Beata Mosoń

Popularność: 1438
Bardzo dobry coach (7)
Nie ma przypadków. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Niekiedy dopiero po latach rozumiemy dlaczego. Skoro trafiłeś/aś na tę stronę, to znaczy, że przyszedł czas abyśmy się poznali. Witam Cię, nazywam się Beata Mosoń. Jestem psychoterapeutą, akredytowanym coachem ICI z międzynarodowym certyfikatem, praktykiem ustawień systemowych oraz trenerem. Moje motto brzmi: "Buduję świadomość, aby ludzie odnaleźli miłość i szczęście." Zatrzymaj się i zastanów jak wygląda Twoje życie. Jesteś szczęśliwy? Tak naprawdę szczęśliwy? Czy może musisz mieć coś, lub kogoś, kto jak sądzisz "da" Ci to szczęście? Więc jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój, podejmować trafniejsze decyzje, uporządkować swoje życie, zwiększyć wiarę w siebie i motywację do realizacji własnych planów, pogłębić samoświadomość i rozpoznać własny potencjał, oswoić lęk przed zmianą, budować satysfakcjonujący związek i relacje lub przeżyć podróż w głąb siebie dającą wiele radości, sił i pozytywnej energii, bądź po prostu potrzebujesz pomocy z innego powodu, to zapraszam Cię na profesjonalne sesje terapeutyczne, coachingowe, bądź ustawienia systemowe w rodzinie lub biznesie. Zadzwoń teraz: 668 402 328
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Beata pomogla mi przede wszystkim w zakresie rozwijania asertywnisci i stawiania siebie na pierwszym miejscu w relacjach z innymi. Jest bardzo zaangażowana w swoją prace, elastycznie dopasowywała sie do moich potrzeb. Jest bardzo empatyczna.Nasze sesje wielokrotnie wykraczały poza plabowany czas. Wykazuje się również wysoką etyką zawodową. Gorąco polecam!!!
31 stycznia 2018 Ula - Inżynier Jakości
Bardzo dobry coach
Beata jest osobą, która pomogła mi uporządkować wiele spraw w moim życiu. Jest profesjonalistką, posiada umiejętności, dzięki którym uwierzysz w siebie i swoje mocne strony. Spotkania z Beatką poprawiły moją asertywność i uświadomiły mi wiele rzeczy.Bardzo dziękuję i polecam!
24 kwietnia 2017 Anna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Dziękuję - to jest najważniejsza myśl jaka przychodzi mi do głowy kiedy myślę o Beacie - coachu. Beata pomogła mi poukładać w głowie i w sercu to co mnie ograniczało i nie pozwalało cieszyć się życiem Nie wiem jak ona to robi, ale potrafi zwrócić uwagę i powiązać takie rzeczy, których sama nie byłabym w stanie zauważyć Dostrzeżenie tego pokazało, że rozwiązanie jest tuż obok, tylko coś nie pozwalało mi go zobaczyć... Beata pomogła mi to dostrzec Dziękuję....
8 kwietnia 2017 Justyna - Specjalista ds HR
Bardzo dobry coach
Coaching u Beaty Mosoń spowodował, że inaczej patrzę dzisiaj na siebie i na swoją przyszłość. Bardzo doceniam uważność, jaką wykazuje podczas sesji i trafność pytań, które wpływają na zmianę myślenia. Jestem bardzo wdzięczna za każde spotkanie - dzisiaj jestem silniejsza i bardziej pewna siebie.
28 marca 2017 Marzena - Przedstawiciel
Bardzo dobry coach
Zaczynając sesje coachingowe z Beatą nigdy bym nie przypuszczała, że będzie to tak głęboki proces. Jest osobą budującą relacje, zaangażowaną, a przede wszystkim bardzo profesjonalną. Odnalazłam ukrytą w sobie siłę. Jestem wdzięczna i dziękuję :)
23 marca 2017 Aneta - autorka
Bardzo dobry coach
Sesje z Beatą były bardzo owocne widzę jak to o czym mówiłyśmy na sesjach powoli kształtuje moje życie. Ciesze się że mogłam z nią pracować jest bardzo empatyczna osobą i świetnie się nią rozmawia widać że coaching jest jej pasją
19 marca 2017 Anna - mama
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejście, świetnie zbudowana atmosfera spotkania służąca nie tylko przeprowadzeniu sesji, ale też wyciszeniu, relaksowi. Bardzo budujące spotkania, zakończyłam pełna energii, pewniejsza siebie i swoich zamierzeń. Na pewno jeszcze wrócę :) dziękuję.
19 marca 2017 Klaudia - Nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj