Dawid Jureczko

Popularność: 70
Bardzo dobry coach (1)
Nazywam się Dawid Jureczko i jestem twórcą projektu o nazwie Mentaloterapia. Uczę osoby życiowo niespełnione i wewnętrznie zagubione takiego sposobu myślenia, który gwarantuje spokój ducha oraz spełnione życie. W czym mogę Ci pomóc? Oto 3 obszary, z którymi klienci przychodzą do mnie najczęściej: 1. Paraliżujący stres oraz negatywne myśli i emocje Jeśli nie radzisz sobie z negatywnymi myślami, emocjami, odczuwasz niepokój spowodowany pandemią, lub stałe napięcie w domu i pracy, to za pomocą skutecznych technik nauczę Cię panować nad własnym ciałem i umysłem, dzięki czemu odnajdziesz w sobie wewnętrzny spokój i nabierzesz zdrowego dystansu do życia. 2. Niskie poczucie własnej wartości lub jego brak Jeśli brakuje Ci wiary we własne siły, nie akceptujesz siebie, brak Ci pewności siebie i poczucia własnej wartości, lub trwasz w relacjach nie dających Ci satysfakcji, to dzięki rozmowie ze mną przyjrzysz się dokładniej swoim myślom i przekonaniem, a następnie pomogę Ci je przetransformować, abyś mógł żyć tak, jak na prawdę chcesz. 3. Brak sensu i spełnienia w życiu Jeśli czujesz, że zasługujesz od życia na coś więcej, masz poczucie wewnętrznej pustki, zagubienia lub nie widzisz sensu w tym co robisz, to pozwól, że pomogę Ci określić, czego na prawdę pragniesz, odkryć Twoje najmocniejsze strony i nadać Twojemu życiu wymarzony kierunek. W coachingu szkolę się na studiach licencjackich od roku 2018. W swojej praktyce korzystam z klasycznych metod coachingowych, ale również z zasobów filozofii stoickiej, filozofii egzystencjalnej, metody sokratejskiej, psychoterapii poznawczo-behawioralnej, logoterapii, psychologii pozytywnej, psychologii emocji i motywacji, oraz treningu interpersonalnego. Moje bezpłatne materiały video oraz wypowiedzi można znaleźć na blogu i Instagramie @mentaloterapia. "Jakość Twojego życia zależy od Ciebie" – Tym hasłem stale przypominam o wewnętrznej wolności i odpowiedzialności, które każdemu z nas towarzyszą od dnia narodzin. Pokażę Ci, w jaki sposób wykorzystać te wartości, aby tworzyć najwyższą jakość życia.
Kontakt
Pierwsza sesja jest bezpłatna.

Masz pytanie, lub chciałbyś się zapisać?

Napisz do mnie: dawid@mentaloterapia.pl
Zadzwoń: 662 137 149
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Mikołów, Tychy,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Przykładowy proces coachingowy ze mną składa się z 6 etapów
1.Przedstawiasz mi sytuację, która aktualnie jest dla Ciebie wyzwaniem. Uczę Cię spoglądać na tę sprawę z różnych perspektyw, przez co doświadczasz nowego punktu widzenia i zmieni się Twój stan emocjonalny.
2.Ustalamy konkretną wizję przyszłości, sprawdzamy czego naprawdę chcesz, a marzenia zamienimy na realne do osiągnięcia cele. To co teraz wydaje Ci się być niemożliwe, czy bardzo trudne do osiągnięcia, teraz będzie dla Ciebie jasne, widoczne i w zasięgu Twoich możliwości.
3.Określamy Twoje mocne strony, które pomogą Ci w realizacji Twoich pragnień. Zobaczysz, co w Tobie jest silnego, prawdziwego i wartościowego, co możesz wykorzystać w swoim życiu. Zdefiniujemy również zasoby, których będziesz potrzebował.
4.Sprawdzamy Twój sposób myślenia, emocje i uczucia odnośnie tego, co masz zamiar w życiu zmienić. Zrobimy tak, aby umysł i ciało przestały Cię ograniczać, a zaczęły wspierać. Dobrze poukładana sfera mentalna może sprawić, że Twoje cele zaczną realizować się niemalże automatycznie.
5.Określamy plan działania. Dowiesz się krok po kroku co musiałbyś zrobić, aby mieć życie takie, jakiego pragniesz.
6.Stawiamy pierwsze kroki na drodze do celu, rozbijamy Twoje największe obiekcje i lęki, jakie mogą pojawić się na Twojej drodze. Określamy, co jeszcze będzie Ci pomocne, aby realizować plan, aż do spełnienia Twojego marzenia. Po krótkim podsumowaniu, dalej możesz iść przez samodzielnie.
Co mnie wyróżnia?
Decydując się na proces coachingowy otrzymujesz możliwość stałego kontaktu ze mną. Będę wspierał Cię i motywował nie tylko w trakcie sesji, ale również wtedy, kiedy najmocniej tego potrzebujesz. Można powiedzieć, że nie płacisz za pojedyncze spotkania, ale za kilkumiesięczną współpracę.

Opinie

Bardzo dobry coach
Do skorzystania z usług Dawida przekonały mnie treści, które publikuje on w ramach Mentaloterapii. Nie wiedziałem, czego mogę oczekiwać, nie korzystałem wcześniej z coachingu. Już pierwsza sesja obnażyła pewne blokujące mnie przekonania, które nie mają większego sensu. Potem było jeszcze lepiej. Najpierw z pomocą Dawida określiłem, co najbardziej potrzebuję od procesu coachingowego. Dawid zachęcał również do realizacji zadań pomiędzy sesjami. Dzięki tym zadaniom i odpowiednim pytaniom podczas sesji dotarłem do odpowiedzi na trapiące mnie pytania. Szczerze nie oczekiwałem takich rezultatów w tak krótkim czasie. Mam poczucie, że zawsze sesja przebiega we właściwym dla mnie kierunku. Jej przebieg jest na bieżąco korygowany, aby nie popłynąć w niewłaściwym kierunku. Jestem bardzo zadowolony z coachingu z Dawidem. Każdemu polecam przynajmniej spróbować, aby samemu przekonać się, jaką to może przynieść wartość.
14 stycznia 2021 Przemek - Programista / Bloger / Podcaster
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj