Ewa Bukowińska-Sutuła

Popularność: 116
Bardzo dobry coach (2)
Wspieram w rozwoju i zmianie. Moja misja działania polega na realnym pomaganiu innym w aspektach związanych z realizacją celów życiowych, przejściu przez zmiany, znalezieniu swojej drogi i odkryciu wewnętrznego potencjału. W pełni skupię się na Twoich potrzebach, aktywnie słucham, pomagam doprecyzować kierunek zmian i cele bazując na aspektach, które Cię wspierają w zmianie. Stworzysz realny plan działań, zdiagnozujesz co Cię wzmacnia a co może być przeszkodą. Będziesz ze mną pracować nad wewnętrzną motywacją i aktywnym działaniem. W rezultacie wprowadzisz zmiany, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła. Zapraszam do zmiany, zapraszam do realizacji marzeń. Dlaczego ja? Posiadam umiejętności związane z metodycznym przeprowadzaniem ludzi przez zmiany, jestem certyfikowanym Coachem i Mentorem. Daję wsparcie w indywidualnych i grupowych procesach zmiany, które następują w każdym z nas i w każdej Organizacji. Posiadam doświadczenie managerskie i biznesowe, chętnie pomogę w procesie rozwoju kompetencji managerkom i managerom oraz osobom budującym własny biznes. Zapraszam na bezpłatną pierwszą sesję, na której się poznamy i zaplanujemy dalsze działania.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu tel. +48 661 30 11 76
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wałbrzych, Szczawno Zdroj, Świdnica, Świebodzice,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ewa to wspaniały przykład na to jak umiejętne wspieranie w rozwoju, otwartość na nowe oraz konsekwencja w działaniu wpływa pozytywnie na budowanie zaangażowania i osiąganie wspaniałych efektów coachingowych u jej odbiorców. Ewa inspiruje, zadaje pytania w taki sposób aby odbiorca sam wpadł na rozwiązanie. Przy tym dzieli się swoimi przemyśleniami, jednocześnie jest zdyscyplinowana i ukierunkowana na osiąganie postawionych celów. To bardzo ważny zestaw cech niezbędnych do osiągania sukcesów mentorskich.
16 lipca 2021 Magdalena - Product Manager
Bardzo dobry coach
Do Ewy przyszłam z tematem zawodowym. Dzięki niej odkryłam aspekty/rozwiązania, o których wcześniej w ogóle nie myślałam.Bardzo mi pomogła!Sesje z nią są w przyjaznej atmosferze, opartej na szacunku i zaufaniu. Sama Ewa jako coach potrafi wysłuchać, zadawać tak pogłębiające pytania, że zmusza Cię do wejrzenia na prawdę w głąb siebie
18 czerwca 2021 Marta - HR Biznes Parrner
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj