Barbara Światły

Popularność: 263
Bardzo dobry coach (8)
Swoją przygodę z coachingiem zaczęłam od samorozwoju. Teraz wiem, że jest to proces, który przynosi dobre rezultaty. Stale się rozwijam, osiągam wyznaczone cele i mam poczucie spełnienia. Oczywiście nie zawsze tak było, jednak wiedza teoretyczna, którą wprowadziłam w życie, pozwoliła mi zbudować siebie na nowo. Dzięki temu mam praktykę i podstawy, aby pomagać innym. Jestem certyfikowanym coachem ACC w International Coach Federation i certyfikowanym trenerem biznesu w Certified International Professional Trainer. Moje doświadczenie to wiele godzin pracy z klientami i duży bagaż własnych doświadczeń. Mogę śmiało powiedzieć, że dzisiaj jestem szczęśliwa. Z własnego doświadczenia wiem, jak dużo jest ograniczeń w naszej głowie, które można pokonać. Teraz, jako coach i trener, wspieram w rozwoju ludzi otwartych na zmiany. Praca z klientami stała się moją pasją. Lubię ich różnorodność, cenię kreatywność, kocham wspierać, motywować, przeprowadzać bezpiecznie do celu. Zwykle zmiany wydają się trudne, ale to czasem tylko złudzenie. Wspólna praca nad osiąganiem celów klienta to przekraczanie granic w umyśle i odkrywanie nowych rozwiązań. Na cele trzeba spojrzeć z różnej perspektywy, dlatego łatwiej jest zrobić to razem. Moją specjalnością jest life coaching. Koncentruje się na pracy z klientami, którzy realizują się zawodowo, ale brakuje im dobrych relacji w związku. Pomagam im odzyskać bliskość i szczęście w miłości. Poszerzanie strefy komfortu to stwarzanie sobie nowych możliwości do czerpania radości i satysfakcji z życia. Jeśli Ty również chcesz odkryć, co powoduje Twoje ograniczenia i chcesz poznać skuteczne sposoby, aby uzyskać oczekiwane rezultaty, to zapraszam Cię na bezpłatną konsultację coachingową, na której przyjrzysz się przyczynom, które sabotują Twoje dobre relacje w związku i sprawdzisz jak sobie z tym poradzić. Coaching to proces rozłożony w czasie, w którym wspieram klienta w tych działaniach. Jednak żeby zmiana się wydarzyła, musisz być zmotywowany, wytrwały i otwarty na zmiany. Nic się samo nie zadzieje, im większe zaangażowanie klienta tym lepsze rezultaty. W swojej pracy kieruje się standardami i kodeksem etycznym International Coach Federation. Zapraszam do kontaktu. Barbara
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Sopot, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kiedy masz wrażenie, że świat się wali to musisz z kimś pogadać. Sztuką jest trafić pod właściwy adres. Basiu, to jest Twój adres. Bardzo dziękuję. Moje życie znowu nabrało słodkiego smaku, a coaching stał się moim terapeutą.
14 czerwca 2020 Ksia - House Manager
Bardzo dobry coach
Barbaro, przepraszam. Nie wiem jakim cudem podświetla się opinia Bardzo słaby coach, zamiast Bardzo dobry coach. Niestety nie ma możliwości edycji swojej opinii. Z treści jednak wynika że polecam Twoje usługi. Jeszcze raz przepraszam.
31 marca 2020 Michał - Właściciel Firmy
Badzo słaby coach
Z dużym przekonaniem rekomenduję Barbarę jako profesjonalnego coacha. Dzięki naszej współpracy osiągnąłem cel, który założyłem na początku. Dodatkowo dowiedziałem się o sobie rzeczy, o których nie miałem pojęcia. To jakby odkryć siebie na nowo. Dziękuję i polecam.
31 marca 2020 Michał - Właściciel Firmy
Bardzo dobry coach
Basia Zawodowo - profesjonalna, doświadczona, z cudowna energia i ogromem zrozumienia. Prywatnie - wspaniała kobieta z klasa. Sesje polecam każdemu kto świadomie poszukuje drogi do dobrego życia.
31 stycznia 2020 Joanna Chlebowska - Project Manager
Bardzo dobry coach
Albert Einstein powiedział „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów”. Powiedzenie mądre, ale wdrożyć w życie, aby zacząć robić inaczej okazało się dużym wyzwaniem. Wiedziałem co chcę zmienić, ale nie wiedziałem jak. Ktoś mi polecił coaching i Panią Barbarę. To był strzał w dziesiątkę. Przeglądanie pewnych tematów pozwoliło mi spojrzeć na nie z innej perspektywy. Wiem, że nie byłem łatwym klientem. Podziwiam spokój, cierpliwość i kreatywność Pani Barbary. Mój cel został osiągnięty. Szczerze polecam i dziękuję.
26 stycznia 2020 Marcin - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Z Panią Basią umawiałam się na sesje telefoniczne, jednak w żaden sposób nie było to przeszkodą, aby przeprowadzić owocne sesje. Pani Basia jest osobą niezwykle ciepłą osobą, która potrafi słuchać i nie oceniać. Wręcz przeciwnie - pomaga w akceptacji siebie takiego, jakim się jest. Odpowiednie pytania zadane przez Panią Basię doprowadzają do bardzo ciekawych wniosków na swój temat. Serdecznie polecam spotkania/rozmowy z tym Coachem. Pani Basiu - Pani dziękuję za pomoc i zaangażowanie!
26 listopada 2019 Natalia - Badaczka
Bardzo dobry coach
Dzięki współpracy z Panią Barbarą efekt jo- jo juz mi nie grozi. W chwilach słabości zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc w wyznaczaniu kolejnych kroków w celu osiągnięciu sukcesu. Profesjonalne i przemiłe spotkania . Dziękuje
18 listopada 2019 Monika - Ekonomistka
Bardzo dobry coach
Praca z panią Barbarą była prawdziwą przygodą, trafne pytania doprowadziły mnie do znalezienia odpowiedzi i rozwiązania problemu z którym przyszłam.Pani Światły jest w pełni profesjonalnym coachem,a jednocześnie ciepłą i bardzo otwartą osobą. Serdecznie dziękuję za pomoc
26 października 2019 Joanna - Nauczycielka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj