Bartłomiej Gwiazda

Popularność: 244
Bardzo dobry coach (2)
Gdy pytają mnie czym się zajmuję, często wyciągam wizytówkę. Gdy tylko ląduje w dłoni mojego rozmówcy, który nadal patrzy pytającym wzrokiem, czytając imię i nazwisko, telefon.. - wówczas proszę o jej odwrócenie. Pozwoliłem sobie tam zamieścić słowa Sokratesa: "Sekretem zmiany jest skupienie całej swojej energii nie na walczeniu ze starym, ale na budowaniu nowego." Czyli ogólnie rzecz biorąc robię w "budownictwie". Nie sam. Kreatorem zmian jesteś Ty. Pracujesz nad swoim celem życiowym, zawodowym, sportowym, czy każdym innym. Pokonujesz ograniczające przekonania, obawy, lęki – idziesz do przodu. Ustalasz plan działania na przyszłość by z ruszyć z miejsca, w którym jesteś, a które Ci już nie odpowiada. Ja jako Coach jestem moderatorem - za pomocą odpowiednio dobranych technik prowokuję do działania. Narzędzia coaching'u to modele specyficznych pytań, sformułowań lingwistycznych, wizualizacyjnych. To również zadania do wykonania przez klienta. Celem coachingu jest poprawa komfortu życia - ma być Tobie lepiej. Zarówno jeśli chodzi o życie zawodowe, osobiste, czy każdy inny obszar nad którym chcesz pracować. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w korporacjach oraz prowadzenie własnej działalności ukształtowały mnie jako osobę, która wie jak wyznaczyć sobie cel i do niego dążyć. Tym bardziej wiem, że życie bez celu/misji przestaje dawać radość. Zmienimy to - > jeśli chcesz. Jestem magistrem prawa. Ukończyłem studia podyplomowe Public Relations, następnie studia Trener Biznesu oraz Akademię Profesjonalnego Coaching’u w Europejskim Instytucie Psychologii Biznesu. Współpracuję z przychodnią psychiatryczną Viamed oraz Pracownią Rozwoju Osobistego Proself. W korporacjach odbyłem niezliczoną ilość szkoleń. Aktywnie działam na polu Lubelskiego Klubu Biznesu, gdzie mam swoje prelekcje. Kompetencje zawodowe obejmują Sesje life-coachingu oraz business-coachingu.Szkolenia komunikacji i sprzedaży. Zapraszam do współpracy. https://www.facebook.com/BartlomiejGwiazda
Kontakt
mail: bartlomiej_gwiazda@wp.pl
https://www.facebook.com/BartlomiejGwiazda
Specjalizacje
Miasta
Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracuję z Bartkiem od jakiegoś czasu, cenię jego spokój, dojrzałość i naturalną sympatię do każdego człowieka. Wszystkie te cechy budują zaufanie i pewność, że to co wypracujemy wspólnie na spotkaniach jest przemyślane, a każde działanie, które potem podejmiemy UDA SIĘ. Wszystko co chcemy osiągnąć zależy od nas samych, ale czasem potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam to zrozumieć.
9 luty 2015 Maria - Dyrektor HR
Bardzo dobry coach
Jedno spotkanie zmieniło kierunek mojego myślenia. Wiem, że wszystko jest możliwe, że najważniejsze to obrać sobie cel, uświadomić sobie, co sprawia, że czujemy się niekomfortowo i po prostu to zmieniać. Dziękuję i polecam :)
9 luty 2015 Justyna - Specjalista Jakości
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj