Ewelina Łodo-Barbarska

Popularność: 558
Zanim zostałam Coachem poznawałam życie i z wielką ciekawością podejmowałam nowe wyzwania. Praca i studia w obcym kraju (Francja) były wspaniałą przygodą. Pokazały mi, co to jest odpowiedzialność za siebie i swoje wybory, co to znaczy wytrwałość w dążeniu do celu. Dzięki obcowaniu z inną kulturą słowa takie jak: otwartość na różnorodność świata i tolerancja dla innych poglądów stały mi się o wiele bliższe. Po powrocie do Polski, pracowałam jako Specjalista ds Rekrutacji, a później Koordynator ds Rekrutacji. Dzięki temu doświadczeniu nauczyłam się słuchać ludzi z uwagą i zrozumieniem. Jako Koordynator ds rekrutacji chciałam dostrzegać w pracownikach ich najlepsze strony i pomagać im je rozwijać. Cel, który wyznaczyłam dla mojego zespołu był jeden: sprawić aby osoby będące w zespole umiały i chciały się wspierać w trudnych chwilach i czerpały radość z pracy zespołowej. Z perspektywy czasu mogę ocenić, że cel został osiągnięty. A nawet więcej: niektóre znajomości zamieniły się w prawdziwe przyjaźnie. Dzisiaj pracuję jako Coach i wspieram innych w osiąganiu celów i realizowaniu marzeń. Sama wiem, że 'chcieć to móc' i w to wierzę. Moją misją na każdym zawodowym etapie jest: łączyć ludzi i pomagać im się spełniać. Wciąż się uczę i też dzięki temu zawód Coacha jest dla mnie tak fascynujący.
Kontakt
Możesz do mnie napisać maila: ewelinalodo@yahoo.fr
lub zadzwonić: 608 852 878
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Kraków,
Cała Polska: Tak
Proces coachingowy
Standardowo sesja coachingowa ze mną trwa 1,5h (koszt 150zł). Cały proces coachingowy nie powinien trwać dłużej niż 7-8 spotkań. Spotkania odbywają się w odstępie 2-3 tygodni. Zapraszam:)
Doświadczenie zawodowe
Ponad 100 godz. coachingu indywidualnego. Przygotowanie i prowadzenie projektów coachingowych dla studentów, współpraca z organizacjami studenckimi AEGEE oraz Business Center Club. Udział w dużych projektach unijnych i współpraca z firmami/korporacjami (min. Unilever, Philip Morris, Scetauroute, Buygues Immobilier).
Wykształcenie - coaching
Szkoła Profesjonalnego Coachingu Krakowie(310 godz. dydaktycznych i ćwiczeniowych; praktyka - sesje z klientami indywidualnymi pod superwizją) - 2011. Inne ukończone szkolenia: Warsztat w ujęciu gestaltowskim Świadomość i zmiana - 2011 Kurs Terapii poprzez Sztukę - 2011 Life Coaching -2012

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom