Blanka Więcław

Popularność: 141
Bardzo dobry coach (19)
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - pomagam zmienić perspektywę, poznać swoje pragnienia i je realizować. Wierzę, że każda sytuacja ma wiele rozwiązań, a człowiek nieustannie uczy się i poznaje siebie, przez co może świadomie decydować i osiągać zamierzone cele. Jestem dyplomowanym coachem, pracuję w oparciu o standardy i kodeks etyczny International Coach Federation (ICF). Zapraszam na sesje wszystkich, którzy pragną coś w swoim życiu zmienić, którzy z większą świadomością i samozaparciem chcą realizować swoje życiowe cele. Prowadzę sesje w zakresie life i business coaching. Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń i sesji coachingu grupowego.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Mikołów, Tychy, Pszczyna, Gliwice, Orzesze, Kobiór, Chorzów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Other
Coaching sessions also in English.
Otros
Las sesiones en español también.

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania online z Blanką pozwoliły mi przyjrzeć się swojemu życiu i zrozumieć, że ja jestem najodpowiedniejszą osobą, która może nadawać kierunek własnemu życiu. Prowadzenie Blanki było bardzo życzliwe, dyskretne, przyjazne. Dobrze się rozumiałyśmy zarówno przy omawianiu spraw zawodowych jak i obowiązków rodzicielskich. Blanka wykazuje się dużą otwartością i wyrozumiałością, a jednocześnie trzyma w ryzach proces coachingu. Polecam
30 czerwca 2021 Oliwia - Urzędnik na macierzyńskim
Bardzo dobry coach
Jeśli jesteś w życiu na rozdrożu i nie masz pewności w którą stronę skręcić, która droga będzie dla Ciebie lepsza to wato skorzystać z sesji coachingowej u Blanki. Potrafi ona podsunąć trafnie narzędzia, które dadzą ci parę odpowiedzi i wskażą drogę. Polecam serdecznie sesje coachingowe z Blanką!
10 czerwca 2021 Natalia - Office Assistant
Bardzo dobry coach
O sesjach z Blanką można mówić tylko w samych superlatywach. Podczas sesji stworzony jest klimat otwartości i szczerości, dzięki czemu przebiegają one w miłej atmosferze. Trafne pytania zadawane przez Blankę pozwoliły mi ustalić kwestie, nad którymi nigdy się wcześniej nie zastanawiałam i pozwoliły zmienić perspektywę. Podczas sesji ustaliłam swoje cele i stworzyłam konkretny plan działania, który sprawi, że te cele osiągnę. Do tej pory nikomu nie udało się mnie tak zmotywować do działania i do relizacji zadań, które do tej pory pozostawały tylko w sferze marzeń. Rzetelne przygotowanie do sesji, trafne pytania i empatyczne podejście sprawiają, że że każdemu będę polecać współpracę z Blanką.
10 czerwca 2021 Paulina - Office Manager
Bardzo dobry coach
Z całego serca mogę polecić Blankę, rozmowy były zawsze konkretne, umiejętnie naprowadzała do pewnych wniosków. Bardzo ciekawe ćwiczenia, dzięki Blance udało mi się zauważyć z czym mam problem i jakie działania podjąć - ja ze swojej strony wcześniej nie zwracałam uwagi na to, ze mój problem tak wpływa na moja prace a jednak :) polecam!
24 maja 2021 Joanna - Inzynier
Bardzo dobry coach
Blanka jest bardzo pozytywną i optymistyczną osobą. Bardzo przydają się te cechy na sesji, a dzięki wyjątkowej osobowości, konkretnej wiedzy i zarówno niebanalnym pytaniom można spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej strony. Przypomniałam sobie swoje cele i marzenia, dążę do ich realizacji dzięki wytrwałości i systematyczności, żyję tu i teraz i wolę być niż mieć.
13 luty 2020 Justyna - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Do Blanki trafiłam z polecenia. Z perspektywy czasu widzę, że nasze spotkania odbywały się w ważnym dla mnie momencie życia. Dzięki jej profesjonalizowi i zaangażowaniu odkryłam, w jakim kierunku chcę podążać i konsekwentnie realizuję moje plany. Dzięki Blanka :)
19 listopada 2019 Paulina - project manager
Bardzo dobry coach
Spotkania z Blanką pomogły mi odkryć że nie mam żadnych konkretnych planów na życie, przez co znalazłem większą motywację do pracy nad sobą. Duży profesjonalizm i cierpliwość. Było warto dowiedzieć się czegoś o sobie, polecam każdej niezdecydowanej osobie.
12 listopada 2019 Marcin - Programista
Bardzo dobry coach
Blanka to niezwykle sympatyczna osoba o zaraźliwym uśmiechu i profesjonalnym podejściu do każdej coachingowej sesji. Można Jej zaufać i otwarcie mówić o tym co nas najbardziej w życiu niepokoi lub zastanawia. Będę bardzo dobrze wspominać nasze spotkania i bardzo cieszę się, se miałam okazje Ją poznać.
7 kwietnia 2019 Aleksandra - Communication Leader
Bardzo dobry coach
Dzięki wsparciu Blanki uświadomiłem sobie wiele aspektów, które są dla mnie ważne w życiu, jak i tych, których wolałbym się z niego pozbyć. Daje mi to, że jestem w pełni przekonany co do obranych celów. Świadomość kierunku, w którym w zgodzie z samym sobą chcę zmierzać naprawdę ułatwia mi osiąganie znajdujących się po drodze celów Cenna perspektywa drugiej osoby, która dysponuje dużym doświadczeniem i doskonałym warsztatem coachingowym, jaką z pewnością jest Blanka, bardzo pomogła mi lepiej ułożyć moje plany. A sam proces coachingu daje mi większą motywację do aktywnego kształtowania życia. Sesje z Blanką sprawiły, że byłem w stanie wybrać z przekonaniem ścieżkę zawodową - a po studiach technicznych mogłem na start wybierać spośród wielu atrakcyjnych możliwości. Dzięki! :)
22 grudnia 2018 Piotrek - Zaczynający karierę
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność odbyć kilka sesji coachingowych z Blanką. Blanka zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zaczynając nasze spotkania nie wiedziałem czego mam się spodziewać, ale już po pierwszych zajęciach byłem pewien, że przyniesie mi to wiele korzyści. Blanka umiejętnie prowadziła mnie przez kolejne sesje odkrywając przede mną rzeczy ważne, którym nie poświęcałem zbyt wiele uwagi na co dzień. Osobiście uważam że sesje coachiongowe są dla każdego. To najlepszy sposób, żeby odkryć samego siebie, zrozumieć czego tak naprawdę się w życiu chce i co jest dla nas najważniejsze. Dziękuję Blanka.
17 października 2018 Jarek - Project Manager
Bardzo dobry coach
Polecam, pomogła mi ponownie zdefiniować cele, ustawic priorytety i ułożyć plan w momencie rezygnacji i braku motywacji. Blanka umie słuchać. Na spotkaniu panuje niewymuszona atmosfera. Po spotkaniu wychodzę z wrażeniem jakbym to ja sama wpadła na pomysły i przygotowała sobie plan. Warto dac sobie szanse na poznanie Blanki i Jej metod.
17 czerwca 2018 Klaudia - Produkt Owner
Bardzo dobry coach
Blankę jako coacha poznałam niedawno. Fascynuje mnie jej zdolność do słuchania; uwaga i skupienie z jakim traktuje swojego rozmówcę wydają się kluczowe dla wykonywanej profesji. Każda sesja pozwala nam się zagłębiać coraz dalej w trapiące mnie problemy. Blanka uświadamia mi co jeszcze muszę wykonać by zbliżyć się do zaplanowanego celu. To zazwyczaj niełatwa praca, jednak z pomocą Blanki kolejne kroki wydają się klarowne, a ścieżka postępowania jasna. Tak właśnie wyobrażam sobie pomoc coacha!
22 stycznia 2018 Marta - Project Manager
Bardzo dobry coach
Spotykam się z Blanką Krzyżowską od kilku miesięcy i widzę efekty. To chyba najlepiej świadczy o kompetencjach Blanki, która jest nie tylko bardzo rzetelna i profesjonalna, ale też ciepła i empatyczna. Dzięki naszym sesjom, moje blade marzenia zaczynają przekształcać się w realne plany, które realizuję krok po kroku. Polecam sesję u Blanki, warto.
31 grudnia 2017 Maria - Starszy koordynator projektu
Bardzo dobry coach
Blanka jest bardzo otwartą osobą, przy której nie czuje się skrepowania, co bardzo ułatwiło sprawę. Rzetelne podejście, z uśmiechem. Dzięki spotkaniom udało mi się podjąć ważną decyzję oraz spojrzeć na przerabiane tematy z innej perspektywy. Polecam współpracę.
1 września 2017 Patrycja - Specjalista HR
Bardzo dobry coach
Bardzo udana współpraca, wyznaczony cel został szybko osiągnięty. Dzięki współpracy wiele rzeczy o sobie samym stało się jasnych, ustaliliśmy co jest dla mnie priorytetem i co można poprawić żeby utrzymać zamierzony stan rzeczy. Polecam
12 października 2016 Slawek - It assistant
Bardzo dobry coach
Blanka to niezwykle ciepła i skuteczna osoba. Ma świetne podejście do człowieka, zaangażowanie i cierpliwość. Każde spotkanie daje kopa i motywację do działania, także świeże spojrzenie na wielokrotnie wałkowane problemy. Polecam każdemu kto chce zrealizować cele, przypomnieć sobie marzenia i poznać lepiej samego siebie.
20 września 2016 Basia - IT Assistant
Bardzo dobry coach
Blanka jest osobą , która na każdej rozmowie tworzy klimat sprzyjający otwartości, budowaniu zaufania. Z każdej sesji wychodze z nową pula wiadomosci o sobie, dzieki czemu mogę łatwiej podejmowac decyzje i świadomiej postrzegam wiele spraw. Blanka bardzo skutecznie pomaga mi w pracy nad moimi celami zawodowymi.
19 września 2016 Ania - Project Manager
Bardzo dobry coach
Regularnie spotykam sie z Blanką na sesjach coachingowych. Po kilku pierwszych sesjach zaóważyłem, że do tej pory to co robiłem i do czego dążyłem było nie do końca jasne. Dzięki tym spotkaniom coraz lepiej i dokładniej potrafie określić samego siebie oraz to jaki chciałbym być i do czego dążę. Odkryłem samego siebie zupełnie z innej strony i świadomie się rozwijać.
14 września 2016 Krzysztof - Team leader / IT Specialist
Bardzo dobry coach
Mamy reularne sesje coachingu kariery od około pół roku. Blankę wyróżnia: rzetelne przygotowanie do sesji pogodne usposobienie teoretyczna i praktyczna wiedza z coaching'u dzięki sesjom łatwiej mi utrzymać motywację
14 września 2016 Jakub - Project Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj