Bożena Wiesiołek

Popularność: 357
Bardzo dobry coach (14)
Jestem coachem i doradcą filozoficznym. Wybrałam zawód coacha i doradcy filozoficznego, gdyż cenię sobie współpracę z ludźmi, lubię słuchać innych osób oraz wspierać w rozwiązywaniu problemów i radzeniu sobie z wyzwaniami. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, z zaangażowaniem oraz wykorzystuję aktualną wiedzę m.in. z zakresu coachingu i psychologii. Zapraszam serdecznie, porozmawiajmy. Podejmuję się realizacji sesji indywidualnych oraz warsztatów grupowych. Na każdym z naszych spotkań jestem maksymalnie skupiona na tym, co mówisz, podążam za Tobą, nie oceniam, ale tworzę przestrzeń do realizacji projektu Twojego indywidualnego Ja.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Korbielów, Wodzisław Sląski, Brenna, Zabrzeg, Pszczyna, Szczyrk, Wisła, Czechowice-Dziedzice, Orzesze, Mikołów, Bielsko - Biała, Żory, Katowice, Rybnik,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
magister coachingu i doradztwa filozoficznego

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Bożena wydobyła ze mnie wspaniały potencjał, cieszę się, że miałyśmy możliwość razem współpracować. Dzięki naszym spotkaniom spełniłam swoje marzenia.
22 marca 2022 Katarzyna - Inspektor
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Współpracę wspominam bardzo pozytywnie. Osoba zaangażowana, kompetentna i profesjonalna. Pani Bożena jest niezwykle miła i cierpliwa,pomogła mi gdy tego potrzebowałam. Serdecznie polecam
21 marca 2022 Sylwia - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam współpracę z Panią Bożeną. Dzięki niej mam wspaniałą pracę. Pani Bożena jest osobą kompetentną, cierpliwą i zaangażowaną. Bardzo uprzejma, zawsze służy pomocą. Naprawdę polecam skorzystać z jej usług
20 marca 2022 Dorota - Pracownik ds handlowych
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z Naszej współpracy. Dzięki niej mam cudowna pracę w której się spełniam. Młoda, kompetentna i zawsze osiągająca swój cel. Cel którym jest człowiek. Jeśli ktoś się zastanawia to naprawdę warto.
15 marca 2022 Agnieszka - Instruktor
Bardzo dobry coach
Bardzo miła, spokojna oraz cierpliwa osoba. Nigdy nie poczułam że traktuje mnie przedmiotowo. Odpowiadała na każde pytanie i zawsze służyła pomocą. Bardzo serdecznie polecam współpracę. Kontakt jest do dziś
15 marca 2022 Sandra - Opiekun w żłobku
Bardzo dobry coach
Pracowałem z wieloma coachami, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Pani Bożena wykonuje swoją pracę z pełnym zaangażowaniem oraz z należytą starannością. Polecam wszystkim panią Bożenę ze względu na to iż kobieta ma fach w przysłowiowej ręce!.
15 marca 2022 Łukasz - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Witam, polecam, świetny coach. Pani Bożena jest skupiona i zaangażowana w sprawy rozmówcy. Sumienna i konkretna, sesje prowadzone przez Panią Bożenę dają efekty. Polecam osobę niezdecydowanym. Pozdrawiam.
15 marca 2022 Renata - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Podejście Pani Bożeny to 100% profesjonalizm i zaangażowanie. Można na nią liczyć, zawsze służy dobrą radą i pozytywnym kopniakiem, który motywuje do działania. Uprzejma,kompetentna, pełna pozytywnej energii młoda kobieta dla której chyba nie istnieją słowa " poddaje się". Jak najbardziej polecam!
15 marca 2022 Marta - ...
Bardzo dobry coach
Skuteczność 100%, cel został osiągnięty w krótkim czasie z bardzo dobry efektem. Jestem bardzo zadowolony. Polecam nawiązywanie współpracy. Młoda i kompetentna Pani coach, punktualna i konkretna. Pozdrawiam, Piotr
14 czerwca 2020 Piotr - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Bożenka wydobyła z nas wspaniały potencjał. :) Dzięki uczestniczeniu w warsztatach prowadzonych przez Panią Bożenkę mogła zwiększyć swoją wiedzę na temat pracy w grupie i przećwiczyć swoją autoprezentację. Wyszliśmy z warsztatów z mapami do dalszej zespołowej pracy i pełnym "worem" naszych mocnych stron. Wielki plus za świetne materiały do pracy. Polecam korzystać z usług Pani Bożenki. Jest świetna :)
28 grudnia 2019 Ania - ...
Bardzo dobry coach
Świetny coach! Jestem zachwycona z efektów, które udało się osiągnąć. Poświęciła mi 100% uwagi na każdej sesji, sumienna i kreatywna. Ogromny zasób wiedzy z różnych dziedzin. Jestem pod wielkim wrażeniem!
17 listopada 2019 Karolina - Mama :)
Dobry coach
Młody coach, który wciąż stara się doskonalić. Nie boi się krytyki i umie rozmawiać o problemach w trakcie sesji, związanych również z samą sesją. Uważam, że warto spróbować, czy usługa p. Bożeny jest właśnie dla nas. :)
4 sierpnia 2019 Aleksandra - pisarka
Bardzo dobry coach
Pani coach Bożena to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - profesjonalna, zachęca grupę do wspólnego działania. Uczestniczyłam w warsztatach grupowych nt. umiejętności komunikacyjnych. Razem wypisaliśmy ciekawe wnioski dające nam pozytywnego kopa do działania! Z pewnością każdy z nas wyniósł z tych zajęć coś dla siebie.
6 lipca 2019 Grażyna - księgowa
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Panią Bożeną to sama przyjemność. Rozmowy są ciekawe, sesje dają dobre efekty. Udało mi się z Panią Bożeną osiągnąć wyznaczony cel. Jest osobą uprzejmą, zaangażowaną w sprawy swojego rozmówcy. Można na nią zawsze liczyć, dba o drugą stronę. Wszystkim niezdecydowanym - polecam pracę z tak kompetentnym coachem. Pozdrawiam.
22 stycznia 2019 Krzysztof - szef kuchni
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj