię z oszczędności części mimicznej.
15 września 2016 Rene - freelancer
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność skorzystać z sesji z Arturem. Spotkania przebiegają w bardzo komfortowej atmosferze. Polecam każdemu, kto oczekuje konkretnych i jasnych "rozwiązań" w krótkim czasie - dobrze wykorzystany czas! :)
5 września 2016 Pamela - Manager
Bardzo dobry coach
Sesje rewelacja, pełen profesjonalizm, po każdym wyjściu z spotkania czujesz ze jesteś naładowany mega energią, głową podniesioną do góry z "peleryną" na plecach
16 listopada 2015 Przemek - własna firma
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Bogate doświadczenie poparte wiedzą. Dzięki jego świetnie poprowadzonym sesjom zmieniałam swoje postrzeganie świata w wielu kwestiach, Z pewnością niejednokrotnie skorzystam z jej rad i wskazówek, jednocześnie polecając go moim znajomym.
5 listopada 2015 Magda - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Artur to profesjonalista w każdym, calu, a jednocześnie pełen luzu i pozytywnych wibracji człowiek. Potrafi zmotywować jak nikt inny. Sesje są ciekawe, inspirujące i dające dużo do myślenia. Po kilku spotkaniach widzę wyraźną różnicę. Artur wyposaża w skuteczne narzędzia niezbędne do pracy ze sobą . Polecam, naprawdę warto. :)
26 sierpnia 2015 Angelika - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem po szkoleniu z Arturem i jestem mega zadowolony. Po każdej sesji byłem naładowany optymistycznie i energetycznie. Potrafi dowartościować wydobyć potencjał oraz zmotywować do zmian i działania. Widzę u siebie postępy oraz inny sposób myślenia niż miałem przed sesjami z Arturem. Naprawdę gorąco polecam.
11 czerwca 2015 Maciej - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Jestem świeżo po 3-dniowym szkoleniu u Artura, muszę przyznać że jest on osobą charyzmatyczną, która ma pełno pozytywnej energii i którą zaraża wszystkich. Kurs hipnozy to niesamowita wiedza na temat podświadomości i tego jak z nią współpracować, jeśli jest ktoś tym tematem zainteresowany to na pewno polecam ten kurs!
23 luty 2015 Wiktor - Seo
Bardzo dobry coach
Artur potrafi z Tobą rozmawiać. Na spotkaniu coachingowym możesz poczuć się swobodnie jak na spotkaniu z przyjacielem. Polecam każdemu, kto ma odwagę spojrzeć głębiej w siebie lub właśnie jej mu brak i chciałby, aby go ktoś poprowadził przez krainę poznawania siebie.
12 października 2014 Karol - Inżynier - specjalista
Bardzo dobry coach
Artur jest bardzo charyzmatycznym i zdolnym człowiekiem ,pozbawionym pychy i zarozumialstwa Sesje perfekcyjne .Artur ma niesamowitą zdolność oceny osobowości,z ktòrą pracuje .Byłam na 2 sesjach ,na pierwszej uzyskałam zamierzony cel .Pozostałe planuję na jesień
30 sierpnia 2014 Mira - lekarz
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność kilkakrotnie spotkać się z Arturem na prywatnych Coachingach, muszę powiedzieć że nauczył mnie tego czego konkretnie oczekiwałem. Widząc że w jakimś temacie sobie nie radzę z szacunkiem podpowiedział i wyłożył braki, dzięki czemu zajęcia były kompletne. Często jest tak że idąc na prywatne zajęcia, masz wątpliwości czy one odniosą skutek gdyż nie jesteś świadomy swojej dotychczasowej wiedzy. POLECAM Artura zwłaszcza dlatego że potrafi ocenić stan twojej wiedzy i niejako uzupełnia ją, nie powtarzając tego co już wiesz. DLA MNIE SUPER COACH
9 czerwca 2014 Bartosz - Trener Rozwoju Osobistego i Biznesu
Bardzo dobry coach
Szkolenia u Artura to czysta przyjemność. Duży ładunek wiedzy i narzędzi do doskonalenia siebie. Każde szkolenie, nawet powtarzane kolejny raz daje nowe doświadczenia. Niekonwencjonalne czasami metody dają super efekty i pozwalają rozwinąć skrzydła swoich możliwości. Mistrzu, nauczaj :)
8 czerwca 2014 Bartek - Webmaster/webdesigner
Bardzo dobry coach
Znakomity, pozytywny człowiek. Bardzo mi pomógł w najgorszym okresie mojego życia. Dzięki niemu zmieniłam swoje nastawienie - po jednej sesji! Teraz bylam kolejny raz z innym problemem. Obserwuje siebie ale juz widzę różnicę. Bardzo bardzo gorąco polecam. To moja ostatnia deska ratunku, która mnie nie zawodzi.
11 maja 2014 Jowita - sp. ds windykacji
Bardzo dobry coach
świetnie poprowadzona sesja. pozytywnie nakręcająca i otwierająca na ciekawe perspektywy. wracałam do domu w znakomitym nastroju z przekonaniem,że wszystko jest możliwe. ponieważ mam analityczny umysł,na wszelki wypadek postanowiłam sprawdzić efekty. siedząc za kierownicą,zażyczyłam sobie by światła na skrzyżowaniach, przez które przejeżdżam, były zielone. mam do przejechania prawie 20 skrzyżowań,w życiu nie miałam tak długiej zielonej fali :) polecam sesje u Artura !
18 listopada 2013 Małgosia - aktorka
Bardzo dobry coach
Z mojej strony na temat Artura-same pochwały: Profesjonalny, uśmiechnięty, pozytywny. Stan relaksu osiągany na sesji-nieporównywalny z niczym innym. W czasie JEDNEJ sesji pokonaliśmy mój nałóg nikotynowy. Poszły "w odstawkę" przykre przeżycia. Czego chcieć więcej? Więcej sesji chcę. I z całą pewnością nie raz skorzystam z tej możliwości. Polecam gorąco!
16 listopada 2013 Ania - poszukująca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj