Ewa Fałkiewicz

Popularność: 372
Bardzo dobry coach (3)
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Ciechanów, Suwałki,
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
Psycholog społeczna (absolwentka Collegium Civitas)

Opinie

Bardzo dobry coach
Ewa jest badzo dobrym coachem, cechuje ją duża empatia, dojrzałość i mądrość. Jej celnie zadane pytania zostawały ze mną długo i zawsze pomagały w nalezieniu dobrej dla mnie odpowiedzi. Cierpliwość i zrozumienie, które okazuje budują szczerą i bepieczną przestrzeń do pracy.
9 stycznia 2016 Kasia - specjalista
Bardzo dobry coach
Ewa potrafi słuchać, ale także jest mistrzem zadawania celnych pytań, które może na początku nie robią wiele, ale z czasem nabierają mocy gdy zaczynamy stopniowo na nie odpowiadać... czas jest tu cenny - pokazuje wagę zadanych pytań i ich skutki, czyli poprawę stanu, czy rozwiązanie problemów. Dla mnie 6 miesięcy trafnych pytań przyniosło ulgę. Mogłabym to porównać do wyjścia z ciemnego pokoju do ogrodu zalanego słońcem - Ewa pomogła mi znaleźć drzwi i dała odwagę, by nacisnąć klamkę. Choć właściwie siła była we mnie, a Ewa mi to uświadomiła.
27 luty 2014 Katarzyna Rudowska -
Bardzo dobry coach
Ewa jest osobą niezwykle ciepłą i otwartą. Cechuje ją ogromna wrażliwość i uważność na klienta. Posiada doskonałą intuicję, dzięki której zadawane przez nią pytania powodowały często rewolucję w mojej głowie i pozwalały spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Podczas sesji z Ewą dokonałam kilku odkryć, które rzuciły nowe światło na pewne ważne dla mnie sprawy. Z każdego spotkania wychodziłam naenergetyzowana z głową pełną nowych przemyśleń i refleksji. Jednak poza sukcesami i zmianami, które nastąpiły we mnie w czasie naszych spotkań, wyniosłam także niezwykle ważną i cenną umiejętność, z której korzystam cały czas jeszcze po zakończeniu sesji – jest to umiejętność zadawania pytań samej sobie. To tak jakby sesja cały czas trwała, z tym że jestem teraz coachem sama dla siebie. Z pełnym przekonaniem polecam Ewę jako coacha. Spotkania z nią są ogromną przyjemnością, a przy tym pomagają odkryć potencjał, jaki drzemie w każdym z nas.
18 grudnia 2013 Dorota - pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom