Dominika Zielińska

Popularność: 2714
Bardzo dobry coach (16)
Jestem akredytowanym coachem (ACC), trenerem kompetencji miękkich ale nie tylko.... Jestem magistrem Komunikacji w Biznesie Akademii Ekonomicznej w Katowicach i absolwentką Szkoły Trenerów oraz Polskiej Szkoły Coachingu i Projektu „Coach –ICF”. Od 2010 roku prowadzę firmę Akademia Zmian Szkolenia & Coaching. W kręgu moich zainteresowań zawsze byli i są ludzie oraz zmiany, co wpłynęło bezpośrednio na kształcenie się w trenerstwie i coachingu. W pracy najbliższe są mi aspekty związane z podnoszeniem jakości relacji (komunikacja, asertywność, motywowanie, budowanie zespołów), jak i szeroko rozumianego rozwoju osobistego oraz rozwoju organizacji (zarządzanie zmianą, budowanie tożsamości i wizerunku firmy, obsługa klienta). Zarówno szkolenia jak i coaching prowadzę w języku polskim lub angielskim. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję głównie w indywidualnej pracy coachingowej z osobami prywatnymi, jak i managerami każdego szczebla zarządzania. Każdy osiągnięty przez klientów, z którymi pracuje cel jest potwierdzeniem tego, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Jako członek ICF Global i ICF Polska swoją pracę opieram na Kodeksie Etycznym tejże organizacji, który jest dla mnie podstawą wszystkich biznesowych relacji. Praca jest moją pasją oraz przenika każdy aspekt mojego życia. Moim mottem jest: „Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.” Osobiście uważam, że jestem uzależniona od zmian. Poza pracą uwielbiam podróżować, jeździć na nartach i słuchać muzyki filmowej.
Kontakt
telefon: 796346631

e-mail: biuro@akademiazmian.pl

skype: Akademia_Zmian

www.AkademiaZmian.pl


Specjalizacje
Miasta
Oświęcim, Cieszyn, Wodzisław Sląski, Jastrzębie Zdrój, Pszczyna, Gliwice, Rybnik, Londyn, Katowice, Żory, Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dominika to świetny coach, wsłuchany w realne potrzeby Klienta. Jest bardzo empatyczna, dociekliwa a w odpowiednich momentach konkretna i potrafi „docisnąć” tam gdzie trzeba. Stosuje wiele ciekawych nąrzedzi, które pomagają zmienić perspektywę patrzenia na rzeczywistość. Dominika ma wysokie kompetencje interprsonalne i jest szczerze otwarta na drugiego człowieka. Wg mnie coaching dla Dominiki to zdecydowanie coś więcej niż praca. Każda sesja z Dominiką była ciekawa i pozwoliła mi zobaczyć siebie z zupełnie innej strony. Mogę szczerze powiedzieć, że sesje coachingowe z Dominiką były punktem zwrotnym w moim życiu, od którego zaczełam patrzeć na świat w inny sposób. Szczerze polecam Dominikę do przejścia wspólnej drogi zmian.
27 maja 2015 Aneta - psycholog
Bardzo dobry coach
To była moja pierwsza przygoda z coachingiem i cieszę się, że mogłam ją przeżyć z Dominiką. Wspólnie przepracowałyśmy ważne dla mnie kwestie. Poznałam techniki, które pomagają mi każdego dnia w życiu zawodowym i prywatnym. Gorąco polecam!
17 kwietnia 2015 Ewa - Event Manager
Bardzo dobry coach
Znam kilku coachów, z kilkoma miałam i mam kontakt, jednak Dominika ma niebywałą zdolność do panowania nad sytuacją i niesubordynowanymi klientami. W każdym gadulstwie znajduje sedno sprawy. Jedno jest pewne, praca z Nią nigdy nie idzie na marne i szybko trzeba sobie szukać nowych celów, które zdobywa się własnymi siłami:)
11 marca 2015 Wiktoria - marketingowiec
Bardzo dobry coach
Polecam Pracę z Dominiką każdemu, dla kogo niezbędna jest praca w budowaniu własnej pewności siebie oraz w kreowaniu własnej wartości na rynku pracy. Dla mnie coaching okazał się najlepszą inwestycją w siebie.
11 marca 2015 Martyna - consultant
Bardzo dobry coach
Dominika to coach uważny, skupiony na kliencie i jego celach. Przy tym ma niesamowitą energię, którą zaraża, optymizm i otwartość na drugiego człowieka. Kompetentna, z niesamowitymi umiejętnościami interpersonalnymi. Potrafi budować relację z klientem, daje poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu w trakcie sesji z nią mogłam poruszyć moje bardzo osobiste cele.
28 grudnia 2014 Magda - doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Bardzo mi się podobała praca z Dominiką. Wiele zagadnień i metod poznanych podczas sesji coachingowych wykorzystuje w pracy i w domu. Dużo się dowiedziałam o sobie i zamierzam ten obszar rozwoju kontynuować. Dziękuję.
25 listopada 2014 Małgorzata - naczelnik wydziału
Bardzo dobry coach
Super coach, przy którym nie czuje się stresu. Można spokojnie się wypowiedzieć. Dominika nie ocenia i jest autentycznie zaangażowana podczas każdej sesji. Jest rzeczowa, kompetentna i pomogła mi osiągnąć cel, który wydawał mi się niemożliwy do osiągnięcia. Polecam gorąco :)
24 listopada 2014 Ewelina - menedżer
Bardzo dobry coach
CEL został osiągnięty!!!! Dzięki zaproponowanym przez Dominikę narzędziom wiem jak nad sobą pracować. Dominika w trakcie sesji zaraża swoją pozytywną energią, jest wnikliwa i potrafi z człowieka wyciągnąć chyba wszystko ;) Zaproponowane zadania domowe motywują do dalszej pracy i wyznaczania kolejnych celów!!! Dzięki Dominiko!
15 lipca 2014 Ania - koordynator
Bardzo dobry coach
Dominika jest świetnym coachem. Przede wszystkim jest konkretna, co stawiało mnie do pionu - to było mi potrzebne, motywowało do działania i myślenia nad celem i jego poszczególnymi etapami. Ma doskonałe wyczucie drugiego człowieka, umie słuchać i do tego posiada niewątpliwie świetne poczucie humoru. Zrealizowałam swój cel, a był to jeden z ważniejszych celów w moim życiu. Polecam serdecznie tego coacha!
14 czerwca 2014 wiola - pedago
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Dominiką spojrzałam na mój cel z wielu perspektyw. Rozmowy były bardzo inspirujące. Szczególną zaletą Dominiki jest niewątpliwa wnikliwość. Zadaje pytania, których sama sobie bałabym się zadać. Pokazuje dzięki nim, że wyjście ze strefy komfortu, może być obiecującym ciągiem dalszym.
11 czerwca 2014 Sylwia - doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Spotkania z Dominiką pozwoliły mi inaczej spojrzeć na siebie, odkryłam to, co uśpione, swój własny potencjał - bo "Jeśli nie ja, to kto? Jeśli nie teraz, to kiedy?" Dziękuję Dominiko :) Z całą pewnością polecam.
10 czerwca 2014 Kasia - pracownik socjalny
Bardzo dobry coach
Praca z Dominiką jest rzeczowa i konkretna - dzięki temu można odkryć w sobie pokłady kreatywności, które pomagają w realizacji celu (nawet jeśli na początku trudno go określić). Każda sesja to podróż w głąb siebie. Polecam:)
6 czerwca 2014 Cezary - Copywriter
Bardzo dobry coach
Praca z Dominiką jako coachem była prawdziwą przyjemnością. Spotkania pozwoliły mi spojrzeć na moje życie z innej perspektywy, co uwidoczniło rzeczy, które powinnam zmienić aby osiągnąć wymarzone cele. Coaching pozwolił mi także wyeliminować w znacznym stopniu stres związany z egzaminami. Dominika jest bardzo otwartą i pozytywną osobą, co poprawia nastrój sesji coachingowych. W 100% skupia się na tym co mówi jej rozmówca, czym niejednokrotnie pozytywnie mnie zaskoczyła. Z całym przekonaniem polecam współpracę z nią.
30 maja 2014 Bożena - wykładowca akademicki
Bardzo dobry coach
Dzięki spotkaniom z Dominiką w trakcie sesji coachingowych poznałam i nauczyłam się technik, które pozwalają mi na radzenie sobie z trudnościami. Proponowane przez Dominikę techniki radzenia sobie są niestandardowe i nietuzinkowe. Polecam każdemu.
28 maja 2014 Beata - pracownik socjalny
Dobry coach
Empatyczna, wnikliwa, uważna, podążająca klientem, elastyczna. Jej wizualizacje są naprawdę skuteczne, pomogły mi poradzić sobie z kilkoma nurtującymi mnie problemami, były dostosowane do moich potrzeb i aktualnej sytuacji. Polecam:)
28 maja 2014 sylwia - psycholog
Dobry coach
Głównym atutem Dominiki jest bezpośrednie podejście do klienta, trafne budowanie zmian w oparciu o metafory i inne narzędzia. Nie mam porównania z innymi coachami, ale moje odczucie po sesjach jest pozytywne i poruszyło we mnie potrzebę pracy nad sobą.
15 maja 2014 Anna - psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj