Dominika Dąbrowska

Popularność: 340
Bardzo dobry coach (2)
Jestem certyfikowanym coachem PCC ICF, certyfikowanym coachem CoachWise oraz absolwentką Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego NOVO. Jako coach, trener rozwoju osobistego oraz HR Business Partner wspieram menedżerów w budowaniu efektywnych zespołów oraz wdrażaniu kultury coachingowej w organizacjach. Jestem założycielką Coaching&Communication Management Solutions oraz współzałożycielką CoachingWays, w których łączę obie te pasje. Coaching sessions in English also available. Specjalizacje: - Coaching biznesowy - Coaching kariery - Coaching zespołowy i grupowy - Life coaching Formy spotkań: - sesje bezpośrednie - sesje za pośrednictwem Skype (lub innych komunikatorów) - sesje telefoniczne Obszar działania: Cała Polska - Skype, telefon Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa - sesje bezpośrednie Zapraszam na bezpłatną konsultację. https://www.facebook.com/CoachingAndCommunication https://www.facebook.com/coachingways https://www.linkedin.com/in/dominika-d%C4%85browska-5a44881a
Kontakt
Telefon: +48 508 217 904
Mail: office@coaching-and-communication.pl
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Wrocław, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Dominiką przeszłam sesję coachingu biznesowego. W trakcie spotkań dała się poznać jako pracowity, pomysłowy, inspirujący i elastyczny Coach. W trakcie sesji dopasowuje się do nastroju oraz umiejętnie budzi entuzjazm jak i zaangażowanie. Kontroluje spotkanie przy jednoczesnym przyjaznym nastawieniu na pracę nad celami. Między sesjami upewnia się, czy nie potrzeba wsparcia. Polecam ją gdyż sama ciągle pracuje nad rozwojem i ciągle szuka nowych, ciekawszych rozwiązań. Coaching traktuje z pasją, którą przekłada na swoich podopiecznych. Nawet o 21:00 potrafiła mnie zdopingować do szukania energii i pracy nad sobą. Skuteczna i ciekawa osobowość.
5 września 2016 Katarzyna Barańska - Regionalny Szef SPrzedaży
Bardzo dobry coach
Z Dominiką Dąbrowską pracuję już ponad rok. Jest kompetentną w swojej dziedzinie specjalistką, trenerem rozwoju osobistego godnym polecenia każdemu, kto myśli o zmianach i chce realizować życiowe cele. Dzięki pracy z Dominiką, jej poświęceniu, pasji i świetnym pomysłom na dotarcie do pozornie zamkniętych furtek, droga ta staje się pełnym wyzwań kierunkiem, do jedynego właściwego celu, lepszego ja. Serdecznie polecam realizację dobrych zmian przy współpracy z Dominiką Dąbrowską.
7 lipca 2016 Marcin Rek -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj