Izabela Śmieja

Popularność: 1639
Bardzo dobry coach (6)
Jestem akredytowanym Międzynarodowym Coachem ACC - ICF, certyfikowanym trenerem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, wykładowcą. Posiadam tytuły Master Business Trainer oraz Praktyka NLP. Jako Coach pomagam ludziom w osiąganiu wymarzonych celów, jak również w dokonywaniu ważnych zmian, wpieram swoich Klientów poprzez wzbudzanie w nich zdolności do odkrywania własnych silnych stron, potencjału i nastawienia na osiąganie zakładanych rezultatów. Swoje relacje opieram na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Poprzez coaching pomagam klientom w uzyskaniu równowagi pomiędzy życiem a pracą, wspieram klienta w radzeniu sobie ze zmianą i stresem w środowisku pracy oraz w życiu osobistym. Podczas dotychczasowej pracy w roli Coacha z klientami indywidualnymi, kierownikami zespołów, prezesami firm, liderami w organizacji, obserwowałam, jak każdy z nich z satysfakcją osiągał wymarzone cele i otwierał siebie na dalszy rozwój. Wspieram ludzi w stawaniu się tym, kim chcą i byciu najlepszym jak to możliwe. Prowadzę coaching dla osób, które stoją przed podjęciem ważnych decyzji, takich jak zmiana w życiu prywatnym czy zawodowym, dla osób, które chcą pracować nad własnymi relacjami z innymi, lub też tych, których sytuacja życiowa doprowadziła do momentu przełomowego, z którym chcą poradzić sobie lepiej, efektywniej, trafniej. Wzmacniam rozwój indywidualnych zdolności moich Klientów do zarządzania własną karierą zawodową, przydatnych obecnie oraz w przyszłości. Jestem przekonana, że każdy człowiek posiada zasoby i możliwości, które pozwolą odnosić sukcesy i realizować własne marzenia. Jako trener specjalizuję się w szkoleniach z obszaru tzw. kompetencji miękkich m.in. komunikacji interpersonalnej, asertywności, zarządzania sobą w stresie, organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów zadań, kształtowaniu wizerunku i skuteczności osobistej. Zajmuję się rozwojem kompetencji osób, dla których ważna jest skuteczność działania oraz bycie tym kim chce się być - TU i TERAZ.
Kontakt
Izabela Śmieja
Coach ICF Trainer
Kom. +48 512241078
E-mail:izasmi@wp.pl
e-mail: izasmi@wp.pl
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Będzin, Sosnowiec, Knurów, Mikołów, Gliwice, Opole, Ruda Śląska, Katowice, Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Szkolenie biznesowe było przeprowadzone bardzo profesjonalnie, pomysłowo oraz z wielkim zaangażowaniem, a przy tym wszystkim z dużą dawką humoru. Sugestie i rozwiązania, które nam Panie przedstawiły, nie tylko możemy stosować zawodowo, ale myślę, że również w życiu prywatnym. Dziękuję za świetne szkolenie:-) “ “Niezwykle wysoki profesjonalizm, a równocześnie elastyczność, lekkość szkolenia. Wspaniałe przygotowanie merytoryczne i życiowe obu trenerek, wykazujących emocjonujące zaangażowanie w tematykę warsztatów. Ich pozytywne, entuzjastyczne nastawienie do wszystkiego i wszystkich musiało udzielić się uczestnikom i tak też się działo. Profesjonalnie, z żywiołem, wartościową treścią, bardzo pomocnymi praktycznymi ćwiczeniami. Klasa sama w sobie. Polecamy !!!” ”Szkolenie przeprowadzone w miłej, życzliwej i profesjonalnej formie. Wzbudziło we mnie optymistyczne nastawienie do negatywnych sytuacji, dzięki komunikatowi "ja" otworzyło na nowe sposoby rozwiązywania problemów. Dziewczyny swoim optymizmem, humorem, z pasją i w świetnej atmosferze potrafią przekazać najcenniejszą wiedzę. Nauka praktyczna w zainscenizowanych scenkach to strzał w dziesiątkę. Dzięki Paniom poznaliśmy zespół i dowiedziałyśmy się ile możemy zyskać pracując zespołowo broniąc naszej "wyspy" :) Dziękuję i liczę na więcej, bo warto!” “Wspaniałe mentorki z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Otwarte i rzetelne. Szkolenie na najwyższym poziomie.” “Pani Iza i jej towarzyszka, to kobiety bardzo silne, wesołe a przy tym bardzo profesjonalne w szkoleniu ludzi. Pozdrawiam” “ Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że nigdy nie byłam na tak profesjonalnym szkoleniu, sposób przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie. Całe szkolenie przeprowadzone w luźnej i przyjaznej atmosferze. Pozytywna energia udzielała się nam wszystkim. Polecam BARDZO ”
14 czerwca 2017 Łekin - medycyna
Bardzo dobry coach
Szkolenie przeprowadzone w miłej, życzliwej i profesjonalnej formie. Wzbudziło we mnie optymistyczne nastawienie do negatywnych sytuacji, dzięki komunikatowi "ja" otworzyło na nowe sposoby rozwiązywania problemów. Izabela swoim optymizmem, humorem, z pasją i w świetnej atmosferze potrafi przekazać najcenniejszą wiedzę. Nauka praktyczna w zainscenizowanych scenkach to strzał w dziesiątkę. Dziękuję i liczę na więcej, bo warto!
13 czerwca 2017 Tania - pracownik medyczny
Coach
jestem jedna z osób najbliższych Pani COACH i nie podzielam zdania moich poprzedników.
20 luty 2014 rafał - nieważne
Bardzo dobry coach
Z ogromną przyjemnością polecam Panią Izabelę Smieję jako BARDZO DOBREGO COACHA. Izę charakteryzuje ogromny optymizm, pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Gołym okiem widać, że praca coacha to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, której się w pełni oddaje. Iza jest osobą, która potrafi słuchać i właściwie reagować. Stwarza atmosferę poczucia bezpieczeństwa, bez większego problemu mogłam się przed nią otworzyć i opowiadać o sobie przecież obcej osobie. Coaching z Izabelą przebiega w sposób bardzo uporządkowany, na pierwszym spotkaniu wspólnie ustaliłyśmy zasady naszej współpracy i wzajemne oczekiwania. Iza udowodniła, że jest bardzo dobrze przygotowana merytorycznie do prowadzenia coachingu. Każda z sesji była urozmaicona różnego rodzaju ćwiczeniami, które bez problemu mogę stosować na co dzień. Ćwiczenia te pomagają mi w pracy nad sobą, w przezwyciężaniu słabości. W trakcie odbytych sesji zyskałam zarówno w rozwoju w sferze zawodowej jaki i osobistej, prywatnej. W tej chwili czuje się silniejsza i mam ogromną ochotę korzystać z każdej chwili życia – zarówno w pracy jak i w życiu osobistym, chcę nadal kontynuować pracę nad sobą, którą zapoczątkowałam w trakcie sesji z Izabelą. Iza to osoba, którą mogę polecić na Profesjonalnego Coacha, Trenera i po prostu Przyjaciela :D
23 kwietnia 2013 Karina - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność bycia klientem Pani Izy. Tematy, jakie przerabialiśmy na sesjach nie należały do najłatwiejszych, ale Iza dobrze odnajdywała drogę pośród całego gąszczu zawiłości mojego życia. Zadawała celne i trafne pytania-które czasem wywoływały u mnie różne skrajne emocje, ale dzięki temu posunąłem się do przodu w bardzo wielu sprawach i za to jestem Jej wdzięczny. Osobowość Izy-Jej pozytywne podejście do życia, Jej żywiołowość i duża dawka dobrego humoru sprawia, że człowiek potrafi się łatwiej otworzyć, odblokować-zaufać coachowi prowadzącemu. To stwarza naprawdę dobrą atmosferę do pracy. Sesje z coachem odbywały się w trybie face-to-face oraz za pośrednictwem Skypa (na początku byłem przeciwnikiem rozwiązania tego typu, ale już po pierwszej sesji nabrałem śmiałości i uważam że to też dobra forma-zwłaszcza, kiedy brak jest możliwości na kontakt osobisty). Z czystym sumieniem polecam tą Osobę. Kto zacznie współpracę z Izą-nie zawiedzie się. Będzie chciał ponownie powrócić do pracy z naprawdę Dobrym Coachem. Bo TAKIM właśnie jest Iza.
23 kwietnia 2013 Piotr - urzędnik
Dobry coach
Izabela jest zaangażowana, kocha to co robi i daje z siebie 100%. Zyskuje przy bliższym poznaniu. Warto dać jej czas - inwestycja zwróci się z nawiązką. Miałam z nią kilka godzin sesji.
5 kwietnia 2013 Monika - Konsultant HR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj