Bogdan Zacharski

Popularność: 2427
Bardzo dobry coach (5)
Jestem coachem, mentorem i doradcą w zakresie zarządzania. Moimi głównymi domenami są business-, executive- i team-coaching. Nie odrzucam zapytań o life-coaching, jednak podejmuję się go w indywidualnych przypadkach. Posiadam certyfikat International Coaching Community (ICC). Coaching, mentoring, czy doradztwo w zakresie zarządzania są moimi podstawowymi aktywnościami zawodowymi, a nie dodatkowymi zajęciami. Po latach bycia menedżerem mam duże doświadczenie dotyczące działalności operacyjnej. Niewiele może mnie tu zaskoczyć. Moją misją jest: „Być partnerem na drodze rozwoju”, więc jeśli masz potrzebę ruszyć w swoją drogę w towarzystwie sprawnego i doświadczonego partnera, zaproś mnie.
Kontakt
tel. 602 410 628
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Jest taka cecha, dziś już coraz rzadsza, wręcz deficytowa. To klasa. Jeśli miałbym wskazać osobę, która jest egzemplifikacją 'klasy' byłby to Bogdan Zacharski. Nasza wspólna praca to przygoda, gdzie nie ma prowadzącego i prowadzonego. Są partnerzy razem zmierzający w stronę większej świadomości. Samego siebie, innych, naszego otoczenia. Zawodowego i rodzinnego. Dzisiaj umiem lepiej sobą zarządzać i za pomocą mniejszego wysiłku osiągać dużo lepsze rezultaty. Szybciej, mądrzej, z większym wyczuciem. Bogdan to ogromne doświadczenie i mądrość. Równie skuteczny w business, jak i life coachingu.. Każde nasze spotkanie wnosiło coś nowego, układało w głowie kolejne klocki. Wszyscy je mamy w nadmiarze, ale gdzie jest ten właściwy klucz..? Bogdanie, dzięki Tobie go odnalazłem. Dziękuję!
21 marca 2013 Marcin - Ekspert i doradca (Administracja Publiczna)
Bardzo dobry coach
Na coaching zdecydował się wysłać mnie mój szef, dostrzegając we mnie, jak mi powiedział, ukryty potencjał, stając się jednocześnie sponsorem tej przygody z odkrywaniem samego siebie. Jasno sprecyzowany i uzgodniony wspólnie ze sponsorem cel na całość wielosesyjnego procesu, był realizowany poprzez mniejsze cele stawiane przeze mnie na każdym spotkaniu. To ja byłem treścią spotkań, dzięki czemu mogłem dostrzec, przeanalizować, zrozumieć i wyeliminować bariery tkwiące we mnie lub wyzwania z jakimi spotykam się na co dzień. Dodanie do procesu elementów mentoringu, tym bardziej, że realizowanego przez tak doświadczoną osobę, jak Bogdan, okazało się znakomitym połączeniem, które jeszcze skuteczniej pozwoliło mi pracować nad sobą. Sięgając do doświadczeń z całego procesu, podczas którego skrystalizowałem kierunek swojego rozwoju i własne oczekiwania co do siebie, mogę teraz samodzielnie wykonywać tę pracę każdego dnia, doskonaląc się zawodowo i prywatnie. Dziękuję Bogdanie, rzuciłeś dużo światła na moją drogę w pracy nad samym sobą! Wszystkim poszukującym partnera w drodze do swego rozwoju, polecam Bogdana Zacharskiego, jako coacha i/lub mentora.
7 listopada 2012 Michał - Dyrektor ds. Rozwoju IT
Bardzo dobry coach
Indywidualnie zwróciłam się do Bogdana z prośbą o pomoc w przygotowaniu prezentacji. Szybko rozpoczęliśmy pracę nad zadaniem, jednak krok po kroku Bogdan uświadamiał mi, że prezentacja to nie kilkanaście slajdów w Power Point, nie tylko treść zawarta na slajdach oraz przekazywana przeze mnie podczas prezentacji, ale także, a może nawet głównie ja sama z moją osobowością i tożsamością. Początkowo w sposób dla mnie mało świadomy, za to potem coraz bardziej świadomie zaczęłam równolegle pracę nad sobą samą. Bogdan do naszych dyskusji na temat związany z prezentacją włączył narzędzia coachingowe i mentoringowe. W efekcie ponad pięciomiesięcznej pracy osiągnęłam więcej niż pierwotnie zakładałam. Zbudowałam wizję zadania, którą zilustrowałam na slajdach prezentacyjnych, odbudowałam siebie, dzięki czemu moją prezentacją wygrałam swoją szansę. Powierzono mi realizację przedstawionej wizji, a ja z przekonaniem zaczęłam ją realizować. Rola i stanowisko, jakie mi powierzono w organizacji są bardzo satysfakcjonujące. Do niedawna traktowałabym je w kategorii marzeń. Podejmując współpracę z Bogdanem, jako coachem, czy też mentorem, możesz być pewny / a, że dokonasz oczekiwanej transformacji, pod warunkiem jednak, że zaufasz sobie oraz Bogdanowi.
6 listopada 2012 Katarzyna - Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem oceniam Pana Bogdana Zacharskiego jako odpowiedzialnego i kompetentnego coach’a i mentora. Proces coachingu obejmował serię sesji przeprowadzonych w swobodnej atmosferze, w czasie których trener wykazywał się dużym zaangażowaniem i stwarzał atmosferę partnerstwa. Spotkania prowadzone były w formie zwykłych, wydawałoby się, rozmów, w czasie których jednak dochodziłem do coraz to nowszych, wydających się oczywistymi, wniosków. Poruszane tematy obejmowały bieżącą działalność zawodową, rozwój osobisty, a także pogranicze sfery prywatności. W każdej z tych dziedzin Pan Bogdan Zacharski wykazywał doświadczenie, wiedzę i efektywność, wskazując na sposoby samodzielnej analizy. Szczególną uwagę zwróciłem na bardzo widoczne od samego początku ogromne doświadczenie zawodowe Pana Bogdana Zacharskiego, które pozwalało na zaufanie skutkujące dogłębną analizą problemów, wyzwań i wątpliwości. Można było mieć wrażenie, że w codziennej praktyce biznesowej nic go nie może zaskoczyć. Pan Bogdan Zacharski to osoba zawsze dobrze przygotowana, uważna, słuchająca i posiadająca wysokie umiejętności w budowaniu kreatywnych relacji. Z wyżej wymienionych powodów szczególnie polecam Pana Bogdana Zacharskiego jako coach’a i mentora
5 listopada 2012 Patryk - Dyrektor Regionalny
Bardzo dobry coach
Kiedy zaproponowano mi udział w sesjach coaching’ u podeszłam do tematu z zaciekawieniem, ale dużym dystansem. Przeczytałam misje, którą mój coach, Bogdan Zacharski, zamieścił na swojej stronie. Cytat z Paula Coehlo. „O wojowniku który wie że żaden człowiek nie jest samotną wyspą… o przejrzystości w działaniu… tańcu z przyjaciółmi…. i nie oddawaniu w niczyje ręce odpowiedzialności za swój los…” Z wielką przyjemnością uczestniczyłam w ośmiu sesjach-rozmowach na tematy zaproponowane przez mnie. Nasze spotkania odcinały mnie od miałkości codziennej bieganiny i stwarzały możliwość do głębszej refleksji. Rozwiązania na pojawiające się problemy znajdowałam sama. Dziś już wiem co chcę a czego nie chcę zawodowo. Konsekwentnie filtruje oczekiwania innych wobec mnie przez pryzmat tego czy są zgodne z moją tożsamością. Dążę do życia w harmonii i troszczę się o swoją energię życiową potrzebną mi aby dalej żyć i realizować wiele ważnych i trudnych zadań. Kwestionuje wszystko i pytam się o wszystko. Rozumiem że nikogo nie stać na doskonałość. Dojrzała świadomość że człowiek musi sam poradzić sobie ze sobą , znaleźć w sobie rozwiązania i odpowiedzi, pozostaje; jednak taki partner jak Bogdan stwarza szansę na szybsze dojście i utwierdzenie się z swoich przemyśleniach. Na drodze rozwoju wspaniałe doświadczenie. Polecam.
5 listopada 2012 Magdalena - Dyrektor ds. zamówień publicznych
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj