Gosia Henke

Popularność: 356
Bardzo dobry coach (4)
Jedyne, co jest w życiu pewne, to zmiana. Zajmuję się tym, co umożliwia i ułatwia zmianę innym ludziom i organizacjom. Z wielka radością, z pomocą nabytej wiedzy i doświadczenia (ponad 1200 godzin coachingowych), udzielam wsparcia na każdym etapie procesu zmiany. Pomagam i kieruję rozwojem umiejętności oraz kompetencji. Rolę coacha pełnię od 2010 roku, jestem absolwentką szkoły coachingu Centre for Coaching w Londynie, akredytowanej przez jedno z największych stowarzyszeń coachingowych, Association for Coaching www.associationforcoaching.com. Ciekawość świata i potrzeba odkrywania siebie, ludzi oraz istoty tego co nas otacza wyznacza kierunek moich działań. Nieustannie zachwycam się człowiekiem, jego umysłem i możliwościami, a towarzyszenie innym w zmianie to moja pasja życiowa. Kolejna pasja to wydobywanie na różne sposoby wiedzy (książki, studia, warsztaty, podróże) – "wydobywanie" bo wierzę, że wiedza jest w nas, ale zwykle potrzebujemy bodźców z zewnątrz, aby ją odkryć i wzbogacić. Posiadam umiejętność słuchania, poczucie humoru i doświadczenie życiowe. Zdobywanie wiedzy jest dla mnie ważne, więc po ukończeniu studiów prawniczych zostałam również absolwentką Autorskiej Szkoły Trenerskiej (trener biznesu), MBA na Polish Open University oraz Oxford Brooks University oraz mnóstwo szkoleń, w tym Racjonalną Terapię Zachowań. Jestem również licencjonowaną konsultantką Mental Toughness - badam i rozwijam siłę i odporność (AQR) Integruję pracę z praktycznymi oraz emocjonalnymi aspektami problemu. Spotkania osobiste na terenie Wrocławia i okolic. Sesje przez skype na terenie całej Polski. 2010: szkoła coachingu Centre for Coaching w Londynie 2011: Certificate in Performance Coaching 2011: Certtificate in Stress Coaching 2012: MBA 2014: Racjonalna Terapia Zachowań 2017: Licencja konsultanta Mental Toughness
Kontakt
telefon: 504 187 567
Cena
350zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Do Gosi trafiłem, kiedy już myślałem, że nigdy nie pokonam u siebie drobnych słabości, tych kamyków w bucie – wieczne spóźnienia, kłopoty z asertywnością, zawalone terminarze i „wszystkie na raz”. Zawsze miałem swój ideał opanowanego gentlemana, który zachowuje spokój nawet, gdy świat ogarnia chaos – zamiast tego ciągle wbiegałem gdzieś spocony i spóźniony, mamrocząc przeprosiny, że ktoś coś ode mnie chciał. Seria ~10 spotkań pozwoliła mi pokonać poczucie, że się „nie da” i udowodnić że dużo leży w moich rękach. Okazało się, że potrafię wybrać, co jest dla mnie najważniejsze, wyjść na czas i działać tak, żeby nie zagubić siebie, ale żeby realizować swoje cele. Co więcej nie były to cudowne i tajemne techniki, ale solidne i racjonalne podejście do moich myśli, uczuć i sytuacji, w których potrafię się znaleźć. Ale też Gosia potrafiła powstrzymać moje zapędy planisty doskonałego i ostatecznie zgodziłem się z nią, że jestem człowiekiem i czasami trzeba sobie odpuścić. Wkładać każdą minutę w harmonogram po prostu nie warto. Ale, co jak co, do Gosi iść warto! Bardzo polecam!
18 czerwca 2017 Andrzej - Project Manager IT
Bardzo dobry coach
To prawda, jedyne co w życiu pewne, to zmiana. Czasem przychodzi niespodziewanie, czasem ją planujemy. W obu przypadkach jednak trzeba umieć sobie z nią poradzić. Gosia świetnie przygotowała mnie do ogromnej zmiany w moim życiu - pracy i miejsca zamieszkania. Spotkania z Gosią są bardzo efektywne. Jest świetnym coachem. Ma ogromną umiejętność słuchania i analizy. Nie ocenia, nie narzuca rozwiązań. Cała praca polega na tym, aby wydobyć z nas to czego naprawdę pragniemy. To my mamy umieć odpowiedzieć sobie na pytania, które sobie zadajemy. Odpowiednio dobrane przez Gosię ćwiczenia potrafią wskazać kierunek, w którym naprawdę chcemy iść. Kiedy cel jest już określony, Gosia bardzo dobrze przygotowuje do zmiany - merytorycznie i emocjonalnie. Dokładnie określamy możliwości, czas i przestrzeń realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia, ale też pracujemy nad tym, aby być emocjonalnie gotowym na ich przeprowadzenie. Dopiero wtedy sukces jest zagwarantowany. Nawet jeśli czujemy, że pragniemy zmiany, często trudno jest samemu jej dokonać. Praca z coachem jest moim zdaniem niezastąpiona. Bez Gosi nie poradziłabym sobie z moją zmianą tak świetnie jak to zrobiłam. Jest dla mnie fantastycznym coachem i bardzo ją polecam. Cenię sobie w Gosi również to, że nawet po skończonej pracy (kilku, kilkunastu spotkaniach) jest zawsze dostępna i służy pomocą w razie potrzeby. Jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o sposób pracy - można umawiać się na sesję przez skype'a. Bardzo polecam. Jest profesjonalistką.
26 sierpnia 2013 Alicja - Financial Analyst
Bardzo dobry coach
Gosia jest moim dobrym duchem. Dzięki niej zrozumiałam bardzo wiele rzeczy i uporządkowałam swoje priorytety w życiu. Nigdy nie ocenia tylko podtrzymuje na duchu, co jest bardzo, bardzo potrzebne w trudnych chwilach. Ma niesamowitą pozytywną energię, dużo cierpliwości i zawsze potrafi znaleźć dobrą radę, a właściwie samemu ją wymyślić. Chociaż już skończyłyśmy coaching cały czas mnie wspiera i w razie potrzeby mogę zadzwonić. Bardzo jej za wszystko dziękuje.
2 lipca 2013 Ania - Student
Bardzo dobry coach
Gosia jest profesjonalistką i coachem skupionym całkowicie na kliencie i jego potrzebach. Ma sporą wiedzę zarówno o rzeczywistości biznesowej jak i o niuansach natury ludzkiej. Jest wspaniałym, uważnym słuchaczem. Jest przy tym bardzo skuteczna i trzeba dobrze przemyśleć o czym się marzy i jakie cele się sobie wyznacza bo Gosia to spełnia :) Polecam ją całym sercem jako coacha, całkowicie odmieniła mnie jako osobę i jestem jej za to bardzo wdzięczna.
27 czerwca 2013 Iwona - Project Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Inspiracja
25 września 2013
Jest późne popołudnie, konferencja gdzieś w Wielkim Mieście. Na scenę wychodzi kolejny mówca motywacyjny. Sala pełna ludzi, podekscytowanych tym, co do tej pory usłyszeli, a usłyszeli już wiele - o tym jak odkryć swoją misję życiową, jak wydobyć z siebie pokłady motywacji, poznali kilka historii ludzi sukcesu. Czują się tacy zainspirowani. Na scenie pojawia się
Czas
3 września 2013
Mam na imię Czas. Występuję w wielu odmianach, jestem letni i zimowy, gorący i ogórkowy. Mogę być dobry i zły, odpowiedni i niewłaściwy. Mam wiele twarzy.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom