Dawid Haracz

Popularność: 316
Bardzo dobry coach (5)

Opinie

Bardzo dobry coach
Mam to szczęście współpracować z Dawidem i korzystać z jego umiejętności. Dawid to nie tylko Dobry Coach ale świetny człowiek, który do swojej pracy podchodzi w pełni profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Z Dawidem pracowałam zarówno na celach dotyczących biznesu jak i spraw osobistych i w obydwu tych wyzwaniach Dawid bezbłędnie mnie poprowadził. Coach, który przyciąga mądrością, entuzjazmem ale i szczerością oraz pełnym zaufaniem. Polecam Dawida z pełną odpowiedzialnością, to będzie świetnie przepracowany czas i wartościowe zmiany w Twoim życiu!
14 maja 2018 Asia - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Początkowo wahałam się, czy zdecydować się na coaching, ponieważ korzystam już z terapii oraz programu samorozwoju online. Dawid przekonał mnie jednak, że warto spróbować i nie żałuję :) Sesje coachingowe z Dawidem pomogły mi w bardziej konkretnych, codziennych wyzwaniach, które się przede mną pojawiały i były doskonałym uzupełnieniem do innych form rozwoju, z których korzystam. Dawid pomógł mi odważyć się wykonać kilka sporych kroków poza moją strefę komfortu, która przez ostatnie lata była swego rodzaju więzieniem.
24 marca 2018 Ewa - Muzyk
Bardzo dobry coach
Dawid to osoba którą mogę polecić każdemu, nawet najbardziej niezmotywowanemu i niewierzącemu w siebie przypadkowi :) Jest osobą niezwykle uważnie wsłuchaną w rozmówce. Szczerze i zupełnie "normalne" podejście sprawiło, że już podczas pierwszej sesji zniknęła bariera i moje zakłopotanie. W trakcie współpracy tak bardzo polubiłam sesję z Dawidem, że nie mogłam się ich doczekać. Każda sesja była prowadzona w taki sposób, że chociaż nie zawsze było łatwo, czułam że wszystko odbywa się zgodnie z naszym kontraktem.Dzięki temu udało mi się zmotywować do napisania długo odkładanej pracy magisterskiej (obronionej na 5!), a także do powrotu na terapię, którą kiedyś dawno temu przerwałam. Profesjonalizm i zaangażowanie Dawida sprawiały, że przez cały czas miałam przekonanie, że jestem w dobrych rękach. Polecam z całego serca!
18 marca 2018 Aneta Florek - manager ds makretingu i sprzedaży
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe trwały przez kilka miesięcy. W tym czasie, poruszyliśmy wiele tematów, które doprowadziły do osiągnięcia zaplanowanego na początku celu - lepszej organizacji czasu (znalezienia równowagi między pracą a odpoczynkiem). Ze strony Dawida każda sesja była bardzo profesjonalna, czułam się na niej komfortowo. Poprzez pytania ze strony Dawida, które często nie były łatwe, odrywałam przyczyny moich problemów i znajdywałam na nie rozwiązanie. Dzięki temu, rozwiązania wypracowane na sesjach były "moje" i nie stanowiło dla mnie oporu prowadzenie ich do życia. Czas spędzony na sesjach był bardzo produktywny, cały czas używam technik podanych mi przez Dawida. Polecam :)
15 marca 2018 Magdalena - studentka
Bardzo dobry coach
Z Dawidem miałem przyjemność współpracować kilka miesięcy. Nie ukrywam, że na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu pomocy. Coaching kojarzył mi się raczej z mówcami motywacyjnymi i innymi celebrytami którzy próbują uczyć nas jak żyć. Jednak postanowiłem, że spróbuję. Jestem wdzięczny Dawidowi za to, że pokazał mi na czym polega prawdziwa istota i sens coachingu i, że wszystkie odpowiedzi na nasze problemy są w nas. Wszystkim którzy próbują podważyć istotę coachingu daje wyraźne i mierzalne rezultaty które osiągnąłem podczas współpracy z Dawidem. Nawet po zakończeniu sesji, nadal korzystam z technik i wiedzy przekazanej przed Dawida. To wieki krok w przód w rozwoju moim i mojego biznesu. Dziękuję Ci Dawid. Polecam skorzystanie z usług Dawida, jestem przekonany, że ta inwestycja zwróci się kilkukrotnie.
6 marca 2018 Lesław Blacha - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj