Gerard Sigmundzik

Popularność: 182
Bardzo dobry coach (6)
Gerard Sigmundzik jest akredytowanym coachem ICC i trenerem szkoleń sprzedażowych i warsztatów menedżerskich w ramach fundacji Training Project. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji handlowców i menadżerów sprzedaży oraz brygadzistów i kierowników produkcji, co jest związane z jego doświadczeniem menedżera produkcji w firmie branży metalowej oraz szefa sprzedaży i serwisu w dużej korporacji spożywczej. Gerard Sigmundzik najczęściej pracuje z handlowcami poszukującymi nowych metod sprzedaży, innowacyjnego sposobu dotarcia do klientów lub poprawy efektywności wykorzystania własnego czasu pracy organizacyjnej i pracy z klientami. Jako coach prowadzi spotkania, szkolenia i sesję Action Learning w miejscu pracy uczestników, co w przypadku handlowców oznacza często pracę u klienta i w trasie. Ponadto Gerard Sigmundzik prowadzi warsztaty menedżerskie związane z zarządzaniem zespołem, motywowaniem, delegowaniem i komunikacją z podwładnymi. Pracuje metodą gier symulacyjnych, scenek szkoleniowych, studiów przypadku pracy z narzędziami analitycznymi i technikami kreatywnego generowania pomysłów. W pracy coacha skupia się przede wszystkim na rozwiązaniu konkretnych, praktycznych problemów, jednocześnie ograniczając teorię tylko do niezbędnego minimum - co pozwala mu uzyskiwać praktyczne efekty zmiany zachowań szkolonych osób w relatywnie krótkim czasie. Gerard Sigmundzik zaprasza na swoje spotkania zarówno pojedynczych handlowców i managerów jak i kilkuosobowe lub kilkunastoosobowe zespoły.
Kontakt
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Tychy, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gliwice, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Jaki ma styl pracy?
• Nakierowany na rezultaty – ćwiczenie realnych sytuacji i zachowań przydatnych w pracy uczestnika
• Konkretny: myślenie biznesowe, praktyczne
• Dużo przykładów biznesowych z własnej praktyki
• Metody coachingowe, scenki i warsztat

Opinie

Bardzo dobry coach
Gerard to doskonały specjalista o dużym doświadczeniu. Szkolenie było rzeczowe, poruszające tylko tematy nas interesujące. Prowadzący przedstawił nam konkretne metody i techniki poparte praktycznymi przykładami. Zajęcia polegały głownie na dyskujsi i wspólnym wypracowaniu rozwiązań dla poszczególnych problemów. Gerard wprowadzał luźną i bardzo partnerską atmosferę.
4 października 2019 Agata - Młodszy specjalista ds. personalnych
Bardzo dobry coach
Gerard to coach o ogromnym doświadczeniu. Ma potężny wachlarz przykładów "z życia" i co ważne z różnych gałęzi handlu. Możliwość odbycia szkolenia "w terenie", w obecności Gerarda i analiza całego spotkania tuż po wyjściu to doskonała sprawa którą bardzo cenię w całym szkoleniu. Poza tym z Gerardem rozmawia się jak z kolegą - bardzo sympatyczny i miły facet. Polecam z czystym sumieniem!
8 maja 2019 Paweł - Sales Representative
Bardzo dobry coach
Pracował z naszymi regionalnymi szefami sprzedaży, ale też z mistrzami zmianowymi na produkcji. W obu przypadkach wybrnął znakomicie - ale zarazem prosto: a to dlatego, ze szczerze i przyjaźnie podzielił się swoim doświadczeniem menedżerskim, nie zadzierając jednocześnie nosa. Przywiózł też zwięzłe i intuicyjne narzędzia - nie za wiele biurokracji, za to porządkowanie procesów i zadań szefowskich.
29 marca 2019 Natalia - Wiceprezes ds. Rozwoju
Bardzo dobry coach
Bardzo doceniam praktyczność zajęć i partnerskie podejście - Gerard raczej zachęca do samodzielnego szukania rozwiązań niż podaje je "na tacy". Mimo, że w tematyce sprzedażowej czy kierowania sprzedażą ma te wszystkie odpowiedzi w małym palcu. Fajnie też wzbogaca warsztat handlowy grami z komunikacji. Ożywia to szkolenie i nadaje niebanalny klimat.
15 marca 2019 Katarzyna - Sales Manager
Bardzo dobry coach
W zasadzie mogę tylko potwierdzić powyższą opinię. Rzadko zdarza się ktoś, kto jest praktykiem w danej dziedzinie, ale jednocześnie potrafi tej dziedziny nauczyć. Gerard o sprzedaży i negocjacjach wie chyba wszystko - i w bardzo fajny sposób się tą wiedzą dzieli. Głównie w formie dyskusji i ćwiczen, bez nadętej wyższości czy sztuczności
8 marca 2019 Justyna - Menedżer sprzedaży
Bardzo dobry coach
Znakomity praktyk sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Konkretne narzedzia, metody które obrazuje przykładami z własnej praktyki. Szuka zawsze możliwie prostych i latwych do wdrożenia modeli - nie madrzy się profesorskim językiem. Po prostu fajny gość który dzieli się swoją praktyką jak kumpel z kumplem, stara się wysłuchać i pomóc. Mimo że dzieli nas chyba jakieś 20 lat praktyki - to jest juz pan po 50-tce, to czulem sie traktowany jak partner.
4 marca 2019 Andrzej - przedstawiciel ds kluczowych klientów
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj