Dariusz Kotyk

Popularność: 190
Coach (2)
Coachingiem zainteresowałem się jako narzędziem zarządzania ludźmi. A gdy się z coachingiem poznałem na dobre to zauważyłem w sobie pozytywne zmiany i uznałem że warto wspomóc innych w ich pracy nad sobą. Jednocześnie doświadczenia wyniesione z tak nie couchingowych branż jak przemysł stoczniowy, przemysł stalowy ciężki i lekki, budownictwo, transport drogowy dają specyficzną wiedzę. Ta wiedza pomaga rozumieć specyficznego klienta - właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Pozwala wyszukać źródła problemów i wspomóc proces zmian. Daje narzędzia do uzyskania jak najlepszych wyników. Podnoszenia wartości firm i organizacji.
Kontakt
dariuszkotyk@wp.pl
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Badzo słaby coach
Niestety, zadufana w sobie i mało serdeczna osoba. Czułem się traktowany bez szacunku. Może sam wyraz twarzy i uwagi nie były wprost nieprzyjemne, ale czułem napięcie. "Słaba konstrukcja psychiczna" to często stosowany zwrot. Pan Dariusz dawał mi do zrozumienia, że ma mnie za osobę słabszą od niego.
13 stycznia 2014 Paweł - budowlaniec
Bardzo dobry coach
Pan Dariusz prowadzi rozmowy w luźnym stylu. Pomaga mi rozwiązywać problemy zarówno życia codziennego jak i te zawodowe. Dzięki niemu wpadam na ciekawe pomysły, i jestem w stanie skuteczniej wykonywać swoją pracę. Bardzo polecam!!
18 kwietnia 2013 Aleksander - Informatyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj