Iwona Piga

Popularność: 96
Bardzo dobry coach (4)
Iwona Piga i jest szefem działu gier symulacyjnych i szkoleń integracyjnych w Fundacji Training Projects. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty, spotkania i szkolenia związane z pracą w zespole, komunikacją w organizacji, zarządzaniem projektami, zarządzaniem czasem, asertywnością, przywództwem i motywowania. Jej specjalnością są plenerowe gry integracyjne i wydarzenia łączące zabawę z inspiracją i edukacją. Iwona Piga jest współtwórcą wielu gier szkoleniowych i strategicznych, symulacji planszowych opartych na koncepcji tak zwanej nauki przez doświadczenia. Prowadziła szkolenia między innymi dla firm sektora bankowego, telekomunikacyjnego, motoryzacyjnego, usługowego i handlowego oraz w wielu urzędów i instytucji publicznych. Wcześniej pracowała jako menedżer i specjalista w firmie Arcelor Mittal Polska, a także w firmach Wella i Procter & Gamble. Jest też autorką kilku artykułów w prasie specjalistycznej poświęconej zarządzaniu zasobami ludzkimi, a także współautorką książek Zarządzanie Projektem Szkoleniowym oraz podręcznika Budowanie Kultury Innowacyjności. Prywatnie mieszka w Sosnowcu, jest matką dwóch synów i miłośniczką żeglarstwa oraz turystyki i jazdy na nartach.
Kontakt
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Sosnowiec, Kraków, Warszawa, Gliwice, Tychy,
Cała Polska: Tak
Jaki ma styl pracy?
• Wykorzystuje liczne gry menedżerskie i komunikacyjne – także przestrzenne i ruchowe
• Ma dużą empatia, buduje z grupą serdeczne relacje
• Daje pole do wymiany opinii mimo różnicy zdań
• Chętnie prowokuje dyskusję, by uczestnicy dzielili się własnymi doświadczeniami biznesowymi

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Iwona zaprojektowała dla nas planszową grę strategiczną z zakresu strategii handlowych, procesu i lejka sprzedaży, finansów dla handlowca i menedżera sprzedaży. Potem przeszkoliła naszych trenerów wewnętrznych z prowadzenia tej gry (bardzo wysoko oceniam te warsztaty). Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak dokładnie gra oddaje i symuluje naszą strategię, produkty, rynek, strukturę kosztów i politykę cenową. Nie sądziłam że w ciągu 2 miesięcy można zaprojektować, wyprodukować i przetestować grę która "jeden do jednego" odzwierciedla sytuację konkretnej firmy. Gra sprawdziła się znakomicie na konferencjach dla handlowców - pozwoliła w dynamiczny i zabawowy sposób pokazać całej sieci sprzedaży nową strategię handlową i wprowadzane zmiany.
4 kwietnia 2019 Anna - Dyrektor wsparcia sprzedaży
Bardzo dobry coach
Wracamy właśnie ze szkolenia team building z uśmiechami jak banany. Nie sądziłam, że tyle możemy się o sobie w zespole dowiedzieć w czasie gier plenerowych. Niby poszukiwaliśmy w lesie wskazówek, budowaliśmy mosty i rozbrajaliśmy bomby... A tak naprawdę wiemy o swoich motywacjach, rolach zespołowych, o tym jak ze soba bezkonfliktowo rozmawiać i jak wspólnie planować pracę. Zmęczeni, ale radośni i znacznie bardziej świadomi. Iwona - dzięki i do kolejnego ;-)
31 marca 2019 Natalia - Dyrektor Marketingu
Bardzo dobry coach
Dawno nie widziałam kogoś, kto potrafi tak sprawnie połączyć swoje gry szkoleniowe (pozornie zwyczajne zabawy) z takimi konkretnymi tematami jak delegowanie, style kierowania albo dysfunkcje pracy zespołu. Zatrudniając p. Iwonę bałam się że gry będą może i atrakcyjne - ale oderwane od pracy uczestników. A były ściśle powiązane, wnioski z gier odnosiły się do pracy a nie do gier.
7 marca 2019 Karolina - HR Manager
Bardzo dobry coach
Razem z drugim coachem - Adamem Pasternakiem - prowadziła dla nas (kilku menedżerów w firmie) warsztaty dot. zarządzania czasem, a potem jeszcze asertywnej komunikacji, radzenia sobie ze stresem i zarządzania różnorodnością zespołu. W sumie 8 dni zajęć, które wspominamy jako jedne z bardziej praktycznych, konkretnych i omawianych jasnym biznesowym językiem. Fajne były arkusze, które pozwalały sobie uporzadkować myslenie o priorytetach i zespole, w zasadzie na zajęciach dzięki nim powstały gotowe plany do wdrożenia. Pani Iwona nie ma tyle wiedzy strategicznej, finansowej, analitycznej - ale miękkie tematy czuje świetnie i komunikuje na fajnych przykładach
1 lipca 2018 Maciek - menedżer zakupów
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom