Bartłomiej Socha

Popularność: 127
Bardzo dobry coach (3)
Psycholog, Coach, Trener biznesu, Mentor, Wykładowca akademicki
Kontakt
tel. +48 660 698 968
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
MUKOID INSTITUTEMUKOID INSTITUTE
Faculty: Coaching
ADVANCED COACHING SKILLS AT THE PROFESSIONAL LEVEL (PCC)
Faculty: Coaching
PROFESSIONAL COACH TRAINING PROGRAM ACSTH (ACC)
ARK-SKILLS CORPORATION
Coaching Clinic Corporate CoachU
EUROPEAN BUSINESS TRAINER on level IV EQF

Opinie

Bardzo dobry coach
Bartka poznałam w 2008 roku jako kolegę z pracy. Byłam wtedy w dość ciężkiej sytuacji życiowej (kompleksy, toksyczny związek itp.). Chociaż Bartek w tym czasie był jeszcze studentem psychologii i dopiero zaczynał przygodę z coachingiem to pytania które mi zadawał w połączeniu z wielką uważnością w słuchaniu pomogły mi w dokonaniu radykalnych zmian w życiu. Dzięki pracy z nim schudłam m.in ponad 30 kg oraz zakończyłam toksyczną relację. Nasze drogi przecięły się ponownie w 2019 roku od kiedy już całkowicie świadomie korzystam z jego usług jako profesjonalnego coacha. To co wyróżnia Bartka to poza ogromną wiedzą w zakresie coachingu, psychologii, rozwoju osobistego itp. to również ogromne poczucie humoru i empatia. Podczas naszych sesji wielokrotnie płakałam (głównie ze śmiechu) uświadamiając sobie oczywiste rzeczy, które przez wiele lat mi umykały. Zdecydowanie polecam!
23 grudnia 2019 Paulina - Trener wewnętrzny
Bardzo dobry coach
Do coachingu podchodziłam początkowo z rezerwą, jednak już po pierwszym spotkaniu poczułam, że chce kolejnych. Coaching pomógł mi podjąć wiele decyzji, pozwolił poczuć się gotową na zmiany. Co charakteryzuje Bartłomieja jako dobrego coacha? Dobry coach powinien łączyć w sobie dwa zbiory kompetencji: interpersonalne (otwartość, autentyczność) oraz wiedza i doświadczenie. Coach powinien być pokorny i skupiony na wspieraniu klienta. I tak właśnie jest w przypadku Bartłomieja- coaching jest stylem życia Bartka, Bartek jest pasjonatem swojej pracy.
12 grudnia 2019 Agnieszka - Doradca klienta
Bardzo dobry coach
Pan Bartłomiej wprowadził mnie w świat coachingu. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z nieco innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość oraz pewnowć siebie. Dzięki spotkaniom z coachem poradziłam sibie z "trupami", które trzymałam w szafie. Bartek dał się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam jako coacha!
24 października 2019 Anna - Kierownik zespołu sprzedażowego
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj