Błażej Bednarski

Popularność: 903
Bardzo dobry coach (31)
Coach, trener, doradca zawodowy w zakresie kompetencji menedżerskich i handlowych, z siedmioletnią praktyką w zawodzie. Absolwent wydziału Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, Szkoły Trenerów i Menedżerów oraz Akademii Psychologii Terapeutycznej. Posiada doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi zarządzania innowacyjnego, doradztwie oraz sprzedaży i obsłudze klienta. Autor programu i trener konsultant szkolenia „Profesjonalny sprzedawca” w ramach projektu unijnego. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej, Analizy Transakcyjnej, negocjacji, typologii osobowości Hartmana, etyki w biznesie, wywierania wpływu, autoprezentacji, zarządzania czasem, budowania zespołu, wyznaczania celów, twórczości i wielu innych. Działa także aktywnie w obszarze coachingu zawodowego i osobistego oraz terapii.
Kontakt
Kontakt mailowy bądź telefoniczny. Dane na stronie internetowej.
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracowałam z psychologami, terapeutami, Człowiek chwyta się różnych sposobów, jeśli chce sobie pomóc.Profesjonalizm - tak.Najlepszy profesjonalista w swoim fachu.Błażej to świetny człowiek a jednocześnie prawdziwy profesjonalista z wielkim warsztatem umiejętność.Rzetelny, profesjonalny i ludzki. Warto mu zaufać. Bardzo dobry, miły człowiek, który potrafi pomóc. Wszystko wytłumaczy.osoba która z profesjonalizmem wykonuje swoja prace. Dzięki jego pomocy można wyjść na prosta w problemach nie tylko zawodowych ale przede wszystkim bardzo pomaga w sprawach osobistych. Jest pozytywnie nastawiany na świat a przy tym zawsze uśmiechnięty , wyrozumiały i cierpliwy:Otwarty, uśmiechnięty z dużą dozą energii, która udziela się podczas pracy. Dużym atutem jest akceptacja dla różnych sposobów widzenia świata.Wspaniały Człowiek:)
28 sierpnia 2018 Justyna - księgowa
Bardzo dobry coach
Bardzo miły sympatyczny pozytywnie nastawiony do świata i ludzi ,zaraża swoją pozytywną energią,przyciaga słuchacza współpraca byla świetna,zajęcia bardzo bardzo ciekawe i pomocne mam nadzieję ,że jeszcze będzie kiedyś okazja ,żeby się spotkać w jakimś ciekawym projekcie
27 sierpnia 2018 Tuśka - ////
Bardzo dobry coach
Szukałam długo. Pracowałam z psychologami, terapeutami, nawiedzonymi "przewodnikami duchowymi". Człowiek chwyta się różnych sposobów, jeśli chce sobie pomóc. Dopiero Błażej Bednarski prawdziwie pomógł mi odnaleźć faktyczną akceptację siebie i otworzyć się na to co płynie ze mnie, a nie to, do czego jestem przymuszona sytuacją, kulturą, obyczajowością, religią, wychowaniem. Dzięki pomocy Błażeja nie tylko odkryłam, że jestem w pełni wartościowym człowiekiem, ale także odnalazłam się w środowisku, postawiłam cel i osiągnęłam go. Znalazłam też sens, dla którego warto żyć. Sprawiły to między innymi takie rzeczy jak niekłamana, bezgraniczna akceptacja jaką dostałam od Błażeja, pełna ciepłej refleksji zgoda na mnie taką, jaką jestem. Potem cierpliwość w zadawaniu trudnych pytań i dopilnowanie, abym z nich nie uciekła. Wreszcie sesja kończyła się wtedy, gdy ja byłam gotowa "wrócić do życia", a nie z upływem 50 minuty rozmowy. Profesjonalizm - tak. Ale taki, że czułam (i nadal czuję się) dla Błażeja po prostu ważna jako klientka, jako człowiek, osoba. Dziękuję za tych parę lat pracy, które włożyłeś w mój rozwój. Tak, byłam przy tym i też pracowałam. Bez Ciebie jednak nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem.
27 listopada 2017 Krystyna - lGBT
Bardzo dobry coach
Najlepszy profesjonalista w swoim fachu! Dzięki pracy z Błażejem odzyskałam wiarę we własne możliwości i chęć do pracy. Osiągam coraz lepsze efekty, a poczucie własnej wartości znacznie wzrosło. Jeśli poszukujecie kogoś kto pomoże Wam przestawić myślenie na odpowiedni tor to nie ma lepszego fachowca. Błażeju, bardzo Ci dziękuję za wszystko! Polecam!
6 kwietnia 2017 Magdalena - Rezydent
Bardzo dobry coach
Błażej to świetny człowiek a jednocześnie prawdziwy profesjonalista z wielkim warsztatem umiejętność. Tworzy atmosferę, w której możemy spotkać się ze swoimi problemami, przyjrzeć im się i zacząć je rozwiązywać jeden po drugim. Dzięki pracy z Błażejem zażegnałem wiele problemów, które namnożyły się w moim życiu ale ważniejsze jest to że poznałem lepiej samego siebie i rozpoznałem mechanizmy które doprowadzały mnie do trudnych sytuacji w moim życiu.
18 stycznia 2017 Oscar - Operator "CNC"
Bardzo dobry coach
Najlepszy w Łodzi. Sprawdziłem. Rzetelny, profesjonalny i ludzki. Problemy rozwiązują się "same" zanim człowiek wejdzie na pierwsze piętro. Pomaga i uczy myśleć. To, w jaki sposób prowadzi sesję i cały proces - daje do myślenia jak bardzo można być profesjonalnym, jeśli na prawdę kocha się to, co się robi. No i ludzi oczywiście. Dziękuję Błażeju
12 kwietnia 2016 Beata T - producentka
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność być klientem Błażeja, spełnił moje oczekiwania jako coach w 100 %, podczas sesji wiele odkryłem i uświadomiłem sobie jeżeli chodzi o mój cel. Jestem zdecydowanie bliżej zrealizowania celu. Zdecydowanie polecam jako coacha.
20 maja 2014 Robert - Trener
Bardzo dobry coach
Błażej to profesjonalny coach. Warto mu zaufać. Bardzo dobry, miły człowiek, który potrafi pomóc. Wszystko wytłumaczy, jest najlepszym doradcą. Wskazuje drogę do celu. Wszystkim polecam! ........................................................................................................
14 kwietnia 2014 Milena - Ochroniarz
Bardzo dobry coach
Błażej jest osoba która z profesjonalizmem wykonuje swoja prace. Dzięki jego pomocy można wyjść na prosta w problemach nie tylko zawodowych ale przede wszystkim bardzo pomaga w sprawach osobistych. Jest pozytywnie nastawiany na świat a przy tym zawsze uśmiechnięty , wyrozumiały i cierpliwy:). Bardzo się ciesze ze miałem okazje go poznać i jestem bardzo wdzięczny za rady jakich mi udzielił .Polecam
18 marca 2014 Marcin - kucharz
Bardzo dobry coach
Błażej jest specjalistą w swoim fachu. Jest niesamowicie otwartą osobą, pełną optymizmu i godną zaufania. Potrafi obiektywnie spojrzeć na sytuację i zawsze wesprze dobrą radą. Zdecydowanie polecam.
17 marca 2014 Darek - trener
Dobry coach
Świetny człowiek i bardzo dobry specjalista. Otwarty, uśmiechnięty z dużą dozą energii, która udziela się podczas pracy. Dużym atutem jest akceptacja dla różnych sposobów widzenia świata. Czas spędzony na sesjach zawsze jest dobrze wykorzystany. Polecam!
17 marca 2014 Ania - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Najepszy trener z jakim miałem okazję współpracować podczas doskonalenia swoich umiejętności miękkich. Solidny, rzeczowy i uczicwy. Współpraca z nim to czysta przyjemność i na pewno skuszę się na więcej.
17 marca 2014 Tomasz - Analityk danych nawigacyjnych
Bardzo dobry coach
Błażej to profesjonalista w swoim fachu, ale też osoba o niesamowitym pokładzie pozytywnej energii i uśmiechu. Pomimo iż do zajęć z nim podchodziłem z początku ze sporym dystansem, to pod koniec aż szkoda było kończyć couching. Jeśli ktoś potrzebuje pozytywnego nakierowania w życiu, lub rozwiązania pozornych problemów - Błażej to dobry wybór. Jak najbardziej polecam ;)
17 marca 2014 Iwo - Uczeń
Bardzo dobry coach
Z Błażejem miałam okazję spotkać się dwa razy, pierwszy raz na studiach jako jego studentka. Kolejny raz gdy zastanawiałam się co po tych studiach robić. Mimo braku kontaktu spotkał się ze mną, gdy tylko o to poprosiłam. Nie powiedział mi co mam ze swoim życiem zrobić, ale zadając pytania nakierował mnie tak żebym sama zrozumiała co będzie dla mnie najlepsze. Otworzył mi na pewne sprawy oczy i uzmysłowił na jakim rozdrożu stoję i gdzie warto skręcić by być bliżej celu. Bardzo pozytywna i uśmiechnięta osoba. Jeżeli potrzebujecie coacha, który nie zmarnuje Waszego czasu, a sukcesywnie go wypełni- to polecam współpracę z Błażejem.
17 marca 2014 Paulina - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Błażej jest mistrzem w zadawaniu pytań ,na które pozornie nie zna się odpowiedzi :) Sesje pamiętam jako eksploatujące wszystkie moje mentalne siły . A przecież na tym to polega , by Coach wywiercił w głowie dziurę , którą trzeba zasypać odpowiedziami na nierzadko trudno pytania ,których sami nie mamy odwagi sobie zadać. Fantastyczny, mega pozytywny i inspirujący Człowiek z pasją -mam wrażenie , że swoją energię sączy słomką z samego Słońca. A do tego ma cudowne , dobre oczy . Polecam !
17 marca 2014 Ewelina - Konsultantka/Sprzedawca
Nikt nie powiedział, że coaching zawsze jest łatwy ale staram się by w ostateczności był miłym i inspirującym doświadczeniem. Dziękuję za opinię i powodzenia.
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Doradca,który pomaga odzyskać wiarę we własne możliwości i przekonuje, że naprawdę warto walczyć o swoje. Błażej posiada szeroką wiedzę na różne tematy i umiejętnie ją przekazuje. Można od niego otrzymać naprawdę mądre rady ;) Atmosfera na zajęciach z Błażejem jest przyjacielska, gdyż jest bardzo wyrozumiały, empatyczny i nie stosuje ironicznych aluzji. Moja opinia o Błażeju jako o doradcy jest jak najbardziej pozytywna ;)
16 marca 2014 Justyna - studentka
Na prawdę przyjemnie czytać takie słowa Justynko. Dziękuję za opinię i powodzenia na wybranym przez siebie kursie życiowym.
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Błażej zachwyca mnie swoim spokojem, który dla mnie jest dużą wartością w rozmowie. Zawsze z profesjonalnym podejściem, nie akademickim lecz ludzkim, tak, że skłania do zastanowienia się nad sobą i motywuje do zmiany bez oceniania. Sesje z Błażejem to coś, na co z radością czekam.
16 marca 2014 Malgorzata - Przedsiębiorca
Dziękuję Małgosiu... zawsze staram się być przede wszystkim człowiekiem a dopiero potem coachem, trenerem, doradcą czy też przyjacielem :) Moją dewizą życiową jest tytuł książki Harris'a Thomas'a "Ja jestem OK - Ty jesteś OK" :)
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Solidny coach, trenet - rzetelność godna zaufania. Sprawna komunikacja przełożona na szybką i efektywną współpracę. Rekomenduję tutaj życząc mu wielu wspaniałych sukcesów w przyszłości. Dziękuję ci Błażeju za ostrą mobilizację w miłej atmosferze. Pozdrawiam :-)
16 marca 2014 Michał - dziewiarnia + własna działalność
Ciesze się, że udało mi się wywrzeć tak pozytywne wrażenie na tobie Michale. Odnoszę wrażenie, że motywacja to podstawa coachingu :) Dziękuję za opinię.
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Dzięki Błażejowi z którym przeprowadziłem rożne rozmowy, umiem sobie radzić z moimi problemami wiem jak je rozwiązać. Po za tym ze swoją prac wykonuje perfekcyjnie jest super kolegą. Serdecznie polecam. :)
16 marca 2014 Darek - Fryzjer
Dziękuję Darku, cieszę się, że moje umiejętności zawodowe pomagają także moim znajomym :) W każdej sytuacji staram się być profesjonalistą.
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Właściwa osoba na właściwym miejscu, która ma szeroki wachlarz wiedzy i sama ciągle ja poszerza w celu pomocy innym i samodoskonaleniu siebie .Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Błażejem pomógł mi nie tylko na płaszczyźnie zawodowej ale i prywatnej .Polecam wszystkim nawiązania współpracy z tak świetnym trenerem.
16 marca 2014 piotr - pracownik restauracji
Coaching to nie tylko życie zawodowe ale także sfera osobista. Miło mi, że mogłem pomóc w rozwoju :)
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Doskonały coach i superwizor. Dzięki jego pomocy można wyjść na prostą w najtrudniejszych sytuacjach zawodowych i osobistych. Ważne jest też to, że w kontakcie z Błażejem człowiek czuje się bezpiecznie i może spotkać się nawet z własną głupotą, a jednocześnie wciąż jest ok.
15 marca 2014 Anna - manager, coach
Aniu... aż mi słów zabrakło :) Dziękuję bardzo. Ja tylko zadaję pytania i wspieram w realizacji celów...
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Usilnie pcha do odpowiedzi nawet kiedy brak pomysłów oraz bezproblemowy kontakt. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. ;)
15 marca 2014 Marika - student
Motywacja do poszukiwania rozwiązania to podstawa pracy coacha... Dziękuję za opinię Mariko.
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry doradca :) z usmiechem oraz profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Jest bardzo dobrym sluchaczem jak i rozmowca co mozna zaliczyc na wielki plus:)Zdecydowanie mozna polecac:)............
15 marca 2014 Daniel - Elektromonter pod ziemią
Profesjonalizm i uśmiech to moja wizytówka. Dziękuję, że ją zauważyłeś :)
Błażej Bednarski
Dobry coach
Błażej jest profesjonalistą w tym co robi. Miałam okazję z Nim pracować i uważam że bardzo poważnie traktuje wszystkich, którzy potrzebują pomocy. Jednocześnie jest zawsze wesoły, uśmiechnięty i zaraża pozytywną energią. Naprawdę polecam!!!
15 marca 2014 Wioleta - Sekretarz Sądowy
Miło czytać takie słowa. Oczywiście, w razie potrzeby, polecam się na przyszłości.
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Empatyczny-a ze zdrowym dystansem. Pozwalający zatrzymać się nad sobą - dotrzeć do ukrytego...Polecam :)) ...........................................................................................................
15 marca 2014 Hanna - Socjoterapeuta
Bardzo doceniam że podzieliłaś się publicznie opinią na temat mojej pracy. Wyzwania, które stawiasz coachowi są wartościową lekcją w jego dalszej karierze :)
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, pomaga uwierzyć we własne siły. Oprócz tego Błażej jest otwarty, uśmiechnięty, wyrozumiały i bardzo cierpliwy- wiele Jemu zawdzięczam. Zdecydowanie polecam !!!!! Jest najlepszy !!!!!!!
15 marca 2014 Agnieszka - bankowiec
Dziękuję Agnieszko za opinię. To dla mnie przyjemność obserwować jak twoja praca, podczas naszych sesji, przynosi Ci tyle korzyści :)
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, pomaga uwierzyć we własne siły. Poza tym Błażej jest otwarty, uśmiechnięty, zawsze miły i pomocny co pozwala łatwo nawiązać z nim kontakt i bez oporów rozmawiać o wielu trudnych sprawach. Zdecydowanie polecam!!!!!
15 marca 2014 Marzena - Dyrektor
Marzeno... twój sukces to twoja zasługa... ja tylko byłem by przypomnieć Ci jak wielką profesjonalistką jesteś w swojej dziedzinie :)
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Zadaje trudne pytania a po czasie wszystko staje się jasne :) Bardzo pozytywnie oceniam prace z Błażejem i w ogóle nie rozumiem tej negatywnej opinii !!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam, Natalia :):):):):):):)
15 marca 2014 Natalia - Kucharz
Trudne pytania to podstawa mojej pracy. Cieszę się że moja osoba wzbudza tak pozytywne reakcje :)
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
A właśnie, że gada i POMAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) To pewnie jakaś zła kobieta była HAHA
15 marca 2014 Beatrycze - Handlowiec
Beatrycze... przy twojej energii to nie da się za dużo "gadać"... dobrze że udało mi się zadać kilka kluczowych pytań. Cieszę się, że mogłem pomóc:)
Błażej Bednarski
Bardzo dobry coach
Bardzo przyjemna współpraca, pomaga w sprawach zawodowych, wiele uczy oraz dużo uświadamia, polecam :) ...........................................................................................................
15 marca 2014 Zbyszek - Student
Bardzo dobry coach
Bardzo przyjemna współpraca, pomaga w sprawach zawodowych, wiele uczy oraz dużo uświadamia, polecam :) ...........................................................................................................
15 marca 2014 Zbyszek - Student
Dziękuję z Tobą także rewelacyjnie się pracowało Zbyszku. Jak coś to jestem nadal do Twojej dyspozycji :)
Błażej Bednarski
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj