Bozena Burzynska

Popularność: 84
Bardzo dobry coach (8)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bożena potrafi inspirować, pozytywnie nastawiać do rzeczywistości i zobaczyć to, czego sami w sobie nie dostrzegamy. Każda rozmowa z nią to kolejna dawka energii, chęci do działania i wychodzenia poza własną strefę komfortu.
10 września 2018 Karolina - mama na trzech etatach
Bardzo dobry coach
Bożena jest bardzo dobrym i UTALENTOWANY Life Coachem! Jej wystąpienia oraz filmy z doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą się dzieli dają duży zastrzyk Energii i Powera do działania! Poza tym działa i mówi bardo naturalnie, więc jest Osobą bardzo WIARYGODNĄ! Polecam Bożenę w 100% Jest The Best ;-)
5 lipca 2018 Wojtek - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Cechą dobrego coacha jest umiejętność dostrzegania rzeczy, których nie dostrzegają klienci, a także umiejętność podążania za nimi. Te właśnie umiejętności posiada Bożena Burzyńska. Do tego jest też osobą mądrą i ciepłą. Bardzo polecam Bożenę Burzyńską jako coacha!
3 lipca 2018 Wiktor - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Bożena jest jak dobra cicha woda. Działa skutecznie i konsekwentnie. Swoją kompetencją wnosi łagodność i spokój. Wzmacnia pewność siebie proponując proste rozwiązania. Zaraża entuzjazmem. Jest dobrym obserwatorem życia.
3 lipca 2018 Jarek - spec. ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Bożena jest bardzo dobra osoba, potrafiąca otworzyć drugiego człowieka na cały świat nawet ten najbardziej okrutny przygotować człowieka do sytuacji z którymi może się zmierzyć ! Bożena jest wartościową osoba ,która chętnie pomaga bezinteresownie drugiemu człowiekowi ,potrafiąca słuchać i trzeźwo patrzeć na daną sytuację ,problem i przez rozmowę pomaga szukać samemu rozwiązania a co najciekawsze sam znajdziesz rozwiązanie dotyczącego Cię problemu nawet nie zdając sobie sprawę z tego ,że to właśnie Ty na to wpadłeś/aś- bo właśnie wspaniały Coach to Bożena !!!
2 lipca 2018 Ewelina - Technik usług kosmetycznych
Bardzo dobry coach
Bożena jest fantastyczną osobą do pracy z ludźmi i dla ludzi: zaraża dobrą energią, mobilizuje do działania i wspiera w konsekwentnym dążeniu do wyznaczonego celu. Warto rozwijać się w jej towarzystwie.
2 lipca 2018 Marta - Tłumaczka
Bardzo dobry coach
Dzięki Bożenie osiągnęłam bardzo dla mnie ważny cel." Otworzyły się drzwi do lepszego życia, których nie dostrzegałam" Dla mnie to była i nadal jest ogromna przyjemność uczestniczyć w jej sesjach. Profesjonalistka , godna zaufania, pełna pozytywnej energii.
30 czerwca 2018 Magda - technik administracji
Bardzo dobry coach
Bożena masz dużą intuicję w jaki sposób zachęcać ludzi do działania. Pomogłaś mi uwierzyć, że sukcesy w życiu osiągają zwykli ludzie.Tylko konieczna jest wytrwałość i radość z najmniejszych powodzeń. Dzięki.
27 czerwca 2018 Weronika - Pielęgniarka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom