Bożena Wiesiołek

Popularność: 259
Bardzo dobry coach (6)
Jestem coachem i doradcą filozoficznym. Wybrałam zawód coacha i doradcy filozoficznego, gdyż cenię sobie współpracę z ludźmi, lubię słuchać innych osób oraz wspierać w rozwiązywaniu problemów i radzeniu sobie z wyzwaniami. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, z zaangażowaniem oraz wykorzystuję aktualną wiedzę m.in. z zakresu coachingu i psychologii. Zapraszam serdecznie, porozmawiajmy. Podejmuję się realizacji sesji indywidualnych oraz warsztatów grupowych. Na każdym z naszych spotkań jestem maksymalnie skupiona na tym, co mówisz, podążam za Tobą, nie oceniam, ale tworzę przestrzeń do realizacji projektu Twojego indywidualnego Ja.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wykształcenie
magister coachingu i doradztwa filozoficznego

Opinie

Bardzo dobry coach
Skuteczność 100%, cel został osiągnięty w krótkim czasie z bardzo dobry efektem. Jestem bardzo zadowolony. Polecam nawiązywanie współpracy. Młoda i kompetentna Pani coach, punktualna i konkretna. Pozdrawiam, Piotr
14 czerwca 2020 Piotr - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pani Bożenka wydobyła z nas wspaniały potencjał. :) Dzięki uczestniczeniu w warsztatach prowadzonych przez Panią Bożenkę mogła zwiększyć swoją wiedzę na temat pracy w grupie i przećwiczyć swoją autoprezentację. Wyszliśmy z warsztatów z mapami do dalszej zespołowej pracy i pełnym "worem" naszych mocnych stron. Wielki plus za świetne materiały do pracy. Polecam korzystać z usług Pani Bożenki. Jest świetna :)
28 grudnia 2019 Ania - ...
Bardzo dobry coach
Świetny coach! Jestem zachwycona z efektów, które udało się osiągnąć. Poświęciła mi 100% uwagi na każdej sesji, sumienna i kreatywna. Ogromny zasób wiedzy z różnych dziedzin. Jestem pod wielkim wrażeniem!
17 listopada 2019 Karolina - Mama :)
Dobry coach
Młody coach, który wciąż stara się doskonalić. Nie boi się krytyki i umie rozmawiać o problemach w trakcie sesji, związanych również z samą sesją. Uważam, że warto spróbować, czy usługa p. Bożeny jest właśnie dla nas. :)
4 sierpnia 2019 Aleksandra - pisarka
Bardzo dobry coach
Pani coach Bożena to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - profesjonalna, zachęca grupę do wspólnego działania. Uczestniczyłam w warsztatach grupowych nt. umiejętności komunikacyjnych. Razem wypisaliśmy ciekawe wnioski dające nam pozytywnego kopa do działania! Z pewnością każdy z nas wyniósł z tych zajęć coś dla siebie.
6 lipca 2019 Grażyna - księgowa
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Panią Bożeną to sama przyjemność. Rozmowy są ciekawe, sesje dają dobre efekty. Udało mi się z Panią Bożeną osiągnąć wyznaczony cel. Jest osobą uprzejmą, zaangażowaną w sprawy swojego rozmówcy. Można na nią zawsze liczyć, dba o drugą stronę. Wszystkim niezdecydowanym - polecam pracę z tak kompetentnym coachem. Pozdrawiam.
22 stycznia 2019 Krzysztof - szef kuchni
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj