Danuta Jacoń-Chmielecka

Popularność: 344
Bardzo dobry coach (11)
Danuta Jacoń-Chmielecka- psycholog, coach i trener z doświadczeniem zawodowym od 2004 roku. Absolwentka studiów magisterskich: Psychologia kliniczna i zdrowia oraz podyplomowych Coaching i Mentoring Organizacyjny, Uniwersytet Łódzki. Promuje i rozwija w Polsce Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach (certyfikat CTK oraz ITSR). Doskonali warsztat na szkoleniach praktycznie wzmacniajacych jej praktykę np. Trening Mentalny w Biznesie, Terapia Racjonalno-Behawioralna, Treningi Uważności Jest praktykiem coachingu i certyfikowanym coachem metody Coachwise i PoMoC. Przeprowadziła ponad 700 sesji coachingowych. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla grup otwartych oraz na zamówienia firm. Posiada doświadczenie w pracy akademickiej. Jest certyfikowany trenerem (200h kurs trenerski) z przeprowadzonym ponad 1000 godzin szkoleniowych. Specjalizuje się w szkoleniach z: podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, stawiania celów, coachingu, zarządzania zmianą, przedsiębiorczości. Prowadzi warsztaty kompetencji interpersonalnych (motywacja, przywództwo osobiste, komunikacja, autoprezentacja, asertywność, pewność siebie, skuteczność własna, zarządzanie sobą w czasie, rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie ze stresem i profilaktyka wypalenia zawodowego, profesjonalna obsługa klienta, psychologia sprzedaży). Przeprowadza treningi: team-building, team-coaching, grupowego poszukiwania rozwiązań: team-solutions. Interesuje ją skuteczność, stąd z poznawanych nurtów testuje wszystko i to co działa najlepiej na klientów uwzględnia w budowanym modelu Holistycznego Coachingu Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Podchodzi do tematów indywidualnych i organizacyjnych kompleksowo, jasno wyznaczając cele współtworzonych projektów oraz z odwagą stosując nieszablonowe metody, jeśli mają one potencjał zwiększania efektywności. Posiada wszechstronne wykształcenie, co szczególnie cenią jej klienci podkreślając jej zindywidualizowane podejście i unikalne techniki. Jest managerką Pracowni Rozwoju Osobistego Unikatum znajdującej się w Pabianicach koło Łodzi. Współpracuje z firmami szkoleniowymi, instytucjami państwowymi oraz w ramach projektów unijnych, np.: Centrum Kształcenia Biznesu, Hort-Cafe, PepsiCo Consulting Polska Sp.z o.o., BK Business, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości, Centrum OPUS, Uniwersytet Łódzki. W swojej praktyce, bazuje na unikalnych zasobach klientów, wspólnie z nimi poszukuje skutecznych i unikalnych dla nich rozwiązań. Głównym celem jej działalności jest sprawiać, by osoby z którymi pracuje wychodziły z sesji i szkoleń z konkretnymi narzędziami oraz z przekonaniem, że: „zmiany są zawsze możliwe i to my sami je kreujemy”. Kontakt: unikatum@o2.pl, 501-051-813 Adres: Pracowania Unikatum, Północna 32/34, 95-200 Pabianice, Facebook: Pracownia Unikatum
Kontakt
Danuta Jacoń-Chmielecka
Pracownia Unikatum
tel. 501-051-813
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam tą przyjemność na rozmowy indywidualne z Danusią . Jest świetną kobietą !!! Spotkania z nią dały mi wiele siły do dalszego działania w życiu , wiarę w siebie i głowe pełną dobrych myśli. GORĄCO POLECAM !!! Pozdrawiam !!!
10 grudnia 2017 Dansa - sprzątaczka
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Danusią były dla mnie jak spotkanie przy kawie z przyjaciółką, której mogłam się zwierzyć ze wszystkiego, z tą różnicą, że zawsze otrzymywałam od Niej wskazówki co ma robić, gdzie szperać, co drążyć a nie tylko poklepywanie po plecach i słowa, że "wszystko będzie dobrze". Danusia pozwoliła mi wyjść z marazmu po 2-letniej przerwie w uczestniczeniu w jakimkolwiek życiu. Zakopana w pieluchach, kaszkach itp. całkowicie zapomniałam o sobie i o własnych potrzebach. Dzięki jej wsparciu przypomniałam sobie, że kiedyś byłam doradcą, trenerem, odpowiadałam za cały oddział i że nadal mogę te umiejętności wykorzystywać w innych dziedzinach. Stałam się odważniejsza w działaniach i dążeniach do osiągania moich celów. Danusia nauczyła mnie, że zimny prysznic od losu nie jest powodem aby siąść i płakać tylko to jest kolejna lekcja, która pozwala nam być silniejszym. Dziękuję za nasze spotkania.
22 sierpnia 2017 Agnieszka - poszukująca swojego miejsca na Ziemi
Bardzo dobry coach
Danuta jest wspaniałym trenerem! Miałam możliwość uczestniczenia w trakcie roku szkolnego w kilku spotkaniach z Daną. Już podczas pierwszego spotkania pozwoliła mi zobaczyć w sobie zdecydowaną, pewną siebie Krystynę, a nie cichą, potulną Krysię... Z każdym spotkaniem czuje, że się zmieniam ... zmieniam na lepsze ... to dzięki sprytowi i mądrości Danuty :) Atmosfera zajęć rewelacyjna ... z Daną każda minuta jest wykorzystana mądrze i na maxa! Mam nadzieję, że ten cykl spotkań będzie kontynuowany w następnym roku szkolnym .... bo czekam na nie ochoczo....Danuta super aktywuje grupę i każdego z osobna do pracy. Polecam gorąco ! :)
30 czerwca 2017 Krystyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Dana jest świetną osobą. Jest profesjonalistka. Połączeniem psychologa z coachem. Pełna energii, zaangażowania w to co robi. Jednym spotaniem potrafi zdziałać cuda. Świetnie motywuje i wyciąga z człowieka, to co w nim najlepsze :)
25 luty 2017 Gosia - własna firma
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć na razie w jednym spotkaniu z Daną ale wyszłam z niego bardzo zadowolona, pełna przemyśleń. Dana tak poprowadziła rozmowę ,że wydobyła ze mnie więcej moich ukrytych wątpliwości niż myślałam, że mam. Dużo zrozumiałam w ciągu tego spotkania bo mogłam posłuchać siebie. Dana to mi umożliwiła. Naprawdę polecam.
5 lipca 2016 Agata - własna firma
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam u Danusi w sesjach indywidualnych. Cenna była dla mnie solidność i słuchanie Danusi podczas coachingu oraz mądre prowadzenie spotkań, rozmów w celu rozwiązania problemów czy opracowania planu. Osoba otwarta, życzliwa, wykazująca się wielkim szacunkiem do drugiego człowieka. Jestem bardzo zadowolona z atmosfery Pracowni Unikatum i z grubego zeszytu wypracowanych indywidualnych strategii by z radością podążać swoją ścieżką. Skuteczny coach, polecam!
17 kwietnia 2016 Kasia - artysta
Bardzo dobry coach
Świetna energia, otwarcie na drugiego człowieka, elastyczność. Super przygotowanie i trafianie w sedno. Osoba z misją i z powołaniem do szerzenia mądrości i chęci do działania. Do tego wszystkiego z fajnym poczuciem humoru! Polecam gorąco.
7 grudnia 2015 Marta - korektor
Bardzo dobry coach
Bardzo skuteczny coach, nie traci czasu na nieistotne szczegóły, ale prowadzi klienta wprost do odpowiedzi na ważne pytania. Wydobywa ukryty (dla klienta:) potencjał i wspaniale motywuje. Szczerze polecam
28 września 2015 Emilia - Własna działalnośc
Bardzo dobry coach
Miałem okazje współpracować z Daną na specjalnym wyjeździe rozwojowym , i śmiało mogę powiedzieć że jest to jeden z najkonkretniejszych trentów jakich poznałem. Ma super warsztat , potrafi konkretnie tłumaczyć i rozumie że w przezwyciężaniu swoich słabości nie zawsze jest przyjemnie i w związku z tym dodaje otuchy jak należny.Sporo zyskałem na poznaniu tej osoby ,naprawdę polecam
28 września 2015 Toamsz - Fizjoteraputa
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność uczestniczyć w kilku szkoleniach z Danutą, zarówno indywidualnych jak i grupowych. Poziom zawsze dostosowany do uczestników oraz dobre merytoryczne przygotowanie. Na indywidualnym coachingu kariery podobała mi się bardzo efektywna choć niestandardowa "przestrzenna" metoda pracy. Generalnie Danuta jest bardzo pomocna i zaangażowana w to, co robi. Polecam.
28 września 2015 Radosław - spec. ds. produktu
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry i skuteczny coach, potrafi uaktywnić ukryte zasoby pracowników oraz naprowadzić na właściwe drogi prowadzące do celu. Świetnie aktywuje kreatywność grupy. Daje kopa do wyjścia ze strefy komfortu ;) Dziękujemy
28 września 2015 Renata - prezes
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom