Beata Mąkolska

Popularność: 939
Bardzo dobry coach (7)
W swojej pracy kieruje się zasadą, że trening czy warsztaty mają być praktyczne dla uczestnika czy uczestniczki. Z tego względu cechuje ją praktyczne podejście, nastawienie na konkretną pracę i skuteczność. Przed rozpoczęciem treningu zawsze ustalany jest jego cel i metody przyszłej weryfikacji osiągnięcia celu. Cele często zmieniają się po 2-3 spotkaniu, bywa że ktoś przychodzi z intencją wzmocnienia swojego wizerunku w pracy, a tak naprawdę to chce być... szczęśliwy :) W swojej pracy trenerskiej pomaga „rozbitkom”, osobom po przejściach (także po terapiach, psychologach itd), kryzysach dużych i małych, a także tym, którym po prostu brakuje odwagi w życiu czy stres i nerwy przygniotły ich do tego stopnia, że przestali panować nad własnymi emocjami. Nie stawia diagnoz, nie ma gotowych metod terapeutycznych, ponieważ jest trenerką, która najpierw słucha i obserwuje, a potem szuka i proponuje metody, dzięki którym uczestnik czy uczestniczka uczy się radzić sobie ze stresem/problemem w najbardziej właściwy DLA SIEBIE sposób, przy wykorzystaniu własnego potencjału i swoich najlepszych cech. W pracy z człowiekiem to jest właśnie dla niej najważniejsze - aby po zakończonym treningu uczestnik czy uczestniczka umiał/umiała sobie radzić ze stresem, słuchać siebie, wykorzystywać siłę myśli i kontrolować emocje. Wymaga zaangażowania i ciężkiej pracy własnej, stojąc na stanowisku, że nawet najlepsza trenerka nie zmieni drugiego człowieka, jeżeli on sam/ona sama tego nie będzie chciał/chciała. Założyła i prowadzi portal zdrowego stylu życia dla kobiet Wellnessday.eu. Pisze do prasy branżowej i kobiecej na temat radzenia sobie z emocjami, potencjale temperamentu, rozwoju osobistego. Przez wiele lat zajmowała się wspieraniem wizerunku firm i osób, dlatego zagadnienia z zakresu autoprezentacji czy radzenia sobie z manipulacją są jej dobrze znane i niejednokrotnie wzbogacają treningi.
Kontakt


Beata Mąkolska
trenerka rozwoju osobistego
tel. +48 509 45 82 89
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
"Specjalistka od introwertyków", bardzo ciepła, mądra życiowo i niezwykle profesjolana w tym co robi. Do Beaty trafiłam w trudnym momencie mojego życia zawodowego, gdy przepracowanie, stres, brak pewności siebie poważnie zaczęły odbijać się na moim zdrowiu i życiu prywatnym. Przez 6 miesięcy naszych wsólnych spotkań przeszłam naprawdę długą drogę i za każdym razem miałam poczucie, że zajęcia są idealnie dopasowane do mnie. Rozmowa, ćwiczenia relaksacyjne, techniki opanowania stresu, autoprezentacja (z nagraniami wideo), kajet przemyśleń - wszystko to pozwoliło mi dotrzeć w głąb siebie, odpowiedzieć na z pozoru proste pytania i przejść do działania. Jak w życiu, nie raz przychodzi nam stawiać czoła wszelkim przeciwnościom, teraz mądrzejsza i silniejsza wiem jak to zrobić - dzięki Tobie Beato.
10 września 2018 Małgorzata Micek -
Bardzo dobry coach
Do Beaty udałam się w celu pracy nad pewnością siebie, a także aby lepiej radzić sobie ze stresującymi mnie sytuacjami w pracy. Przez kilka miesięcy spotkań przepracowałyśmy wiele kwestii. Beata bardzo fajnie dopasowywała tematy do moich potrzeb i kładła duży nacisk na indywidualną pracę - wydaje mi się, że to właśnie dzięki regularnym ćwiczeniom udało mi się uzyskać upragniony efekt. Moja pewność siebie znacząco wzrosła, a w pracy niewiele sytuacji powoduje teraz uczucie dyskomfortu. Beata pomogła przełamać mi moją wewnętrzną blokadę i dzięki temu w końcu mogę cieszyć się brakiem wcześniejszych ograniczeń.
27 stycznia 2018 Żaneta - Finanse
Bardzo dobry coach
Kobieta o wielkiej mocy, sercu i sile, która naprowadza i wspiera, daję motywację do rzeczy, które na początku są niemożliwe, niedługo potem stają możliwe, uczy odwagi do pokonywania własnych ograniczeń, Beata to doświadczony i doskonały coach, dzięki któremu dochodzi się do ładu z własnym wnętrzem, uświadamia że nie zmieni się całego świata, wystarczy swój własny i wszystko staje się możliwe, dziękuję Beato
29 sierpnia 2017 Ilona - administracja
Bardzo dobry coach
Od Beatki dostałam dużo spokoju i życzliwości. Również podpowiedzi i porady - mechanizmy, co zrobić, aby radzić sobie w sytuacjach trudnych. Cechą, która bardzo mi się podobała - to umiejętność słuchania i chęć zrozumienia. A dopiero potem analizowanie i dyskusja, co można zrobić i jak sobie pomóc. Bardzo się cieszę, że na Ciebie trafiłam, Beatko :-).
19 sierpnia 2017 Iwona - ksiegowa
Bardzo dobry coach
Beata jest wspaniała, nawet w najtrudniejszych sytuacjach potrafi znaleźć coś pozytywnego i pomoc spojrzeć na problem z innego punktu widzenia. Mój synek ma ponad rok i Beata towarzyszy mi odkąd zaszłam w ciąże. Lepiej niż ktokolwiek rozumie przez co przechodziłam i zawsze pomaga mi zrozumieć moje uczucia. Nigdy nie czułam się oceniona, a Jej słowa działają jak balsam na dusze. Jej zaangażowanie, oddanie i pasja do tego co robi sprawiają, ze jest doskonalym coachem. Dziękuje ze jesteś Beata!
12 sierpnia 2017 Julia - Geolog
Bardzo dobry coach
Przychodzisz chcąc pokonać jedną ze słabości,w efekcie zmieniasz całe życie :) zaczynasz dostrzegać, że istnieje coś więcej jak, praca, ambicje, sukcesy. "Przez przypadek" odnajdujesz w sobie wartość ;). Może otoczenie się nie zmienilo, ale dla mnie zmieniło się wszystko :) Niesamowity człowiek i doskonały coach. Teraz wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękuję Beata
21 lipca 2017 Ewelina - Tancerz, dietetyk
Bardzo dobry coach
Beata jest świetnym coachem, przez 10 lat chodziłam od specjalisty do specjalisty i dopiero z jej pomocą zaczęłam zmieniać spojrzenie na życie. jestem na początku drogi ale jej wsparcie jest dla mnie bezcenne jej techniki i sposób w jaki omawia pewne kwestie przemawiają do mnie a to chyba najważniejsze, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Beatę każdemu kto tego potrzebuje.
13 lipca 2017 monika - student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj