Hubert Majchrzak

Popularność: 658
Bardzo dobry coach (8)
Jestem akredytowanym coachem przez ICF - ACC. Byłem przez lata managerem. Specjalizuje się w coachingu handlowców, sprzedawców, managerów, kierowników.
Kontakt
Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Zapraszam na sesje wstępne/demo.
kom 608 318 240
hubert.majchrzak [at] gmail.com
Cena
450zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Łódź, Kraków, Katowice, Częstochowa, Bytom, Chorzów, Żory, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze współpracuje mi się z Hubertem. Czuć, że jest w pełni zaangażowany i w pełni wierzy w klienta. Jest doskonałym profesjonalistom. Była to dobra inwestycja której wyniki widzę na słupkach sprzedażowych!
5 lipca 2013 Joanna Kowlska - Przestawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Hubert jest bardzo rzetelną i rzeczową osobą. Doskonale współpracuje mi się z nim. Jest również bardzo elastyczny dzięki czemu w sytuacjach kryzysowych, zawsze można się z nim spotkać. Należy zwrócić uwagę na jego wysokie kompetencje - Akredytacja ICF. Współpracowałem wcześniej z coachem bez takiego potwierdzenia umiejętności. Widzę dużą różnicę pomiędzy sposobem ich pracy.
23 maja 2013 Adam - Właściciel
Bardzo dobry coach
Zawodowo zajmujemy się wspomaganiem firmy podczas trudnych procesów. Od wielu lat współpracujemy z coachami podczas tego typu zadań. Przede wszystkim dlatego, że pomagają osobą z firmy osiągnąć najlepsze rezultaty. Od pewnego czasu współpracujemy z Panem Majchrzakiem. Jesteśmy niezwykle mile zaskoczeni wzrostem efektywności osób z którymi Pan Majchrzak pracuje. Z pewnością w przyszłości również będziemy korzystać z jego usług. Polecam z całym przekonaniem tego Coacha.
12 marca 2013 Andrzej - HR Partner
Bardzo dobry coach
Nieco ostrożnie podszedłem do tego całego tematu coachingu. Gdyby nie żona i przyjaciel wcale bym nie myślał o szukaniu sobie coacha. Ale przyjaciel polecił mi Huberta, za co jestem mu wdzięczny. Udało mi się "posprzątać" kilka ładnych spraw. Niektóre zalegały mi od wielu lat. Nawet do własnej firmy przychodziłem z przymusu. Teraz wreszcie mam motywację i czuje, że mógłbym, a właściwie wiem, że mogę zrealizować moje cele i marzenia. Jestem po 4 sesjach. Już nie mogę się doczekać następnych. Jeśli chcesz coś zmienić to wiesz już do kogo zadzwonić!
6 marca 2013 Paweł - Właściciel
Bardzo dobry coach
Witam. Pracuję z Hubertem od dłuższego czasu. Zajmujemy się tematem Life Coachingu. Od początku naszej współpracy minęło ponad pół roku. Czuje jak dużo zmieniło się w moim życiu od tej pory. Moja żona również widzi jakie pozytywne zmiany nastąpiły od początku Coachingu. Jestem niezwykle zadowolony. Żałuje tylko jednej rzeczy - że nie zdecydowałem się na Coaching wcześniej!
21 grudnia 2012 Krzysztof - Team Lider
Bardzo dobry coach
Witam wszystkich. Jestem obecnie w trakcje Coachingu Biznesowego zafundowanego przez mojego przełożonego. Na początku podeszłam nieco sceptycznie do tej formy nauki. Przeszłam przecież wiele szkoleń sprzedażowych i posiadam niemałą wiedzę z mojej branży. Jestem obecnie w 3 miesiącu coachingu z Hubertem i czuje się jakbym dostała skrzydeł. Polecam wszystkim coaching. Pozdrawiam serdecznie!
9 grudnia 2012 Anna - Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo efektywny coaching. Sporo o sobie się dowiedziałem od...siebie. Polecam Coaching oraz Huberta jako bardzo dobrego coacha. Niesamowite przeżycie. Z pewnością będę jeszcze w przyszłości korzystał z jego usług. Jak rownież firma w której pracuje.
22 listopada 2012 Jan - Kierownik
Bardzo dobry coach
Coach bardzo dobry. Widzę już efekty tego Coachingu. Widzą je również moi przełożeni. Nie tylko pod względem mojego zachowania w pracy, ale również pod względem wyników sprzedażowych. Polecam korzystanie z usług tego Coacha
20 listopada 2012 Paweł - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

ICF ACC
21 luty 2013
Witam, informuje o otrzymaniu akredytacji od ICF na poziomie ACC