Barbara Lech

Popularność: 509
Bardzo dobry coach (17)
Nazywam się BARBARA LECH i wspieram kobiety, aby były świadome siebie w życiu. Jestem dyplomowanym coachem, dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu z ponad 1000 godzinną praktyką. Pomagam zapracowanym przedsiębiorczym kobietom, odzyskać więcej czasu dla siebie i żyć szczęśliwie. W procesie coachingowym towarzyszę im także w znalezieniu odpowiedzi na trudne pytania, rozwoju, zmianie czy podjęciu kluczowej decyzji. Pomagam znaleźć w sobie samodyscyplinę, motywację i wiarę we własne możliwości, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Wspólnie szukamy rozwiązań, a ja z nieskrywaną przyjemnością obserwuję jak rozwijają skrzydła i zaczynają nowy etap w życiu. Świadomy etap. Z powodzeniem poruszam się w kręgach szeroko rozumianego rozwoju osobistego i biznesu. W ciągu roku szkolę ponad 1500 osób i kilkanaście firm. Moją pasją i misją jest wydobywanie z ludzi piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. "DOCEŃ SWOJE PIĘKNO" to motto, którym definiuję swoją pracę. Jestem autorką książek i ebooków", w 2016 roku odebrałam prestiżową statuetkę Lwicy Biznesu.
Kontakt
Telefonicznie: 601 43 28 71
Poprzez gratisową sesję wstępną http://bit.ly/1kruysG
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Prezent dla Ciebie
Pobierz e-booka "Jak znaleźć czas dla siebie" http://bit.ly/znajdzczas1

Opinie

Bardzo dobry coach
Od Basi bije takie niesamowite ciepło i energia, która może, jeżeli tylko pozwolimy - rozgrzać nas indywidualnie do aktywności, do działania i przede wszystkim do dobrych zmian. Możliwość kilkudziesięciu minut rozmowy z Basią to już baza wyjściowa do pracy nad samym sobą. Potrafi pomóc i pokierować do zrezygnowania z własnych "zafiksowań". Bardzo bardzo polecam. Krystyna Trener
14 marca 2019 Krystyna - Trener Wewnętrzny
Bardzo dobry coach
To niesamowite, ile daje mi Basia! Energii, pozytywnego nastawienia, kopa w cztery litery, kiedy potrzeba. Śledzę uważnie wszystkie wydarzenia, uwielbiam energetyczny poranek i webinary. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto potrzebuje wsparcia! Kilka trafnie zadanych pytań i już wiem, nad czym muszę popracować. Świetna jest w tym, co robi.
15 stycznia 2018 Patrycja - Pisarz
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem polecam Barbarę Lech jako bardzo dobrego coacha i mentora. Basia wspierała mnie na drodze podejmowania kluczowych decyzji dotyczących strategii rozwijania mojego biznesu coachingowego. Pomogła mi odnaleźć balans pomiędzy praktyką szkoleniowca a działalnością artystyczną. Z usług Basi skorzystałam w bardzo trudnym i kryzysowym momencie w życiu osobistym, a jej uwaga, umiejętność słuchania i osobiste doświadczenie były dla mnie wsparciem i mądrością, z której w pełni skorzystałam. Uwielbiam świetny styl Basi, zarówno wizualny, jak i werbalny, pełen elegancji, a zarazem swobodny.
15 grudnia 2017 Daniela - coach, artysta
Bardzo dobry coach
Pani Basia potrafi wydobyć ukryte pokłady możliwości i uświadomić, że jesteśmy nie tylko matkami, żonami ale przede wszystkim kobietami. Zadaje bardzo trafne ale niełatwe pytania, które padają nie bez powodu.
11 grudnia 2017 Natalia - Administrator Biura
Bardzo dobry coach
Sesja z Basia pomogła mi odkryć coś niby banalnego a tak bardzo mi przeszkadzającego, jakbym dostała olśnienia
6 grudnia 2017 Emilia - stomatolog
Bardzo dobry coach
Bardzo dociekliwa, inteligenta, super towarzysz w drodze do własnego wnętrza. Pomaga zobaczyć problem z innej perspektywy, pytania są celne a rady konkretne i pomocne.
27 listopada 2017 Kasia - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, otwartość, trafne uwagi i pomocne ćwiczenia. Pani Barbara Lech jest coachem w pełni zaangażowanym w swoją pracę, rzetelnie przygotowanym do prowadzenia sesji. Kontakt z Panią Lech w zakresie life coachingu był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem.
26 listopada 2017 Sabina - Wykładowca
Bardzo dobry coach
Basia to wspaniała i ciepła kobieta, która dzięki swojej pozytywnej energii doskonale rozumie nasz problem lub chęć osiągnięcia jakiegoś sukcesu. Prowadzi przez sesje jak mama krok po kroku, nie mówiąc co mamy zrobić tylko nas naprowadza na nasz schemat działania i wzmacnia naszą motywację kiedy już mamy dość. Po sesji coachingowej z Basią nasuwają nam się nowe pomysły i mamy wiele energii pozytywnej do działania.Każda chwila z Basią to spokój i harmonia dzięki którym znacznie lepiej i efektywniej się pracuje nad swoimi celami. Polecam z całego serca coaching z Basią jest jak miód na nasze serce.
20 listopada 2017 Mariola - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Szukając dobrego coacha dla siebie warto skorzystać z usług Barbary Lech. Jest doświadczonym coachem, zawsze angażuje się i poświęca maksymalnie by jak najlepiej służyć i pomagać klientowi. Ogromnie wczuwa się w sytuację problemu każdego klienta do osiągnięcia najlepszych wyników. Pomaga, wspiera, gdy trzeba wymaga i egzekwuje, aby osiągnąć postawiony cel. W tym wszystkich tryska sympatią i ciepłem przekładając to na klienta. Praca z nią staje się przyjemna. Polecam Panią Barbarę Lech jako coacha.
19 listopada 2017 Mirosław - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Basia jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jedna sesja coachingowa z nią uświadomiła mi rzeczy, które były w mojej głowie od dawna, a z których nie zdawałam sobie nawet sprawy. To dzięki trafnym pytaniom Basi i jej naprowadzeniu i uświadomieniu mi czego tak naprawdę chcę mogę teraz śmiało powiedzieć, że moje cele i plany są konkretne i dążą do czegoś większego o czym zawsze marzyłam ;) Polecam Basię i życzę dalszych sukcesów bo także Twój rozwój i działania są fenomenalne! Dziękuję Ci z całego serca!
16 listopada 2017 Paulina - www.swiecacazyrafa.pl
Bardzo dobry coach
Jedno pytanie Basi wywróciło moje życie do góry nogami :) oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jedno pytanie Basi sprawiło, że zobaczyłam to co było oczywiste a czego nie widziałam lub nie chciałam zobaczyć. Basia to nie tylko świetny coach ale również: ciepło, entuzjazm, autentyczność, konkret. Szczerze polecam!
13 listopada 2017 Patrycja - Fotografka
Bardzo dobry coach
Spotkałam Basię przypadkowo kilka lat temu. Jako amazonka, opuszczona w chorobie przez męża, miałam bardzo niskie poczucie własnej wartości, wycofałam się z życia, nie wiedziałam kim jestem! Basia pokazała mi że nadal jestem kobietą, że zasługuję na szczęście jak każda inna, że jestem wartością samą w sobie. To osoba, dla której człowiek, kobieta jest zawsze w centrum uwagi. Dzięki jej wsparciu miałam siłę się podnieść. Dziś w pracy ponownie zaczynam odnosić sukcesy i w życiu prywatnym nie jestem już sama. Dziś wiem, że nasze spotkanie nie było przypadkiem. To przeznaczenie!
13 listopada 2017 Grażyna - Dyrektor/Opiekun
Bardzo dobry coach
Basia jest fantastycznym coachem, bardzo dobrą, wspierającą i ciepłą kobietą, która potrafi odpowiednio zmotywować do działania. Bardzo umiejętnie pomaga w określaniu celów oraz oczywiście pomaga w ich realizacji. Polecam Basię jako Coacha, bo wie co robi :)
13 listopada 2017 Zuzanna - psycholog
Bardzo dobry coach
Coach to nie tylko zawód. To kompendium wiedzy o życiu, umiejętność słuchania i wydobywanie z każdej osoby to czego sama nie jes w stanie zauważyć. Basia potrafi zauważyć i wydobyć zalety i talenty o które nawet się nie podejrzewamy. Dotarcie do totalnego introwertyka (mam na myśli siebie) to nie lada wyzwanie. Do mnie już dotarła i z impetem głowę na zmiany otwarła :) Ja już lecę ... mam asisstance jest nim Basia. Uczucie lepsze niż skok na bungee. Polecam :)
9 listopada 2017 Sylwia - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Basia jest świetnym coachem i cudowną kobietą. Zadaje celne pytania, które pomagają dotrzeć do swojego wnętrza i zastanowić się nad sobą i swoimi przekonaniami, najczęściej na swój temat. Powoduje, że pojawią się refleksja nad sobą i światem, ad tym czego na prawdę oczekujemy i co tak na prawdę jest am potrzebne a co wręcz konieczne żeby żyć pełnią życia, być dobrą dla siebie, pokochać siebie żyć w zgodzie ze sobą i światem. Bardzo serdecznie polecam Basię
7 listopada 2017 Iwona - Projektantka-wizażystka-stylistka
Bardzo dobry coach
Basia jest fantastyczną osobą. Jako coach wie co robi i "tylko" zadaje pytania :) Umiejętnie pomaga nie tylko określić cel ale również pomóc w drodze do niego. Zawsze służy pomocą i zaraża swoją pozytywną energią. A na konferencjach jest rzeczowa, z poczuciem humoru i w krótkim czasie potrafi bardzo dużo przekazać! Polecam
7 listopada 2017 Magdalena - Fotograf
Bardzo dobry coach
Basia jest rewelacyjnym coachem, jest przede wszystkim bardzo dobrym ciepłym człowiekiem, który bardzo dobrze potrafi dotrzeć do naszego problemu i pomóc nam go rozwiązać. Poprowadzi nas tak że sami zauważymy że trzeba coś zmienić i doda nam pozytywnej energi która pomoże nam się z tym uporać. Z całego serca polecam Basie❤
6 listopada 2017 Katarzyna - Wizażystka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Poszukiwany coach i trener
24 maja 2023
Jeśli jesteś zainteresowany pracą, czytaj dalej :)
Barbara Lech – wywiad z Uczestniczką programu szkoleniowego Kamili Rowińskiej
6 listopada 2017
Serdecznie zapraszam do obejrzenia wywiadu z absolwentką programu Master Business Training – Barbarą Lech, która mówi o sobie „artystyczny umysł ścisły”.
Doceń swoje piękno - wywiad dla Ilony Adamskiej
23 września 2016
Doceń swoje piękno! Rozmowa z Barbarą Lech - Myśl kreuje rzeczywistość. Przyciągasz to, o czym myślisz. Jeżeli nie wierzysz, że jesteś atrakcyjna, pożądana, piękna, że twoje ciało jest doskonałe, że możesz wyglądać bosko, schudnąć… To tak będzie. Jeśli wierzysz, że masz moc, by zrealizować swoje zamierzenia, znajdziesz sposoby, by to zrobić. Rozmowa z Barbarą Lech – coachem, dietetykiem, kreatorem wizerunku
Strach ma wielkie oczy
23 września 2016
Nie od dziś wiadomo, że strach ma wielkie oczy. Boimy się tego co nowe, nieznane, tego, co wymaga od nas wyjścia poza strefę komfortu. I bardzo dobrze, że się boimy. - mówi Barbara Lech, coach, trener, autorka książki "Motywator dietetyczny...".