Inga Bielińska

Popularność: 1410
Bardzo dobry coach (3)
Coach ACC ICF Zadzwoń, umówimy się na spotkanie i zobaczysz, czy jestem dla Ciebie dobrym coachem. Tymczasem zapraszam na mojego bloga.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Właściwa osoba na właściwym miejscu. Człowiek, który ma ogromną wiedzę i wie jak ją wykorzystać. Pani Inga, za pomocą wielu ciekawych metod pracy warsztatowej, pomaga klientowi wyznaczyć i osiągnąć ważne dla niego cele. Pomaga również poznać siebie samego, oraz odkryć swoje potrzeby. Ta Pani bardzo dobrze wie jaką siłę niesie ze sobą właściwie zadane pytanie. Jest osobą ogromnie motywującą do działania i posiadającą mnóstwo pozytywnej energii. Niewielu jest takich ludzi, dlatego tym bardziej trzeba się cieszyć, że spotkało się ją na swojej drodze. Polecam każdemu sesje u tego coacha. Bo po tych spotkaniach już nic nie będzie takie samo.
12 marca 2013 Agata - Pracownik apteki
Bardzo dobry coach
Polecam Panią Ingę jako dobrego coacha, którego podejscie do Klienta jest w pełni profesjonalne i co najważniejsze - skuteczne. Pani Inga potarfi pokazać Klientowi jego wewnętrzną siłę i motywację do działania do jakiej jest zdolny. Zdecydowanie polecam!
22 grudnia 2012 Magdalena - Kierownik Infolinii
Bardzo dobry coach
Na temat współpracy z Pania Inga można pisać dużo, co najwazniejsze tylko dobrze. Profesjonalne podejście od pierwszej do ostatniej sesji, właściwa pomoc przy rozwiązaniu problemu, z którym klient zgłasza sie do Coacha. Róznorodnośc ciekawych materiałow, które maja na celu wzbogacic spotkanie i pomoc w nim. I co najwazniejsze poprzez wiedzę, podejście do klienta, konsekwencje, motywacje i dyskrecje Pani Ingi są widoczne efekty coachingu. Osoba GODNA POLECENIA
21 listopada 2012 Magdalena - Specjalista ds. obsługi grup
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj