Ewelina Foryciarz

Popularność: 430
Bardzo dobry coach (11)
Jestem life coachem, coachem kryzysowym, trenerem biznesu oraz trenerem rozwoju osobistego i zawodowego. Pracę coachingową kieruję głównie do pracowników ochrony zdrowia. Z wykształcenia jestem pielęgniarką z 25 letnim doświadczeniem w pracy w ochronie zdrowia. Przez ostatnie lata doskonaliłam swoje kompetencje w zakresie coachingu, kryzysu oraz prowadzenia szkoleń. Intensywnie pracowałam nad swoim rozwojem osobistym, ponieważ chcę dzielić się z innymi moją wiedzą i doświadczeniem oraz pokazywać, że można rozwijać swoje kompetencje, talenty oraz umiejętności pracując w ochronie zdrowia. Pragnę wspierać pracowników ochrony zdrowia różnych specjalności. Z doświadczenia wiem jak mocno obciążający i wypalający zawodowo jest ten obszar zawodowy. Dlatego też rozwinęłam swoje kompetencje zawodowe wychodząc daleko poza tematykę ochrony zdrowia, ponieważ wiem jak ważne i potrzebne jest wsparcie osób, które potrafią wspierać pracowników w trudnych sytuacjach zawodowych oraz w sytuacjach kryzysu. Moje kompetencje, umiejętności oraz doświadczenie zawodowe chcę wykorzystać do współpracy szczególnie z pracownikami ochrony zdrowia. Ponadto obszary, którymi się zajmuję to coaching kariery, life coaching, business coaching. Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu "Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego" oraz “Zarządzanie w ochronie zdrowia”. Moje doświadczenie zawodowe pozwala mi także na pracę z ludźmi w obszarze coachingu kariery, którzy nie odczuwają satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej, chcący odnaleźć swoją ścieżkę zawodową lub ją zmienić, stworzyć dokładny plan zawodowy, założyć własną firmę, ale boją się wykonać ten krok, podnieść swoje efekty pracy, potrzebujący zmiany zawodowej, a nie mogący podjąć życiowej decyzji, mający trudności w pracy zespołowej. W trakcie sesji coachingowych gwarantuję wysoki profesjonalizm, przyjemną, ciepłą atmosferę oraz mocne wsparcie. Dzięki współpracy ze mną uruchomisz Swój potencjał, odkryjesz talenty, mocne strony, stworzysz skuteczny plan oraz odkryjesz i pokonasz bariery, które Cię ograniczają. Prywatnie jestem pasjonatką rozwoju osobistego, kotów, podróży oraz jogi.
Kontakt
telefon: 604-337-996
Specjalizacje
Miasta
Oświęcim, Kraków, Olkusz, Krzeszowice, Chrzanów, Skawina, Trzebinia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Moja misja
Moją misją jest pokazywanie pracownikom ochrony zdrowia, że można dokonywać bezpiecznych zmian w życiu zawodowym oraz osobistym, można odzyskać swoje życie na nowo oraz rozwijać pasje i kompetencje poza pracą zawodową.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Ewelinka to bardzo ciepła osoba .Miałam tylko kilka sesji ale zmieniła moje patrzenie na wiele spraw .Zmotywowala do działania i umiejętnie pokierowala .Dużo wyniosłam z sesji z Panią Ewelinka i gorąco Polecam
21 kwietnia 2021 Anna - Pomoc Laboratoryjna
Bardzo dobry coach
Dzięki umiejętnie zadawanym pytaniom p. Ewelina pomogła mi dotrzeć do sedna problemu, a następnie rozwiązać go. Kiedy trzeba było, umiała postawić do pionu. Od spotkań z nią minęło sporo czasu, a ja dziś jestem innym człowiekiem. Uwierzyłam w siebie, realizuję kolejne marzenia. P. Ewelina potrafiła tak pięknie "reprezentować" coaching, że dziś sama robię studia podyplomowe z coachaingu i tutoringu, co prawda w edukacji, ale... Nie bez znaczenia jest fakt, iż cechuje ją bardzo wysoka kultura osobista, emanuje od niej niezwykłe ciepło. Szczerze polecam.
19 stycznia 2021 Beata - nauczyciel/właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Z Eweliną miałem okazję pracować przez kilka sesji - bardzo miła osoba, wyrozumiała, otwarta na drugiego człowieka, w pełni profesjonalny Coach. Każda sesja była przemyślana i prowadzona w taki sposób by zmobilizować mnie do myślenia, kreatywności. Polecam w pełni:)
11 luty 2020 Marcin - pracownik administarcji
Bardzo dobry coach
Moje życie nabrało tempa, zmienia się, ja się zmieniam, ludzie dookoła mnie się zmieniają albo to ja inaczej ich postrzegam...? Pracuję coachingowo z Eweliną od kilku tygodni... to osoba mega wspierająca, bardzo ciepła, życzliwa, empatyczna, cierpliwa, ale dociekliwa, nie odpuszczająca, motywująca do działania, podążająca za człowiekiem. Po każdej sesji czuję się jakbym dostała 'super moc', choć nie zawsze było łatwo i przyjemnie, ale efekty, które zauważam są mega wspaniałe, aż czasem zastanawiam się, czy to jawa czy sen. Chwilo trwaj! Polecam Ewelinę z całego serca! :)
2 listopada 2019 Monika - zmieniająca zawód :)
Bardzo dobry coach
Polecam Eweline z całego serca. Miła, ciepła i pełna profesjonalizmu osoba:) Zawsze miałam cele i je realizowałam, w różnym tempie. Po sesjach z Ewelina wszystko się dzieje bardzo szybko:) Ewelina ma dużą wiedzę w wielu dziedzinach. Mimo tego, że nasze sesje dobiegają końca na pewno skorzystam z jej uslug
24 maja 2019 Kasia - Nauczyciel/doradca/firma
Bardzo dobry coach
Ewelina to niezwykle ciepła i miła osoba, ale potrafi "postawić do pionu". Po kilku sesjach zaczęłam inaczej patrzeć na swoje życie i znalazłam odwagę, by je zmienić i to dość radykalnie :). Od 3 lat realizuję swoje marzenia, ale dopiero teraz "nabrałam wiatru w żagle". Szczerze polecam :)
24 maja 2019 Beata - nauczyciel, właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Ewelina jest bardzo ciepłą, życzliwą i uważną osobą. Otrzymuję od niej wsparcie w trakcie sesji, ale również pomiędzy sesjami. Pomogła mi poukładać wszystkie plany w jedną całość. Po sesji z Eweliną zrobiłam też coś dla mnie niemożliwego - zaczęłam biegać ;) Polecam!
16 października 2018 Edyta - kierownik
Bardzo dobry coach
Odbylam kilka sesji z Ewelinka z asertywnosci, ktorej brak odczuwalam w wielu wymiarach zycia. Przewrocilo to moj stary swiat do gory nogami. Sesje odbywalam przez Skype. Ewelina byla wspaniala, drazyla temat przez zadawanie ciekawych pytan co pozwalalo mi zwerbalizowac mysli. Ewelinka potrafi sluchac i jest bardzo zyczliwa. Te spotkania pomogly mi w czasie dlugiej rekonwalescencji w domu. Mialam czas na przemyslenia, ktory juz przynosi owoce. Dziekuje i serdecznie polecam.
11 października 2018 Sylwia - pielegniarka
Bardzo dobry coach
Ciepla, uważna, nie odpusci zadnej wątpliwości. Potrafi otworzyć mysli i stworzyć bezpieczna atmosferę. Dzieki Ewelince wszystkie sprawy mam bardziej poukladane, wiem czym powinnam sie zajac, jakie mam cele i priorytety. Ewelina czuwa abym nie zboczyła z kursu. Ogromnie dziekuje, polecam Ewelinę z pelnym przekonaniem.
1 lipca 2018 Agnieszka Drużkowska -
Bardzo dobry coach
Pani Ewelina to profesjonalny Coach, który stwarza bezpieczne warunki do pracy nad własnymi problemami. Otrzymałam wsparcie w obszarze rozwoju kariery oraz motywacyjnego kopa do działania. Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy, gdyż Pani Ewelina jest osobą, z którą swobodnie można porozmawiać o swoich słabych stronach i jednocześnie uświadomić sobie swoje mocne strony. Serdecznie zachęcam do skorzystania z pomocy.
23 czerwca 2018 Milena - Specjalista
Bardzo dobry coach
Bardzo ciepła, sympatyczna osoba - są to cechy, które pozwalają się otworzyć już od pierwszego spotkania. Cierpliwie słucha, stara się zrozumieć, wprowadza spokój i harmonię, a jednocześnie umie uporządkować rozmowę. Wspierająca i motywująca. Bardzo polecam!:)
11 czerwca 2018 Magdalena - Kierownik Biura Zarządu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj