Iwona Żukowska

Popularność: 680
Bardzo dobry coach (4)
Nazywam się Iwona Żukowska. Jestem psychologiem, coachem, trenerem biznesu, przedsiębiorcą. Twórcą autorskiego narzędzia Mapa Tożsamości. Pasjonatką i propagatorką psychologii pozytywnej jako nauki o mocnych stronach człowieka, rozwijaniu potencjału, dobrostanie (wellbeingu), pozytywności oraz poczuciu szczęścia. Wspieram managerów, którzy doświadczają kryzysu z powodu obciążenia pracą zawodową, u których pojawiają się myśli: „już nie mogę, mam dosyć, wszystko mnie drażni, idę po leki, bo inaczej nie dam rady”. Udzielam takim osobom wsparcia psychologicznego, czego efektem jest szybki powrót do emocjonalnej równowagi. Następnie uczę świadomego zarządzania własnymi stanami emocjonalnymi. Na dalszym etapie wspieram w zaplanowaniu i we wdrożeniu trwałych zmian w sposób zamierzony korzystając z narzędzi Roberta Diltsa oraz własnych. Od ponad 10 lat związana z biznesem inspiruję ludzi do zmiany: wspieram, coachuję i szkolę w nurcie psychologii pozytywnej. Specjalizuję się w pracy ze stanami emocjonalnymi człowieka. Przeprowadziłam ponad 1400 godzin sesji coachingowych i wsparcia psychologicznego w tym ponad 400 godzin dla wyższej kadry zarządzającej. Zaprojektowałam i przeprowadziłam ponad 400 szkoleń dla firm i instytucji państwowych, pracowałam m.in. dla ZUS i Urzędów Skarbowych w całej Polsce. Zainwestowałam w swój własny rozwój kilka tysięcy godzin szkoleniowych, przeszłam własną psychoterapię, dzięki temu odpowiedzialnie pracuję z drugim człowiekiem. Jestem osobą uśmiechniętą, radosną, tryskającą pozytywną energią, którą skutecznie zarażam innych. Moją życiową pasją jest własny rozwój osobisty, radość z życia oraz relacja z drugim człowiekiem – tymi właśnie wartościami dzielę się z innymi ludźmi w swojej pracy. „Bo móc poznawać drugiego człowieka, to wielki zaszczyt. Nie oceniać go i nie rozliczać z jego życia, to wielka umiejętność. Dostrzegać w nim boskość jaką niesie, to duchowa mądrość” Autor: Iwona Elżbieta Żukowska
Kontakt
gabinet: Warszawa, ul. Karola Darwina
tel.: +(48) 603 394 800
skype: event-training
Cena
270zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Specjalizuje się w pracy z takimi problemami jak:
kryzys emocjonalny, kryzys zawodowy, kryzys życiowy, radość życia, spełnienie

Opinie

Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba. Czas spędzony na szkoleniu uważam za cenny dar jaki otrzymałam do wykorzystania zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Mam nadzieję, że będę miała możliwość szkolić się pod okiem Iwony.
29 listopada 2019 Marta - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Niesamowicie ciepła i pozytywną osobą. Profesjonalna i dająca kopa do pracy nad sobą. Po kilku dniowym szkoleniu z komunikacji interpersonalnej, wracam bardziej świadomy siebie! Szkolenie zapamiętam do końca zycia. Niesamowita atmosfera oraz swoboda komunikacji. Nabyte umiejętności wykorzystam zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
25 listopada 2019 Adam - Koordynator IT
Bardzo dobry coach
Spotkania z Panią Iwoną Żukowską były dla mnie czasem wielkich odkryć. Mocne pytania trafiające w samo sedno sprawiały, że zaczynałam dostrzegać kwestie, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Pani Iwona pokazała mi, że można patrzeć wielokierunkowo, widzieć i odczuwać więcej, a dzięki temu wprowadzać efektywne zmiany w życiu! Zdecydowanie coaching w jej wykonaniu to majstersztyk. Pani Iwona jest konkretna, bardzo uważna i precyzyjna - zwracała uwagę na znaczenie wypowiadanych przeze mnie słów. Dzięki temu doskonale docierała do ograniczających mnie przekonań i pomogła mi przekształcić je na wspierające. Jest osobą bardzo ciepłą, przyjaźnie nastawioną i przyjemnie uśmiechniętą. Bezpieczna atmosfera, którą stworzyła podczas sesji coachingowych sprawiła, że z łatwością mogłam jej zaufać, otworzyć się i szybko dojść do rozwiązania.
24 luty 2016 Karolina - event specialist
Bardzo dobry coach
Iwona Żukowska pojawiła się w moim życiu w bardzo istotnym momencie życiowych rozważań, pytań i chęci zmian. Zaproponowała wsparcie w procesie transformacji. Początkowo podchodziłam nieco sceptycznie, jednak zaufałam Iwonie. Dzięki temu doświadczyłam innego wymiaru świata, ale także siebie. Nauczyłam się nieco inaczej patrzeć na moje sprawy i rzeczywistość. Proces, w którym uczestniczyłam, dał mi nową świadomość. Dostałam dostęp do źródła spokoju i bezpieczeństwa, których tak bardzo brakowało w moim życiu. Czas spędzony pod okiem Iwony okazał się dla mnie niezmiernie cenny, wniósł nowe przeżycia, odczucia i inny wymiar komunikacji ze swoim wnętrzem – a przez to także z otoczeniem. Uważam, iż otrzymałam cenny dar bardziej świadomego życia i budowania własnego szczęścia. Mam nadzieję, że uda mi się dobrze wykorzystać tę naukę w żuciu codziennym. Wiem, że zależy to jedynie ode mnie, ale też cieszy mnie fakt, że w każdej chwili mogę odezwać się do Iwony i przejść śmiało przez kolejny etap.
10 listopada 2014 Agnieszka - Menadżer - Kadra Zarządzająca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom