Ewa Sawicka

Popularność: 451
Bardzo dobry coach (8)
Psycholog, Coach VCC, Trener, Mediator Zapraszam do kontaktu :-) Osoby bezpośrednio lub pośrednio związane z oświatą publiczna i niepubliczną: Rodzice, Nauczyciele, Psycholodzy, Pedagodzy. Osoby w sytuacji zmiany, w sytuacji około-rozwodowej, osoby chcące zmienić swoje życie i pragnące wyznaczyć i określić sobie cel działania.
Kontakt
kontakt:
ewa.sawicka.psycholog@gmail.com
telefon:
513124788
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Fantastyczna coach. Posiada bogatą wiedzę w obszarze narzędzi coachingowych. Potrafi bardzo trafnie odczytywać potrzeby klienta. Z każdej sesji wychodziła wzbogacona o wiedzę a także z gotowym planem działania. Jestem zachwycona efektami!
9 listopada 2019 Kmpr - Trener
Bardzo dobry coach
Cenię Ewę jako coacha przede wszystkim za uważność i tworzenie przestrzeni do głębokiej pracy na wartościach. Pozwala się otworzyć, zadaje celne pytania, wspierające w dążeniu do celu. Można się przy niej poczuć dobrze, co dla mnie w coachingu ma ogromne znaczenie.
6 listopada 2019 Magdalena - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Potrzebowałam osoby, która pomoże mi, a właściwie pokarze mi, że potrafię sama pomóc sobie. Jestem mama 2 urwisów i jako rodzic totalnie straciłam nadzieję, na to, że będę mogła i potrafiła być "Super rodzicem" - uważałam,że nie umiem, nie wiem, nie potrafię. Praca z Ewa pomogła mi szerzej spojrzeć na siebie jako rodzica, wyznaczyłam sobie cele małe i większe, które krok po kroku realizuje i wiem,że taka jaka jestem jestem super :-) Bo dobry coach słucha, prowadzi a nie radzi - taka jest Ewa. Polecam z całego serca
15 maja 2018 Magda - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Ewa to wspaniała ciepła osoba. Świetny psycholog i coach. Do swojej pracy podchodzi z pasją i profesjonalizmem. Umie wspierać w rozwoju, motywować do działania. Jest bardzo otwarta na drugiego człowieka, można jej wszystko powiedzieć bez lęku, że nas oceni. Polecam sesje z Ewą.
25 marca 2018 Edyta - nauczyciel, trener
Bardzo dobry coach
Ewa to osoba bardzo serdeczna i ciepła w odbiorze i przy tym bardzo dostępna. To doskonały motywator, pomogła mi znalezc rozwiazanie podczas trudności w rozwoju zawodowym. Polecam gorąco, to osoba która idealnie spełnia się w swojej roli!
16 marca 2018 Paulina - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam sesję z Ewą. Ewa to BARDZO DOBRY COACH!!!! Z całą pewnością pokaże Ci dalszy kierunek twojej drogi. Ciepła i serdeczna osoba, pracuje z wielkim zaangażowaniem. Z całego serducha polecam!
15 marca 2018 Agnieszka - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Nie potrafiłem odnaleźć się na rynku pracy.Coaching z Ewą pomógł mi zobaczyć nowe możliwości i wyznaczyć nowe cele w rozwoju zawodowym,które teraz konsekwentnie,krok po kroku realizuję. Serdecznie polecam.
15 marca 2018 Tomasz - Informatyk
Bardzo dobry coach
Spotkałam Ewę gdy byłam w trudnej sytuacji osobistej. Rozstanie z partnerem spowodowało, że nie miałam motywacji do czegokolwiek. Coaching pomógł mi odkryć w sobie nowe możliwości. Ewa tylko pokazał mi światło w tunelu. Dziękuję
15 marca 2018 Klaudia - meneger
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj