Beata Preisner

Popularność: 22
Bardzo dobry coach (2)
Beata Preisner – Coach ICI, terapeuta, socjoterapeuta, nauczyciel matematyki, terapeuta pedagogiczny, mentor, Praktyk NLP, terapeuta uzależnień, właściciel marki Happy Help Coaching Terapia Mentoring, prywatnie mama ośmiorga dzieci. Praca z młodzieżą to moja pasja. Obecnie realizują ją już nie tylko jako nauczyciel matematyki, ale wspieram młodych ludzi w ich drodze ku dorosłości. Pracuję z nimi w trakcie sesji i procesów coachingowych i terapeutycznych, a także podczas warsztatów i szkoleń. Dzięki solidnemu wykształceniu i długoletniemu doświadczeniu, zarówno zawodowemu jak i życiowemu, rozumiem problemy młodych ludzi i potrafię skutecznie pomóc im i wspierać. Jeśli szukasz inspiracji i wsparcia, aby skutecznie odmienić swoje życie, to dobrze trafiłeś! Jako mój klient otrzymujesz pomocną dłoń, okazje do odkrywania siebie i duży zasób wiedzy, jakiej potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele i spróbować czegoś nowego.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego na numer 697467675, adres e-mail biuro.happyhelp@gmail.com lub media społecznościowe facebook czy instagram.
Cena
230zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Jasło,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Coach ICI, Praktyk NLP, magister matematyki, studia podyplomowe z socjoterapii oraz coachingu z NLP, liczne kursy i szkolenia z obszaru coachingu, terapii, a w szczególności dotyczące pokonywaniu traum i uzależnień. W mojej pracy korzystam z płynnego poruszania się po obszarach coachingu i terapii, korzystając z wielu narzędzi wykorzystywanych w obydwu rodzajach wsparcia, jak np. terapia krótkoterminowa, racjonalna terapia zachowania, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach czy terapii linii czasu. Wykorzystuję NLP jako podstawowe narzędzie swojej pracy. Ponadto ukonczyłam kursy kwalifikacyjne, między innymi ze sztuki (muzyka i plastyka) oraz terapii pedagogicznej i szkołę muzyczna I stopnia na skrzypcach i fortepianie.

Opinie

Bardzo dobry coach
Beata jest świetnym coachem. Jest ciepłą i słuchającą osobą, pełną zaangażowania i empatii, a to wszystko jest osadzone na gruntownej wiedzy. Ponadto Beata ma ogromną intuicję i umiejętność analitycznego słuchania. Zadaje celne pytania, które otwierają wszystkie "klapki" i prowadzą do odnajdywania rozwiązań. Sesja u niej przebiega w spokojnej, ale pracowitej armosferze. Beata świetnie pracuję na symbolach i wizualizacjach, co dla mnie było pomocą w dojściu do mojego celu.
16 lipca 2023 Bożena Ankier - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Ten coach to prawdziwa profesjonalistka! Jej umiejętności i wiedza są niezwykłe. Dzięki jej wsparciu i motywacji osiągnęłam naprawdę rewelacyjne rezultaty. Jej empatia i umiejętność słuchania sprawiają, że czuję się zrozumiana i doceniona. Zdecydowanie polecam tego coacha wszystkim, którzy chcą osiągnąć swoje cele i rozwijać się w życiu.
29 czerwca 2023 Magdalena - Pracownik Administracyjny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj