Bozena Burzynska

Popularność: 115
Bardzo dobry coach (11)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
W mojej opinii, Bożenka jest wspaniałą kobietą pełną pasji! Jak sama o sobie mówi: „rozwija to co ma, by osiągnąć to, czego pragnie” i szczodrze rozdaje tę wiedzę innym ludziom:) Swój przekaz wyraża w sposób bardzo przystępny i prosty, a w niezwykłej mądrości. Mimo swojego młodego wieku Bożenka jest bardzo dojrzałą wewnętrznie kobietą, świadomą siebie, świata, problemów, a co najważniejsze-podejmuje wyzwania zaradzenia im:) Bożenka jest inteligentna, skupiona na celu, konkretnie wyraża się, umiejętnie dobiera środki. Swobodnie porusza się w relacji z drugą osobą, jest bardzo komunikatywna, niezwykle otwarta. W swojej serdeczności, Bożenka jest doskonałym nauczycielem-z powołania. Kreatywna i twórcza. Jest osobą skromną, ale znającą swoją tożsamość. Chętnie uczy się i z ochotą przekazuje zdobytą wiedzę-innym. Jest kobietą odważną, mimo wewnętrznej niewygody-podejmuje próby i wyzwania. Dostrzega potencjał w każdej osobie, potrafi zbudować swojego rozmówcę, jest doskonałym powiernikiem spraw:) Oprócz powyższych walorów, nie omieszkam wspomnieć, że to piękna i bardzo elegancka kobieta:) PS Bożenko bardzo cieszę się, że mogłam Ciebie poznać!
7 listopada 2018 Justyna - Pedagog, pracownik administracji
Bardzo dobry coach
Wow ! Jestem pod wrażeniem :) Ogromu Twojej wiedzy, mądrości a przede wszystkim sposobu w jaki przekazujesz informacje. Prosto,obrazowo, konkretnie . Dziękuję za pozwolenie uczestniczenia w kursie. Pragnienie moje jest takie,abym wyniosła z niego jak najwięcej, wprowadziła w życie i stosowała to ,co usłyszę.
2 października 2018 Joanna - sprzątaczka w szkole :)
Bardzo dobry coach
WSPANIAŁY KURS!!! Bożena porusza w nim najważniejsze kwestie wychowania. W szalenie ciekawy sposób przekazuje wiedzę oraz proponuje praktyczne rozwiązania, które z pozoru wydają się błahe (np. czasomierz), to w sytuacji dnia codziennego spisują się niezawodnie. Rozwiązania proponowane przez Bożenę stanowią nieocenione "narzędzia" wychowawcze. Autorka nagrań zachęca, by rozwiązywać sytuacje konfliktowe metodą bez przegranych, która opiera się na wypracowaniu takiego kompromisu, który będzie w pełni satysfakcjonujący dla obu stron - kompromisu, w którym obie strony będą czuły się wygrane. Po wysłuchaniu kursu rodzi się nadzieja, że istnieje światełko w tunelu. Bożena daje nadzieję, że wychowanie szczęśliwego dziecka jest możliwe! Wielką zaletą wykładów jest ich uniwersalność i wszechstronność. Jestem pewna,że pomimo iż każde dziecko jest wyjątkową i wspaniałą indywidualnością, to każdy rodzic znajdzie w nich coś dla siebie i swojego skarba, ponieważ rozwiązania proponowane przez Bożenę są wielopoziomowe, wypracowane z największą starannością i dostosowane do rozmaitych sytuacji. Cieszę się, że mogłam wysłuchać tak interesujących wykładów. Są one dla mnie niezwykle cenne i stanowią źródło inspiracji w codziennych zmaganiach ze żmudnym procesem wychowania mojego Aniołka. POLECAM każdemu Rodzicowi, który pragnie w świadomy sposób kochać i wychowywać swój skarb.
26 września 2018 Paula - pedagog
Bardzo dobry coach
Bożena potrafi inspirować, pozytywnie nastawiać do rzeczywistości i zobaczyć to, czego sami w sobie nie dostrzegamy. Każda rozmowa z nią to kolejna dawka energii, chęci do działania i wychodzenia poza własną strefę komfortu.
10 września 2018 Karolina - mama na trzech etatach
Bardzo dobry coach
Bożena jest bardzo dobrym i UTALENTOWANY Life Coachem! Jej wystąpienia oraz filmy z doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą się dzieli dają duży zastrzyk Energii i Powera do działania! Poza tym działa i mówi bardo naturalnie, więc jest Osobą bardzo WIARYGODNĄ! Polecam Bożenę w 100% Jest The Best ;-)
5 lipca 2018 Wojtek - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Cechą dobrego coacha jest umiejętność dostrzegania rzeczy, których nie dostrzegają klienci, a także umiejętność podążania za nimi. Te właśnie umiejętności posiada Bożena Burzyńska. Do tego jest też osobą mądrą i ciepłą. Bardzo polecam Bożenę Burzyńską jako coacha!
3 lipca 2018 Wiktor - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Bożena jest jak dobra cicha woda. Działa skutecznie i konsekwentnie. Swoją kompetencją wnosi łagodność i spokój. Wzmacnia pewność siebie proponując proste rozwiązania. Zaraża entuzjazmem. Jest dobrym obserwatorem życia.
3 lipca 2018 Jarek - spec. ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Bożena jest bardzo dobra osoba, potrafiąca otworzyć drugiego człowieka na cały świat nawet ten najbardziej okrutny przygotować człowieka do sytuacji z którymi może się zmierzyć ! Bożena jest wartościową osoba ,która chętnie pomaga bezinteresownie drugiemu człowiekowi ,potrafiąca słuchać i trzeźwo patrzeć na daną sytuację ,problem i przez rozmowę pomaga szukać samemu rozwiązania a co najciekawsze sam znajdziesz rozwiązanie dotyczącego Cię problemu nawet nie zdając sobie sprawę z tego ,że to właśnie Ty na to wpadłeś/aś- bo właśnie wspaniały Coach to Bożena !!!
2 lipca 2018 Ewelina - Technik usług kosmetycznych
Bardzo dobry coach
Bożena jest fantastyczną osobą do pracy z ludźmi i dla ludzi: zaraża dobrą energią, mobilizuje do działania i wspiera w konsekwentnym dążeniu do wyznaczonego celu. Warto rozwijać się w jej towarzystwie.
2 lipca 2018 Marta - Tłumaczka
Bardzo dobry coach
Dzięki Bożenie osiągnęłam bardzo dla mnie ważny cel." Otworzyły się drzwi do lepszego życia, których nie dostrzegałam" Dla mnie to była i nadal jest ogromna przyjemność uczestniczyć w jej sesjach. Profesjonalistka , godna zaufania, pełna pozytywnej energii.
30 czerwca 2018 Magda - technik administracji
Bardzo dobry coach
Bożena masz dużą intuicję w jaki sposób zachęcać ludzi do działania. Pomogłaś mi uwierzyć, że sukcesy w życiu osiągają zwykli ludzie.Tylko konieczna jest wytrwałość i radość z najmniejszych powodzeń. Dzięki.
27 czerwca 2018 Weronika - Pielęgniarka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom