Eliza Wolańczyk

Popularność: 1218
Bardzo dobry coach (4)
Eliza Wolańczyk z wykształcenia i zamiłowania akredytowany coach PCC ICF (międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów z całego świata), psychoterapeuta, trener kompetencji miękkich, doradca zawodowy i personalny. Twórczyni Centrum Kształcenia i Psychoterapii Perspektywa oraz współwłaściciel Wydawnictwa Perspektywa. Współpracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego. Ma na koncie kilka tysięcy godzin pracy z ludźmi (indywidualnej i grupowej). Autorka książki „Czego uczę się od zwierząt?”. Specjalizuje się w psychoterapii oraz coachingu zarówno indywidualnym jak i dla par i rodzin. Pracuje także z młodzieżą wspierając ich w problemach związanych z dorastaniem i relacjami. Autorka programów warsztatów rozwojowych. Prywatnie kobieta szczęśliwa i spełniona. Miłośniczka zwierząt i rozwoju osobistego. Co zyskasz? zrozumiesz mechanizmy rządzące Twoim zachowaniem i sposobem myślenia zmienisz niesłużące Ci nawyki uwierzysz w siebie i własne możliwości poprawi się jakość Twojego życia polepszysz jakość relacji z innymi
Kontakt
tel. 604-888-983
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Poznań, Wrocław, Warszawa, Pleszew, Jarocin, Ostrzeszów, Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo konkretna, ciepła i pełna pasji kobieta.Pomogła mi okryć moje życiowe cele! Ogromna wiedza i profesjonalne przygotowanie, duże zaangażowanie. Naprawę warto!
6 czerwca 2014 Marzena - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Poczucie własnej wartości, motywacja, organizacja i zarządzanie czasem, rozwój osobisty i zawodowy - p. Eliza Wolanczyk to znakomity przewodnik, katalizator - po prostu profesjonalny coach. Polecam zdecydowanie. Warto!
10 stycznia 2013 Małgorzata - dziennikarz
Bardzo dobry coach
poleam jako coacha. Konkretne działanie. Dobre jierowanie pytan. Pomocny coach. Pomogla w rozwiązaniu spraw związanych z karierą naukową. Ponadto dobre przygotowanie merytoryczne i duża wiedza psychologiczna.
16 czerwca 2012 marcin - specjalista-gł. Inżynier
Bardzo dobry coach
Bardzo trafnymi pytaniami pomaga mi docierać do sedna sprawy, pokonywać własne ograniczenia, obalać mylne przekonania. Od czasu jak zaczęłam pracować z Elizą Wolańczyk wykonałam krok milowy w pracy nad swoim życiem i firmą.
16 czerwca 2012 Iwona - Właściciel firmy PHU Hartwig
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj