Damian Gurba

Popularność: 3828
Bardzo dobry coach (13)
Każdy ma swoja górę i swoje zwycięstwo! Jestem coachem, psychologiem i przedsiębiorcą. W swojej pracy łącze wiedzę i doświadczenie opartą na wieloletniej praktyce zawodowej oraz edukacji. W swoim zawodowym dorobku mam prace na stanowiskach handlowych i menadżerskich w małych firmach jak również w środowisku międzynarodowym. Od 2009 współtworzę Gabinet Psychoterapii i Coachingu oraz firmę szkoleniową Osobista Doskonałość, gdzie jestem współautorem programów szkoleniowych (w tym szkoły coachingu i szkoły NLP). Prowadziłem w telewizji Activ Family program Aktywator. Jestem certyfikowanym coachem (PCC ICF) oraz Mistrzem NLP, skończyłem: psychologię - specjalność psychologia kliniczna i osobowości oraz stosunki międzynarodowe – specjalność handel międzynarodowy. Przyjąłem zasadę, iż fundamentem mojej pracy jest ciągły rozwój w aspekcie kompetencji i doświadczenia. Moją pasją jest drugi człowiek. Prowadzę sesje indywidualne i grupowe. Interesuje mnie wsparcie procesu zmian i budowania relacji zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Coaching rozumiem jako formę twórczej rywalizacji z samym sobą, która jest sposobem na doskonalsze poznanie siebie i przez to zrozumienie mechanizmów warunkujących nasz dobrostan, skuteczność i efektywność. W trakcie sesji tworzę warunki, w których Klient może w bezpiecznej i nieoceniającej atmosferze odkrywać siebie, swoje zasoby, wyznaczać cele, nabierać zaufania do własnych możliwości i wyborów. Pracuję z przedstawicielami różnych grup wiekowych i zawodów m.in: trenerami, nauczycielami, przedstawicielami biznesu, młodzieżą szkolną, studentami. W pracy ważne jest dla mnie holistyczne spojrzenie oraz indywidualne podejście do każdego człowieka, poszanowanie dla jego wartości, czasu i miejsca na drodze życia. Swoja pracę coacha poddaje stałej interwizji i superwizji. Prywatnie moją pasją są Góry – w każdym wydaniu, własnie rozpocząłem projekt zdobycia Korony Ziemi - zapraszam na moją stronę www. Uwielbiam podróże te małe i duże. Muzyka z różnych stron Świata i gatunków oraz Książki (od tematyki coachingowej, psychologicznej, filozofii po historię i politykę).
Kontakt
telefon: 691-750-755

Specjalizacje
Miasta
Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształecenie
Magister Psychologii - specjalność psychologia kliniczna i osobowości
Wybrane odbyte szkolenia:
Szkolenie zaawansowane w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Szkoła Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
Professional Coach ACTP (PCC ICF), Profi Biznes School,
Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Centrum PSR, International Alliance of Solution Focused Teaching Institutes
Mistrz Sztuki NLP, CRK MAGA,
Narzędzia Coachingowe w Biznesie, Profi Biznes Group,
Neurolinguistic Skills in Business, NSB Institute,
Coaching Budowanie Świadomości, Profi Biznes Group
Coaching Kompetencje Lidera, Profi Biznes Group
Coaching Możliwości Rozwoju, Leader Business Institute
Praktyk Sztuki NLP, Agnieszka Balicka,

Opinie

Bardzo dobry coach
Damian Gurba - coach o bardzo wysokiej etyce zawodowej i profesjonalizmie. Nie wiem jak to robi, ale te pytania które zadaje, często zostają w głowie na ten czas pomiedzy sesjami… Bardzo dziękuję Damianie. Polecam każdemu, kto nie boi się usłyszeć pytań które bywają mało wygodne!
10 luty 2017 Jacek - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Pełen empatii, czujności i wiedzy. Potrafi mówić i zadawać dobre pytania, ale przede wszystkim słucha!!! Dzięki tym 6 sesjom w końcu polubiłam dążenie do „osobistej doskonałości” i czuje że jestem szczęśliwa! Zdecydowanie najbardziej profesjonalny coach, jakiego spotkałam na swojej drodze!
9 stycznia 2017 Ola - Product Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Polecam pracę z Damianem. Pełen profesjonalizmu. Pracując z Damianem z sesji na sesji odnalazłam swoje życiowe cele a przede wszystkim dobre samopoczucie i wiarę w siebie. Ruszyłam z miejsca chociaż przed sesjami myślałam, że już nic mi nie pomoże. Dziękuje
9 grudnia 2016 Kasia - Mama :-)
Bardzo dobry coach
Nie byłam nigdy osobiście u Pana Damian na sesji ale oglądam jego wystąpienia w telewizji w Aktywatorze. Pochodzę z małego miasteczka, gdzie nie ma coachów i dostęp do takiego specjalisty jest trudny, dlatego jeszcze bardziej cieszę iż pokazuje pan różne techniki i ma ciekawe historie które mogę później wykorzystać w swoim życiu! Mam nadzieje że będą kolejne odcinki bo są super. Pozdrawiam, Widz
22 luty 2016 Łukasz - Widz
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam za profesjonalizm, fachowe i rzetelne podejście do klienta. Duża wiedza i otwartość pana Damiana sprawia że wizyty wspominam mile i chętnie pracowałam na nich.Pozdrawiam i dziękuje.Nata
20 luty 2016 Nata - studentka
Bardzo dobry coach
Bardzo przyjacielski i otwarty na drugiego człowieka. Poprzez pracę z Damianem w procesie coachingu zrealizowałam swoje cele z którymi sama sobie nie radziłam. Duża wiedza i profesjonalizm połączony luzem. Bardzo serdecznie polecam !!!
21 stycznia 2016 Anna - fotograf
Bardzo dobry coach
Coaching u Damiana to niezła jazda - polecam każdemu kto czuje, ze potrzebuje zatrzymać się i zastanowić się gdzie tak lecę... Damian w trakcie sesji z humorem i ciekawością całą uwagę kieruje na rozwój klienta i jego potrzeby. Fantastyczna przygoda, chociaż czasami bolało – zdecydowanie POLECAM!!! Dla mnie osobiście cenne doświadczenie.
20 stycznia 2016 Małgorzata - Kierownik ds. administracyjnych
Bardzo dobry coach
W tej całej wrzawie na temat coachingu i coachów która powstała w ostatnim czasie, chcę się podzielić swoimi doświadczeniami w tym temacie, a dokładnie mojej przygodzie z coachingiem z Damianem Gurba u boku. Trafiłam do niego prawie pół roku temu z chęcią zmiany – jakiej nie wiedziałam, liczyłam że coach mi powie. Pytania, zdjęcia i inne narzędzia (ciężki sprzęt ;-) ), zmuszały do myślenia i zastanowienia się po co i w jakim kierunku… to było to, czego potrzebowałem! A moją zmianą okazał się spokój. Damian dziękuję za czas i cierpliwość. Moje podsumowanie: coaching to przede wszystkim relacja, obecność i ciekawość (tak gdzieś przeczytałam)i to dostałam na sesjach z Damianem i myślę że to dzięki jego umiejętnościom w „znikaniu” i zarazem dawaniu oparcia odnalazłam swój poszukiwany spokój. Polecam serdecznie sesje z Damianem Gurba. Coaching działa pod warunkiem że znajdziesz odpowiedniego coacha!
13 listopada 2015 Dominika - Zadowolona z Siebie Kobieta
Bardzo dobry coach
Coaching z Damianem polecam każdemu kto czuje, ze potrzebuje zmiany. Wszystkie działania Damiana w trakcie sesji skierowane są rozwój klienta w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa. Może nie zawsze jest łatwo, ale za to jest to cenne doświadczenie. Szczerze polecam!!!
10 października 2015 Dawid K. - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Damian jest osoba bezpośrednią i prowokująca do zmiany zachowań i nawyków zwłaszcza tych myślowych. Praca z Damianem miała wpływ nie tylko na moje życie zawodowe ale również (a może przede wszystkim) na sferę prywatną. Te kilkanaście godzin pracy były dla mnie fantastycznym czasem pracy i dobrej energii Już rozumiem że każdy ma swoją górę i swoje zwycięstwo
6 października 2015 Ala - Właścicielka Salonu Kosmetycznego
Bardzo dobry coach
Gorąco zachęcam do kontaktu z coachem Damianem Gurba. Spotkania z Nim pokazały mi nie tylko ile we mnie jest potencjału i ile jestem warta, ale również zaskoczyły mnie tym, że tak naprawdę to JA SAMA znałam odpowiedzi na trapiące mnie problemy!!! W niewiarygodny sposób potrafi dotrzeć do człowieka, budując atmosferę zaufania, otwartości, ogromnej życzliwości i fantastycznego humoru ;-) Dziękuje Ci za te kilka sesji!
21 lipca 2015 Anita - specjalistka HR
Bardzo dobry coach
Czas, energia i pieniądze zainwestowane w spotkania z Damianem były jedną z najlepszych inwestycji w siebie w moim życiu. Sesje to fantastyczna podróż, Damian zawsze obok daje oparcie i poczucie bezpieczeństwa, „szturcha” pytaniami i tymi swoimi prowokacjami ;-) Na końcu podróży zadowolona z siebie - osiągnęłam cel i jednocześnie odkryłam że nie cel a droga była dla mnie najważniejsza. Polecam, bo naprawdę warto zainwestować w swój rozwój i akceptacje siebie… a sesja właśnie u Damiana są szczególnie wartościowe. POLECAM TEGO COACHA!
8 lipca 2015 Natalia - Menedżer Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Jestem po zakończonym coachingu (6 sesji) z Damianem Gurba. Damian w niesamowity sposób potrafi dotrzeć do człowieka, budując atmosferę zaufania, otwartości wzbogaconej ogromną dawką humoru. Dzięki sesjom ruszyłem z miejsca chociaż przed sesjami myślałam, że już nic mi nie pomoże… Jestem bardzo zadowolony z rezultatów sesji i najlepszą rekomendację stanowić mogą moje obecne sukcesy zawodowe i zadowolenie z "miejsca w którym się znajduje" – Dziękuje raz jeszcze. Adam
13 maja 2015 Adam Mada -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj