Irena Mielnik-Madej

Popularność: 4039
Bardzo dobry coach (2)
Jestem coachem ( Nowoczesny Coaching- Krakowska Akademia), psychologiem, trenerem biznesu (Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys, Jan Robert Sołtys), doradcą i trenerem w zakresie rozwoju osobowości, coachem ( Nowoczesny Coaching- Krakowska Akademia), ekspertem kobiecości, transformacji i odkrywania nieuświadomionego potencjału twórczego, a wszystko to w jednej osobie :) CO MAM CI DO ZAOFEROWANIA: Sesje coachingowo - mentoringowe, które oferuję: – To nie zwiększenie wydajności pracy w korporacji czy w domu i przemiana w robota, by komuś efektywniej służyć. - To rozmowa, wysłuchanie problemów, skierowanie na właściwą ścieżkę. – Pomoc w rozwikłaniu trudności w Twoim życiu. Nie rozwiążę ich jednak za Ciebie, tylko ułatwię spojrzenie na nie z innej perspektywy. - Pokazanie, że problem może być inspiracją do zmiany – Spotkanie z kimś, z kim można swobodnie rozmawiać, opowiedzieć o sobie, w bezpiecznej przestrzeni. Może to wielki banał, ale w dzisiejszym świecie to luksus rzadko spotykany… - Zainspiruję Cię do odkrywania Twojego nieuświadomionego potencjału twórczego. Czasami będę surowa i wymagająca, ale tylko po to, by pokazać Ci, jak wielki potencjał drzemie w Tobie... Zapraszam Cię serdecznie :)
Kontakt
Tel. 502 749 605
e-mail: aneris@op.pl
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
wyższe
mgr psychologii

Opinie

Bardzo dobry coach
Przeszedłem z Panią Ireną wspaniałą drogę. Pani Irena jako coach, psycholog i trener w zakresie rozwoju osobowości pomogła mi uwierzyć, że zmiany są możliwe, jeśli zacznę ich dokonywać i uwierzę w swoje możliwości. Fantastycznie przeprowadziła mnie przez obawy w stylu: "że się nie uda i że ja nie dam rady". Dzięki niej wyznaczyłem sobie cele z terminem i udało się. Zawsze będę polecał :)
1 sierpnia 2017 Ryszard - inżynier
Bardzo dobry coach
Jestem zadowolony ze współpracy. Pani Irena jako coach i psycholog pomogła mi przejść przez trudny etap zawodowy, w którym się znalazłem. Nakierowała mnie na właściwą drogę. Stworzyła klimat poczucia bezpieczeństwa, dzięki czemu podczas procesu coachingowego mogłem się przed nią otworzyć. Aktywne słuchanie oraz pozytywne nastawienie, optymizm i zachęcanie do odwagi, to są dodatkowe atuty Pani Ireny. Polecam z przekonaniem! R.N.
12 kwietnia 2017 Roman - projektant
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom