Bogusław Kamiński

Popularność: 1764
Bardzo dobry coach (8)
BOB jako coach specjalizuje się w coachingu biznesowym (BUSINESS COACHING): •rozwijaniu potencjału biznesowego coachee •zwiększaniu zaangażowania i motywacji •wzroście poczucia odpowiedzialności za swój własny rozwój oraz rozwój tego obszaru biznesu, za który coachee jest odpowiedzialny. BOB proponuje rozpoczynającym działalność gospodarczą ( tzw. start-up ) sprawdzony coaching wykonawczy (EXECUTIVE COACHING). Koszty usług mogą zostać do 80% sfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Działania pomagają: •z sukcesem zaimplementować własną wizję funkcjonowania projektu •określić najważniejsze wartości i zachowania, które należy promować w przedsięwzięciu •określić strategię działania oraz najbardziej efektywne metody jej realizacji •efektywnie rozwiązywać problemy organizacyjne •zrealizować cele zarówno długoterminowe jak i krótkoterminowe w najważniejszych obszarach funkcjonowania start-up-u •rozwinąć swój własny, indywidualny styl przywództwa •odkryć i rozwinąć swoje indywidualne strategie osiągania sukcesu. BOB uczestniczył w wielu szkoleniach i projektach mentoringowych i coachingowych zarówno jako mentee czy coachee oraz mentor i coach. Przez ostatnich 20 lat kierował projektami i przedsięwzięciami o dużej skali i złożoności.
Kontakt
skype:
kaminski.boguslaw.pl

e-mail:
coaching102@onet.pl

facebook:
http://www.facebook.com/boguslaw.kaminski

ze względu na prowadzone sesje i treningi
kontakt telefoniczny nie jest preferowany
bez umówienia się.
za co z góry przepraszam.
proszę o zrozumienie.
Cena
81zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
BEZ RYZYKA:
+ pierwsza sesja kosztuje złotówkę ( 1 złoty netto ), nie ma ukrytych gwiazdek w tej ofercie, to jest okazja na bezkosztowy test usługi, bez zobowiazań na przyszłość.

PROGRAMY DOFINANSOWANE ze środków Unii Europejskiej:
* START-UP - rozpoczynanie działalności gospodarczej z dotacją
* SPIN-OFF / SPIN-OUT - działalność inicjowana przez studentów
* INNOWACJE - działalność gospodarcza oparta na innowacyjności
* SPÓŁDZIELNIE - inicjowanie działalności spółdzielczej
* STOWARZYSZENIA - inicjowanie działalności gospodarczej
* SPÓŁKI KAPITAŁOWE - rozwój indywidualny członków zarządów i rad nadzorczych.

Opinie

Bardzo dobry coach
to jest mój początek z coachingiem. nie wierzyłam. dostałam szansę w projekcie to skorzystałam. jest WOW! . polecam. no chyba że niczego nie chcesz zmienić ;) nie wiem co mam pisać bo u każdego będzie inaczej
1 grudnia 2020 Bożena - handlowiec
Bardzo dobry coach
Bob jest absolutnie fajnym Gostkiem. Spotkaliśmy się kilka razy. Nie miałem ochoty na żaden coaching czy doradztwo ale jakoś tak fajnie się gadało z Bobem że zainspirował mnie do 3 spotkań w formie "wsparcia" jak to określił. No chyba tego potrzebowałem bo całkiem sensownie mi to pomogło ogarnąć bieżące ale i strategiczne problemiki.
16 stycznia 2018 Marcin - kierownik
Bardzo dobry coach
Siła spokoju. Ogromne doświadczenie. Poczucie humoru. Choć Bob twierdzi że słabo słyszy - jest genialnym Słuchaczem. To właśnie było mi potrzebne. On usłyszał we mnie tego czego ja sam nie słyszałem.
25 lipca 2015 Piotr - Prezes
Bardzo dobry coach
To do doszedłem dzięki pomocy BOBa nie da się opisać słowami. Nie tylko dotkną mojego serca ale także rozumu. Nauczył mnie wiele nowego a sama nauka przychodziła mi łatwo i na każde nowe spotkani czekałem z niecierpliwością. Polecam
31 marca 2015 Emil - Manager
Bardzo dobry coach
27 luty 2014 Daniel - kierownik
Bardzo dobry coach
Bob, bardzo dziękuję za Twój czas, energię i zrozumienie. Jestem przekonana, że Bóg wynagrodzi Ci dodatkowo to czego dla mnie dokonałeś. Bardzo Ci dziękuję. Widzę że nie jestem pierwszą klientką której dodałeś siły. Gratuluję. Postaram się załatwić Ci kolejne zlecenia.
18 lipca 2013 Ewelina - tłumacz
Bardzo dobry coach
rzadko mi się zdarza że ktoś mi pomaga. jeszcze rzadziej że ja kogoś proszę o pomoc. nawet nie prosiłam tak do końca. zaproponowałam tylko że zapłacę jak mi to coś da - ale konkretnie. BOB się zgodził na te warunki. dziś zapłaciłam mu ostatnią ratę za 6 kredytowych sesji. ale CZAD! sama też bym sobie z tym poradziła. tylko że trwałoby to może rok. zyskałam więc 9 miesięcy. ale CZAD! to taki sukcesoprzyspieszacz był.
28 czerwca 2013 imię znane Redakcji - samodzielna Artystka
Bardzo dobry coach
moje trzecie spotkanie z coachingiem. Gość z absolutną Energią! Ogromnym poczuciem humoru. Wymagający. Nie wiem dlaczego dopiero podczas naszych spotkań doszedłem do tego że rozwiązania są bardzo proste. I działają. Polecam spotkania z Bobem.
13 czerwca 2013 Hubert - projektant
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj