Dawid Haracz

Popularność: 46
Bardzo dobry coach (3)
Kontakt
Numer telefonu - 504 972 044
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dawid to osoba którą mogę polecić każdemu, nawet najbardziej niezmotywowanemu i niewierzącemu w siebie przypadkowi :) Jest osobą niezwykle uważnie wsłuchaną w rozmówce. Szczerze i zupełnie "normalne" podejście sprawiło, że już podczas pierwszej sesji zniknęła bariera i moje zakłopotanie. W trakcie współpracy tak bardzo polubiłam sesję z Dawidem, że nie mogłam się ich doczekać. Każda sesja była prowadzona w taki sposób, że chociaż nie zawsze było łatwo, czułam że wszystko odbywa się zgodnie z naszym kontraktem.Dzięki temu udało mi się zmotywować do napisania długo odkładanej pracy magisterskiej (obronionej na 5!), a także do powrotu na terapię, którą kiedyś dawno temu przerwałam. Profesjonalizm i zaangażowanie Dawida sprawiały, że przez cały czas miałam przekonanie, że jestem w dobrych rękach. Polecam z całego serca!
18 marca 2018 Aneta Florek - manager ds makretingu i sprzedaży
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe trwały przez kilka miesięcy. W tym czasie, poruszyliśmy wiele tematów, które doprowadziły do osiągnięcia zaplanowanego na początku celu - lepszej organizacji czasu (znalezienia równowagi między pracą a odpoczynkiem). Ze strony Dawida każda sesja była bardzo profesjonalna, czułam się na niej komfortowo. Poprzez pytania ze strony Dawida, które często nie były łatwe, odrywałam przyczyny moich problemów i znajdywałam na nie rozwiązanie. Dzięki temu, rozwiązania wypracowane na sesjach były "moje" i nie stanowiło dla mnie oporu prowadzenie ich do życia. Czas spędzony na sesjach był bardzo produktywny, cały czas używam technik podanych mi przez Dawida. Polecam :)
15 marca 2018 Magdalena - studentka
Bardzo dobry coach
Z Dawidem miałem przyjemność współpracować kilka miesięcy. Nie ukrywam, że na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu pomocy. Coaching kojarzył mi się raczej z mówcami motywacyjnymi i innymi celebrytami którzy próbują uczyć nas jak żyć. Jednak postanowiłem, że spróbuję. Jestem wdzięczny Dawidowi za to, że pokazał mi na czym polega prawdziwa istota i sens coachingu i, że wszystkie odpowiedzi na nasze problemy są w nas. Wszystkim którzy próbują podważyć istotę coachingu daje wyraźne i mierzalne rezultaty które osiągnąłem podczas współpracy z Dawidem. Nawet po zakończeniu sesji, nadal korzystam z technik i wiedzy przekazanej przed Dawida. To wieki krok w przód w rozwoju moim i mojego biznesu. Dziękuję Ci Dawid. Polecam skorzystanie z usług Dawida, jestem przekonany, że ta inwestycja zwróci się kilkukrotnie.
6 marca 2018 Lesław Blacha - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom