Daria Rabenda

Popularność: 177
Bardzo dobry coach (4)
Od ponad 10 lat zajmuję się zarządzaniem ludźmi w organizacji; począwszy od rekrutacji i budowania wizerunku pracodawcy po rozwój pracowników (szkolenia, coaching). Z powodzeniem wspieram zarówno duże organizacje jak i firmy, które dynamicznie rozwijają się; realizowałam projekty dla takich firm jak Credit Agricole Bank Polska, Toyota Motor Manufacturing, Hager Group czy Invenio QD. Od 2013r. pracuję jako coach. Specjalizuję się w coachingu kariery oraz efektywności osobistej. Jestem absolwentką Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkoły Trenerów Biznesu Moderator, Studium „Porozumienia Bez Przemocy" oraz SzkoCoachingu Biznesowego w Grupie SET. Posiadam certyfikat w metodzie rekrutacji Targeted Selection®. Aktualnie przygotowuję się do akredytacji ICF (International Coach Federation). Jako coach lubię pracować z dużą dozą humoru, życzliwej ciekawości przy jednoczesnej dbałości o realizację celu przez Klienta. Prywatnie czas spędzam w górach, na zajęciach jogi, zawsze z ciekawymi ludźmi wokół.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego:
info@whynotcoaching.pl
lub
502 107 291
Specjalizacje
Miasta
Coaching przez Skype: Tak
Styl pracy
Jako coach lubię pracować z dużą dozą humoru, życzliwej ciekawości przy jednoczesnej dbałości o realizację celu przez Klienta.
Edukacja
Psychologia Zarządzania (studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim), studium "Trener Biznesu" (Moderator), Studium "Porozumienie bez Przemocy", "Szkoła Coachów Akademii SET" (Grupa SET).

Opinie

Bardzo dobry coach
Wspólnie z Darią uczestniczyłam w szkole coachów biznesu. Podczas zajęć wspierałyśmy się coachingiem we własnym rozwoju. Daria podczas sesji dała się poznać, jako coach, który umie utrzymać atmosferę zaufania. Czułam, że rozmowa koncentruje się na mnie, że Daria odpowiednio wyważa pogłębianie przedmiotu sesji z tworzenie nowego na drodze do zmiany. Prywatnie Daria dała mi się poznać, jako osoba bardzo radosna i ambitna. Polecam serdecznie rozwój z Darią :).
8 luty 2015 Izabela - Scrum Master / Coach
Bardzo dobry coach
Daria przedstawiła swoje umiejętności również na organizowanych przeze mnie warsztatach jogi - przeprowadziła dla nas sesję coachingową, dzięki której nie tylko uświetniła warsztaty ale również sprawiła, że wiele uczestników dowiedziało się, co tak na prawdę chcą robić w życiu i do czego dążą. Uważam, że Daria doskonale zna się na tym co robi i z czystym sumieniem polecam jej usługi.
10 stycznia 2015 Karolina - Nauczycielka jogi
Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze wspominam coaching w wykonaniu Darii. Był to czas niezwykle inspirujący, pomagający poznać i wzbogacić siebie. Moim zdaniem Daria ma wszystkie ważne cechy, które w tym zawodzie są potrzebne. Polecam:)
10 stycznia 2015 Ala - pracownik socjalny
Bardzo dobry coach
W pewnym okresie rozwoju mojej działalności zawodowej współpracowałem z Darią jako coachem. Wspólne sesje pozwoliły mi wzmocnić moje mocne strony oraz zniwelować wpływ tych, które stały na przeszkodzie do pełni szczęścia. Podejście Darii do zawodu Coacha jest bardzo profesjonalne - jest obecna wtedy gdy sytuacja tego wymaga, umiejętnie doprecyzowywuje cel sesji, dzięki czemu każda sesja przybliżała mnie do wyznaczonego celu długoterminowego.
9 stycznia 2015 Mariusz - Coach/Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Kiedy warto sięgnąć po coaching?
8 stycznia 2015
w kilku punktach o tym , kiedy warto sięgnąć po coaching