Elżbieta Buszkiewicz

Popularność: 203
Bardzo dobry coach (3)
Chcesz zmienić coś w swojej pracy, życiu w firmie? Zrób pierwszy krok. Spotkaj się Coachem. Zapraszam na sesję coachingu osoby, które chciałyby zwiększyć swoją satysfakcję w życiu, samoświadomość oraz zasoby dla realizacji swoich celów i potrzeb. Wierzę, że w każdym z nas jest potencjał do znalezienia najlepszego dla nas rozwiązania. Towarzyszenie innym w odnajdywaniu tego potencjału oraz realizowaniu ich celów, daje mi ogromną radość i poczucie sensu w życiu. Pasjonuje mnie poszukiwanie rozwiązań i zmiana, przekraczanie ograniczeń oraz odkrywanie potencjału i podążanie w zgodzie z nim. Uważność na siebie i innych, empatia, a więc Zen Coaching i Nonviolent Communication (NVC) są dla mnie drogowskazem, zarówno w zyciu osobistym, jak i w pracy managera, trenera i coacha. Zapraszam do kontaktu. Pierwsza sesja gratis. Ceny kolejnych ustalam indywidualnie w zależności od tematu i zakresu. Sesje coachingowe w kontakcie bezpośrednim lub za pośrednictwem Skype'a.
Kontakt
tel. 501 930 022

Skype: buszela
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Od kilku miesięcy jestem klientką coacha Elżbiety Buszkiewicz. Nim przystąpiłam do sesji coachingowych nie miałam pojęcia, ile dobra doznam podczas pracy nad rozwojem osobistym. Docieranie do sedna samej siebie i zrozumienie potrzeb to raptem kilka elementów składowych niezwyklej podróży do istoty własnego wnętrza. Cały proces poznawania siebie jest dla mnie niezwykle inspirujący, zaś metody proponowane przez Elżbietę sprawiają, że odkrywam siebie na nowo z wielu nieznanych mi dotąd stron, co często bywa dla mnie samej zaskakujące. Zaobserwowałam u siebie zwiększenie koncentracji na tym, co dla mnie ważne. Zeszłam także nieco na ziemię i uważniej przyglądam się swoim doświadczeniom. Wdrażam także pomysły odkryte w sobie podczas spotkań z Elżbietą, realizuję je, a to korzystnie wpływa na moje sprawy. Mimo, iż sesje coachingowe wymagają ode mnie pewnego wysiłku w pracy nad sobą, to pojawiło się uczucie radosnego i bezpiecznego podążania we właściwym kierunku, jak również zaufania do życia, co mnie szczególnie cieszy. Na koniec pragnę podziękować za czas, energię, rzetelną wiedzę i wsparcie Elżbiety. Jestem szczęśliwa, że mam takiego coacha, jak Elżbieta Buszkiewicz!
10 stycznia 2013 Aneta - śpiewaczka, malarka
Bardzo dobry coach
Pani Elżbieta Buszkiewicz wspierała mnie jako coach na przestrzeni 5 miesięcy. Pozwoliło mi to przeprowadzić w swoim życiu satysfakcjonujące zmiany W tym czasie dała mi wsparcie w osiągnięciu szeregu celów zarówno zawodowych jak i osobistych a najczęściej przeplatających się przez wszystkie sfery mojego życia. Co najważniejsze najpierw pozwoliła mi spotkać się z moimi wartościami i prawdziwymi potrzebami a także celami, pomogła je zdefiniować i doprecyzować i spotkać się z nmi. Pani Elżbieta dała się poznać jako osoba która potrafi zainspirować do samodzielnego znalezienia właściwej drogi pozostając w tym procesie jedynie wspierającym towarzyszem, który nie ocenia i nie narzuca swojej wizji. Warte podkreślenia jest jej pełne zaangażowanie, prawdziwa pasja oraz odwaga w dociekliwym poszukiwaniu prawdy pozwalająca spojrzeć w obszary trudne lub nieznane. Charakteryzuje się również dobrą i trafną intuicją. Potrafi spojrzeć na trudne tematy z tylu perspektyw że najczęściej towarzyszącym mi uczuciem po zajęciach było zdziwienie że rozwiązanie moich problemów było tak blisko a ja go nie dostrzegałam. Mogłam się z nimi spotkać. Przy tym wszystkim Pani Elżbieta jest pełna energii, dowcipna i spontaniczna przez co zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze i dają mnóstwo pozytywnej energii która starcza na kilka dni. Dotychczasowe spotkania pomogły mi dostrzec to co dla mnie jest ważne, lepiej poznałam siebie, własne wartości, a także odkryłam w sobie nowe siły. Odkryłam co w życiu mi przeszkadza a co pomaga. Szczególnie cennym doświadczeniem okazała się praca nad poszerzeniem moich umiejętności w obszarze współpracy i kontaktów z innymi ludźmi, nauka odwagi i otwartości na innych, za co jestem z całego serca wdzięczna.
9 stycznia 2013 Katarzyna - kierownik budowy
Bardzo dobry coach
Uczestniczę w sesjach a Panią Ela od kilku miesięcy.Wyrażam wielkie zadowolenie i wkład pracy Pani Eli, który otworzył przede mną nowe pełne Światła drzwi.Stałam się pewniejsza i otwarta na życie.Odnalazłam miłość do samej siebie, jak i czas na jej poznawanie.Doświadczam dobra i piękna każdego dnia. Dotychczasowe problemy, miały wielkie oczy.Dziś nazywam je z uśmiechem "skakanka, którą można przeskoczyć". Budzę się z radością i zasypiam z wdzięcznością za owoce dnia. W dalszym ciągu będę korzystała ze spotkań z moim TRENEREM, gdyż prowadzi mnie właściwa drogą. Dziękuje za wprowadzenie mnie na Drogę Światła i bycia TU I TERAZ. Pani Ela to bardzo dobry Coach a praca z nią to sama przyjemność. Z poważaniem i wyrazami szacunku Iwona
29 grudnia 2012 Iwona - pielęgniarka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom