Iwona X Kunach

Popularność: 334
Dobry coach (5)
Wierzę, że każdy człowiek ma wielki potencjał i jest w stanie pokonać swoje największe ograniczenia by spełnić swoje najskrytsze marzenia.... Jeśli chciałabyś / chciałbyś: * lepiej rozwinąć swój biznes, * przyciągnąć więcej klientów * masz przed sobą trudne decyzje * odnaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym * jeśli czujesz wypalenie zawodowe bądź brak motywacji * chcesz odnaleźć lub zbudować swoją pewność siebie * nauczyć się asertywności czy * chciałbyś się rozwijać lub po prostu „doszedłeś do ściany” zapraszam do wspólnej pracy, dzięki której odpowiesz sobie na postawione pytania, a ja pomogę Ci znaleźć najlepsze rozwiązania dla Ciebie. Jestem certyfikowanym coachem ICF, Trenerem FRIS - style myślenia i style działania, mentorem i trenerem rozwoju osobistego. Moim celem, jako Coacha jest pomaganie ludziom w odkryciu ich potencjału co przekłada się bezpośrednio na realizację celów i marzeń. Motywuję, wspieram i poszukuję nawet najdrobniejszego elementu / potencjału, dzięki któremu klient odnajduje motywację do działania, kreatywność, chęć własnego rozwoju oraz zdolności do pokonywania trudności. Jako Mentor wspieram młodych ludzi – przedsiębiorców w poznawaniu tajników pracy biznesowej w korporacjach i własnych przedsiębiorstwach, maksymalnym rozwoju możliwości zawodowych mniej doświadczonego młodego przedsiębiorcy w możliwie najkrótszym czasie, dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem zawodowym i osobistym. Moją rolą, jako mentora jest bycie przewodnikiem czasami nauczycielem a czasami rzecznikiem mentee. Taką właśnie wiedzą i umiejętnościami chcę się dzielić. Mam wieloletnie doświadczenie biznesowe w zakresie sprzedaży i marketingu (zarządzanie projektami i produktami) w licznych organizacjach międzynarodowych. W ramach programu Youth Business Poland współpracuję w roli Mentora z młodymi przedsiębiorcami, wspierając ich rozwój. Serdecznie zapraszam:) Iwona X Kunach
Kontakt
tel. 502 850 209
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Badzo słaby coach
Osoba niekompetentna i nie nadaje się do trenowania ludzi, jest bardzo nerwowa i nie panuje nad emocjami. Narzuca swoje zdanie- nie polecam zdecydowanie. w życiu nie widziałam takiego trenera .Ta Pani musi się jeszcze wiele nauczyć...
5 kwietnia 2019 Grażyna - Konsultant
Bardzo dobry coach
Moje sesje z Iwoną są jak małe olśnienia, które pomagają spojrzeć na nurtujące mnie problemy w zupełnie inny sposób. To między innymi dlatego, że uważnie słucha i zadaje bardzo trafne pytania. Tworzy też fajną atmosferę, w której czuję się bezpiecznie, co według mnie jest bardzo ważne, bo w końcu na sesjach odkrywamy najgłębsze zakamarki naszych umysłów. Tak trzymać!
17 października 2014 Agnieszka - business owner
Bardzo dobry coach
Współpracowałam z kilkoma Coachami i z całą pewnością mogę polecić Iwonę, jako Coach! To osoba obdarzona wielką empatią, dużą umiejętnością słuchania i "wyłapywania" tego co najistotniejsze. Tworzy atmosferę zaufania, partnerstwa, uważnie podąża za klientem. Za każdym razem wychodziłam z sesji z poczuciem czegoś nowego: odkrycia, przemyślenia, czy to z rozwiązaniem nurtującego mnie problemu. Polecam wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, albo po prostu chcą zwiększyć samoświadomść i poznać siebie lepiej!
14 października 2014 Alicja - HR Manager
Bardzo dobry coach
Dzięki Iwonie rozwiązałem wiele nurtujących mnie kwestii. Podczas sesji czułem się wysłuchany i zadawane pytania dotykały meritum sprawy. Polecam Iwonę wszystkim, którzy szukają profesjonalnego i rzeczowego coacha.
12 września 2014 Cezary - Project Manager
Bardzo dobry coach
Dzięki Iwonie udało mi się pokonać ograniczenia, które sama na siebie nakładałam. Zaczęłam być proaktywna, zaczęłam wierzyć w siebie i nawet nie wiem, kiedy, zaczęły się materializować moje plany. Mam wrażenie, że efekty pracy z Iwoną są niewspółmiernie duże do wysiłku, jaki włożyłam w nasze spotkania - uważam więc, że praca z Iwoną jest bardzo efektywna. Pozdrawiam!
2 września 2014 Patrycja - Brand Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Nienawiść – siatka ze zgniłymi kartoflami
20 września 2014
Myśl o znienawidzonej osobie staje się częścią nas, naszą obsesją. Życie budujemy w oparciu o jej reakcje, jej myśli, jej wypowiedzi. Nasze myśli i działania skupione są nie na tym, gdzie są nasze możliwości, nasz potencjał, nowe rozwiązania i opcje, ale na tym, żeby jemu / jej jak najbardziej „dowalić”
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom