Ewa Trzcińska

Popularność: 149
Bardzo dobry coach (3)
Wspieram ludzi w osiąganiu sukcesu i realizowaniu marzeń, inspiruję do działania. Specjalizuję się w coachingu przedsiębiorczości. Jeśli poszukujesz zmian w swoim życiu zawodowym i prywatnym, myślisz o założeniu własnej firmy i jesteś gotowy podjąć wyzwanie - Coaching Przedsiębiorczości jest właśnie dla Ciebie. Proponuję wsparcie w budowaniu i rozwijaniu swojego biznesu w oparciu o Twoje doświadczenie, umiejętności i zasoby. Dodatkowo oferuję wsparcie mentoringowo-szkoleniowe w zakresie: określenia profilu działalności, zbudowania modelu biznesowego, wyboru rynku docelowego, zidentyfikowania mocnych i słabych stron, strategii sprzedaży, negocjacji. Ukończyłam Studium Zawodowe Coacha Biznesu oraz Coaching Zespołowy i Grupowy w Pracowni NOVO. Aktualnie przygotowuję się do akredytacji ICF. Jestem trenerem sprzedaży. Mam blisko 20-sto letnie doświadczenie biznesowe w zakresie: zarządzania zespołem, pracy z klientami, planowania i analizy kosztów, wprowadzania i realizowania strategii rozwoju.
Kontakt
Tel. +48 604 636 936
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Szczerze i gorąco polecam. Ewa naprawdę słucha, analizuje i rozbiera problemy na czynniki pierwsze, dociera do sedna, a potem pomaga znaleźć skuteczne rozwiązanie. Takie , które naprawdę działa. W moim przypadku trzeba było uporać się z różnymi trudnościami, m.in. całkiem silnym, paraliżującym lękiem przed wystąpieniami publicznymi, prowadzeniem prezentacji a także spotkań handlowych. Dzięki Ewie temat został przeanalizowany (wspólnie) a lekarstwo znalezione. Bardzo bardzo dziękuję.
3 sierpnia 2015 Edyta - Ubezpieczenia
Bardzo dobry coach
Życzę wszystkim takiego Coacha jak Ty! Dziękuję Ci Ewo za pomoc w odkryciu i wzmocnieniu lepszych stron, przeanalizowaniu tych słabszych i odszukaniu ich źródeł. Wiem, że przede mną sporo pracy i tym samym rozwinięcie większych skrzydeł ( już teraz czuję, że rosną w siłę z dnia na dzień). Od dawna czekałam na taki zwrot w moim życiu, szukałam i szukałam... aż znalazłam Coacha jak Ty. Ciepłego, cierpliwie słuchajacego, konstruktywnie pokazującego inne spojrzenie na sprawe, na myśli i uczucia, mocno motywującego do działania. Dzięki Tobie wierzę, że wszystko jest możliwe. Mam bardzo dobrego Trenera Umysłu! Dziękuję!
14 lipca 2015 Ewelina - Babie Lato - sklep z antykami i obrazami
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach ! wrażliwa, słuchająca, wnikliwa, obecna..... Polecam Ewę jako coacha. Sesje z nią są inspirujące, motywujące i bardzo rozwojowe. Doświadczyłam na własnej skórze coachingowych dobrodziejstw Ewy. Jeśli. Dziękuję ;)
30 czerwca 2015 Kasia - psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj