Ilona Pawełczyk

Popularność: 116
Bardzo dobry coach (7)
Kontakt
pytania@ilonapawelczyk.pl
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Cenię w relacji coachingowej...
szczerość, etykę, współpracę, zaangażowanie, odpowiedzialność, cierpliwość, otwarty umysł i chęć działania

Opinie

Bardzo dobry coach
Na wstępie muszę przyznać, że jestem mile i pozytywnie zaskoczona efektami, które przyniosły regularne spotkania z Iloną. Proces coachingowy był dla mnie przede wszystkim czasem autorefleksji nad wyznawanymi wartościami, nad moją aktualną sytuacją prywatną i zawodową, skupieniem się na sobie, swoich wadach, zaletach, możliwościach i słabościach. Po zaledwie kilku spotkaniach zaczęłam dostrzegać nowe możliwości, nauczyłam się skuteczniej zarządzać czasem, odnalazłam w sobie pokłady siły i motywacji do pracy i dalszego działania. Myślę, że teraz nie boję się już marzyć. To jest trudny i wymagający czas, ale jestem szczęśliwa, że mogę się realizować i odczuwam realne skutki wspólnej pracy. Ilona w praktyczny, profesjonalny, empatyczny i skuteczny sposób wpływa na moje postrzeganie rzeczywistości. Dzięki niej odkrywam nowe horyzonty i zaczynam budować lepsze i efektywniejsze życie. Na spotkaniach poruszamy tematy life coachingu, biznesu, które teraz potrafię zdefiniować, zrozumiałam ich wzajemne oddziaływanie. Szczerze polecam proces coachingowy z Iloną osobom, które poszukują inspiracji w obszarze kariery zawodowej, ale także ludziom, którzy potrzebują merytorycznego wsparcia w kwestii życia osobistego.
22 sierpnia 2018 Magdalena - Oligofrenopedagog, pedagog
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy w moim przypadku dotyczył planowanej od dłuższego czasu zmiany profesji i zawodu. Z jednej strony oczekiwałam zaskakującego przełomu w życiu, który odmieni je na lepsze, pragnęłam się przebranżowić, aby móc wykonywać pracę, która będzie sprawiać przyjemność i satysfakcję. Ukończyłam szkołę krawiecką i nawet odbyłam kurs projektowania ubrań, jednak w zawodzie nie pracowałam. Natomiast w wolnych chwilach poświęcałam się tej pasji z zaangażowaniem i zamiłowaniem, nieustannie zdobywając nowe umiejętności. Myślałam, że mogłabym się w tej branży z sukcesem realizować. Jednakże z drugiej strony powstrzymywał mnie lęk i obawy przed nieznanym, niepewnością. Niekiedy łatwiej jest pozostać w miejscu, niż zaryzykować. Przez kilka miesięcy intensywnie rozważałam wariant o zmianie zawodu, zaczęłam odkładać pieniądze i w rezultacie postanowiłam zapisać się na proces coachingowy. Z perspektywy czasu uważam, że to była jedyna dobra decyzja. Coaching pozwolił mi spojrzeć na sfery mojego życia z nieco innej perspektywy, stałam się pewniejsza siebie i swoich możliwości. Ilona jest wspaniałą osobą, niezwykle cierpliwą, zaangażowaną, profesjonalną. Ponadto potrafi uważnie słuchać i w chwilach dla mnie trudniejszych, w których chciałam coś ukryć, zakamuflować, ona potrafiła zadać adekwatne pytanie w odpowiednim momencie. Jej obszerna wiedza w zakresie coachingu biznesu oraz doświadczenie sprawiły, że otwarłam się przed kimś ze swoimi słabościami i obawami. Za sprawą spotkań coachingowych dowiedziałam się dużo więcej o sobie, teraz jestem odważniejsza i pewniejsza swoich możliwości. Podjęłam też ważną decyzję i dzięki otrzymanemu dofinansowaniu otworzyłam swoją mini firmę krawiecką – działalność gospodarczą. Jeżeli ktoś z Was jest na życiowym zakręcie i nie jest przekonany, co dalej powinien zrobić i którą wybrać ścieżkę, to pierwszym krokiem będzie spotkanie z Iloną, reszta się z czasem wyklaruje.
8 sierpnia 2018 Urszula - właścicielka małej firmy krawieckiej
Bardzo dobry coach
Jeżeli właśnie jesteś na etapie poszukiwania coacha, który ma zrewolucjonizować Twoje życie zarówno zawodowe, jak i prywatne, a przy okazji nadać mu nieco innego, czyli lepszego wymiaru. Jeśli liczysz na znalezienie trenera, który pomoże zidentyfikować Ci Twoje kluczowe kompetencje, podzieli się z Tobą pragmatycznym podejściem do rozwoju osobistego, potrzebnego na każdym etapie życia. O ile jeszcze nie trafiłaś/eś na mentora, który wykaże się dużą dozą empatii i przekaże znaczną część swojego wieloletniego doświadczenia i konkretną dawkę ogromnej wiedzy z dziedziny biznesu oraz life coachingu, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W tym momencie odnalazłaś/eś coacha marzeń! Ilona jest bowiem kompetentną, pełną zrozumienia i empatii osobą, która niewątpliwie charakteryzuje się wszystkimi wymienionymi powyżej cechami. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy, dlatego też mogę polecić Ilonę z czystym sumieniem każdemu! I co więcej, w miłej i przyjaznej atmosferze rozwiniesz skrzydła i Ty.
12 lipca 2018 Wojciech - Menedżer operacyjny banku
Bardzo dobry coach
Ilona poświęca bardzo dużo uwagi klientowi, potrafi wysłuchać, zadać pytanie (nie zawsze wygodne). Jednakże nigdy nie narzuca swojego zdania czy opinii, a jedynie „zmusza” do przemyśleń. Dla mnie ważna jest także świadomość, że nawet po spotkaniu, w razie pojawiających się wątpliwości mogę napisać do Ilony wiadomość mailową, na którą zawsze otrzymam odpowiedź. To zaangażowanie, empatia, a także szczere zainteresowanie drugim człowiekiem, w połączeniu z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w zakresie coachingu biznesu sprawia, że współpraca zaczyna przynosić rezultaty. W końcu zaczynam wierzyć w swoje możliwości i niedaleki zawodowy sukces. Współpracowałam z kilkoma coachami, jednak z całą pewnością mogę polecić Ilonę. Jeśli zatem stoicie przed trudnym wyzwaniem zawodowym i nie wiecie, w którą stronę podążać, skorzystajcie z profesjonalnej pomocy tego Coacha!
3 lipca 2018 Weronika - Fizjoterapeutka
Bardzo dobry coach
Aktualnie w branży coachingowej, coachów czyli osobistych trenerów jest bez liku. Dlatego też nie ukrywam, że wybór trenera jest niezwykle trudną i zarazem odpowiedzialną kwestią. Dla mnie liczą się w głównej mierze takie czynniki jak: jakość, zadowolenie, skuteczność oraz satysfakcja z wykonywanych przedsięwzięć. Wychodzę z założenia, że osoba, która miałaby mi pomóc odkryć i obrać właściwą drogę do celu, musi mieć przede wszystkim odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i podejście do życia. Ponadto w moim przekonaniu współpraca z coachem powinna być oparta na wzajemnym zaufaniu, a także partnerskiej relacji. Po przebytym procesie coachingowym mogę stwierdzić, że Pani Ilona jest osobą, która potrafi wysłuchać, jest otwarta na drugiego człowieka i niezwykle cierpliwa. Cenię również szczerość, zaangażowanie oraz poczucie humoru, i to wszystko podczas coachingu otrzymałem. Jej wiedza oraz kompetencje, zwłaszcza w obszarze biznesu sprawiły, że dziś cieszę się swoimi zawodowymi sukcesami, za co serdecznie dziękuję. Szczerze polecam indywidualny program coachingowy z Panią Iloną!
19 czerwca 2018 Grzegorz - Biznesmen, trener personalny
Bardzo dobry coach
Na temat Pani Ilony mogę wypowiedzieć się jedynie pozytywnie. Jest kobietą przede wszystkim empatyczną, pełną pasji i zaangażowania w swoją pracę, szczerą w każdych okolicznościach oraz otwartą na potrzeby ludzi. Potrafi wysłuchać, posiada ogromne doświadczenie nie tylko w coachingu, ale w biznesie. Ćwiczenia, które stosuje w coachingu, w pełni pomagają mi zrozumieć lepiej siebie oraz określić dalsze kroki. Myślę, że skradła moją sympatię i uznanie tym, że nie owija w bawełnę, tylko mówi prawdę. Współpraca z nią, to sama przyjemność.
6 czerwca 2018 Dominika - Internistka
Bardzo dobry coach
Na Panią Ilonę Pawełczyk trafiłam w trudnym dla mnie momencie, kiedy poszukiwałam motywacji oraz inspiracji do rozwoju mojej firmy. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, jednakże w ferworze obowiązków oraz natłoku codziennych zobowiązań, nieustannie brakuje mi czasu na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do proponowanej przeze mnie oferty. A przecież jak wiadomo konkurencja na rynku jest wzmożona i stale udoskonala swoje przedsięwzięcia. Dlatego też postanowiłam zrobić coś dla siebie i poprosić o profesjonalną pomoc w zakresie coachingu biznesu. Muszę przyznać, iż przed rozpoczęciem sesji miałam poczucie „wypalenia zawodowego”, rzeczywistość zaczęła mnie przytłaczać i nie do końca potrafiłam sobie z tym poradzić. Po konsultacjach z Panią Iloną potrafię pozytywnie patrzeć w przyszłość. Ustaliłyśmy konkretne priorytety, których zamierzam się trzymać. Doszłam do wniosku, że rozwój osobisty jest istotną kwestią w życiu każdego człowieka i warto rozwijać się dla samego siebie. Pani Ilona okazała się być stanowczą, ale pełną energii, empatii i pomysłów kobietą, która w każdej sytuacji powie przede wszystkim szczerą prawdę. Polecam ją serdecznie!
25 maja 2018 Natalia - prowadzi własną działalność gospodarczą
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom