Beata Master

Popularność: 407
Bardzo dobry coach (8)
Kontakt
Zapraszam Cię do kontaktu przez moją stronę internetową.
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Coaching przez Skype: Tak
Zainspiruj się!
Zapraszam Cię do mojej przestrzeni rozwoju: http://www.be-master.pl/zainspiruj-sie

Opinie

Bardzo dobry coach
Genialnie prowadzony coaching. Dzięki spotkaniom z Beatą podjęłam decyzję o zmianie pracy. W czasie kilku spotkań coachingowych Beata zmotywowała mnie do aktywnego poszukiwania pracy i na prawdę udało mi się zmienić pracę na dużo lepszą. Jestem bardzo zadowolona.
21 marca 2017 Anna - account manager
Bardzo dobry coach
Coaching prowadzony przez Beatę całkowicie odmienił moje życie. Miałam duże problemy z pewnością siebie i asertywnością. Nie potrafiłam nikomu odmówić pomocy, a przez to nigdy nie miałam czasu dla siebie. Z jednej strony czułam ogromną irytację, a z drugiej strony całkowitą bezsilność. Dzięki kilku sesjom z Beatą zrozumiałam, że powinnam bardziej zadbać o siebie - o swoją karierę, swój rozwój i realizację własnych marzeń. Wspólnie z Beatą udało mi się wypracować kilka metod, dzięki którym jestem pewniejsza siebie i mam większą odwagę, aby walczyć o swoje marzenia.
22 listopada 2016 Monika - Studentka
Bardzo dobry coach
Ogromnie polecam! Nigdy nie byłam przekonana do coachingu, a dzięki 5 sesjom business coachingu z Beatą podjęłam ważne, życiowe decyzje, które przekładałam od lat. Poszłam na coaching z zamiarem znalezienia motywacji do szukania nowej pracy, a udało mi się zmienić nastawienie do życia i relacje z moimi najbliższymi. Bardzo polecam.
18 września 2016 Karolina - Account manager
Bardzo dobry coach
Rekomenduję Beatę jako profesjonalnego coacha. Wierzę, że nie ma w życiu przypadków. Chociaż spotkałyśmy się z Beatą w bardzo nietypowych warunkach, to właśnie nasze spotkanie było pierwszym etapem zmian, które później nastąpiły w moim życiu. Poznałam Beatę w bardzo słabym momencie mojego życia – byłam całkowicie wypalona zawodowo i czułam ogromny ciężar pracy na swoich barkach. Każdy człowiek…nawet psycholog, potrzebuje czasem wsparcia osoby z zewnątrz. Przewodnika, który będzie towarzyszył w drodze w nieznane. Beata potrafiła zadać wiele cennych pytań, które na nowo rozgrzały we mnie zapał do pracy. Dokładna analiza moich zachowań pomogła mi odkryć wartości, o których zawsze wiedziałam, ale nie zdawałam sobie sprawy, że tak bardzo determinują moje życiowe decyzje. Z racji wykonywanego zawodu myślałam, że wszystko już o sobie wiem. Beata pokazała mi, że jak pracować nad sobą, aby odkrywać siebie na nowo. Najlepszą wizytówką Beaty jest jej otwartość i emanująca serdeczność, która powoduje, że człowiek bardzo dobrze czuje się w jej towarzystwie i nie czuje lęku przed opowiadaniem o swoich niedoskonałościach. Beato, raz jeszcze dziękuje za pomoc. Jesteś wielka! Dlatego z pełną świadomością rekomenduję Beatę jako coacha, trenera, przewodnika, człowieka do zadań specjalnych!
30 grudnia 2015 Jadwiga - Psycholog
Bardzo dobry coach
Ciekawe i świeże spojrzenie na temat samorozwoju i doskonalenia. Szkolenia przeprowadzone w sposób profesjonalny i oryginalny. Pani trener szybko adaptowała się do potrzeb naszej firmy oraz specyfiki naszej trudnej branży. Szczerze polecam.
18 grudnia 2015 Andrzej - Creative Director
Bardzo dobry coach
Jestem ogromnie wdzięczna Beacie za wsparcie jakie od niej otrzymałam. Bardzo doceniam ją jako coacha, a jeszcze bardziej jako prawdziwego zapaleńca, człowieka, dla którego życie jest prawdziwą pasją. Miałam bardzo dużo lęków w sobie, nie potrafiłam poradzić sobie z wieloma sprawami, ale udało się! Wszystko to dzięki pomocy i odwadze Beaty, która nigdy nie dawała za wygraną… nawet gdy ja sama już prawie się poddałam. Beata jest cudowną osobą. Nie ma lepszego coacha!
17 grudnia 2015 Jola - ciastkarz
Bardzo dobry coach
Coaching Beaty ma magiczną moc. Poszerza horyzonty, pokazuje nieodkryte ścieżki, otwiera nowy świat. Przekonania zaszufladkowane w kategorii „oczywista oczywistość” nagle okazują się być ograniczeniami, które nie pozwalają nam osiągnąć zamierzonych celów. Beata posiada ogromną determinację i odwagę do podejmowania niewygodnych tematów… do pokazania naszych przekonań i wartości z innej strony. Beata zadaje konkretne i inspirujące pytania, które trafiają w sedno – z miejsca dodają skrzydeł lub miażdżą cały system i pokazują głęboko ukryte niedoskonałości. Na szczęście w każdej, nawet wydawać by się mogło beznadziejnej sytuacji, udało się wypracować z Beatą jakieś nowe rozwiązanie. Zaangażowanie Beaty, jej empatia, duża wrażliwość, intuicja i rewelacyjne podejście, bardzo pomagają stanąć na nogi i odkryć swoją niezwykłość na nowo. Ogromną zaletą Beaty jest jej umiejętność stworzenia bezpiecznej atmosfery, która zachęca do otwartości oraz do podejmowania ryzyka omówienia nawet najtrudniejszych spraw. W czasie spotkania z Beatą, wiem, że każdy cel jest do osiągnięcia. Znakomity dar podsumowania sesji wpływa na dużą efektywność coachingu. Z całego serca polecam coaching i szkolenia prowadzone przez Beatę. Praca z własnymi przekonaniami, to ogromne wyzwanie, dlatego warto aby towarzyszyła nam w tej podróży osoba godna zaufania.
15 grudnia 2015 Sylwia - Właścicielka Agencji Kreatywnej
Bardzo dobry coach
Beata prowadziła treningi interpersonalne dla pracowników mojej firmy. Szkolenia zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie. Beata potrafiła zmobilizować pracowników do aktywnego udziału w szkoleniach, co przełożyło się później na lepsze efekty ich pracy. Beata wyróżnia się ogromną pracowitością i zaangażowaniem. Jej szkolenia inspirują do działania. Bardzo polecam współpracę z Beatą jako trenerem i coachem.
15 grudnia 2015 Michał - Prezes zarządu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj