Beata Nowaczyk-Człapa

Popularność: 95
Bardzo dobry coach (3)
Jestem dyplomowanym coachem i twórczynią marki UfajSobie. Wspieram klientów w samoakceptacji, ufaniu swojej wewnętrznej mądrości oraz budowaniu życia dającego spełnienie. Pomagam rozwijać elastyczność psychologiczną poprzez Trening Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Zależy mi na tym, aby realizowane przez moich klientów cele były zgodne z ich wartościami i aby potrafili zauważyć i docenić drogę do nich. Wierzę, że ma ona większe znaczenie niż sam moment osiągania celu.
Kontakt
tel. +48 782 474 565
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Oborniki,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeśli poszukujesz profesjonalnego coacha, który jednocześnie jest osobą empatyczną, ciepłą i godną zaufania to Beata spełnia wszystkie te cechy. Nie narzuca swojego zdania, doskonale słucha tego, co mamy do powiedzenia i potrafi przedstawić różne perspektywy. Dzięki wspólnym rozmowom otrzymuje się nie tylko wsparcie, ale również siłę i motywację do podjęcia działania. Gorąco polecam!
2 września 2021 Julia - copywriter
Bardzo dobry coach
Słucha, wspiera, czeka kiedy trzeba poczekać :-) Pozwala odkryć to na czym nam naprawdę zależy. Polecam! Beata ma w sobie spokój, który udziela się klientom, którzy potrzebują ukierunkowania by samemu poczuć co jest moim celem.
2 września 2021 Ania - edukacja
Bardzo dobry coach
Niesamowite podejście, pełne skupienie i uwaga podczas każdej sesji coachingowej. Beata ma nie tylko odpowiednie kwalifikacje oraz pełne empatii wsparcie, jednak przede wszystkim pomaga pobudzić motywację do działania. POLECAM!!!
1 września 2021 Remigiusz - Marketing Expert
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj