Izabela Staciwa

Popularność: 286
Bardzo dobry coach (2)
Romans miłości i siły. To chyba ta dziwna mieszanka pozwala mi być towarzyszem w podróży Klienta. Kocham coaching za to, że mocno stoi na ziemi, a jednocześnie absolutnie wierzy w Klienta : w to, że Ten potrafi osiągać swoje cele, że ma lub jest w stanie zdobyć wszystkie potrzebne mu zasoby. Klient zna odpowiedzi, a coach potrafi o nie zapytać. Na tym też polega siła procesu- wszystkie pomysły i rozwiązania są własnością Klienta, dlatego tak łatwo wprowadza je w życie. W tym procesie na scenie stoi Klient, coach jest za kulisami. Dla mnie coaching to bardzo skuteczny proces rozwojowy. Główny obszar mojej pracy to Life Coaching, coaching grupowy i zespołowy. Zapraszam do siebie wszystkie te osoby, które czują, że chcą coś zmienić w swoim życiu, nawet jeśli dziś jeszcze nie wiedzą, czym dokładnie miałaby ta zmiana być. Zapraszam tych, którzy w byciu dla innych zgubili gdzieś siebie. Tych , którzy czują że to ktoś inny pisze scenariusz ich życia. Tych, którzy ciągle się do kogoś porównują i tak samo ciągle nie są zadowoleni z tego porównania. Tych, których główna myśl to "co oni sobie o mnie pomyślą"?, "czy to wypada" ?...Zapraszam prefekcjonistów, którym doskwiera lęk, że może nie są dość perfekcyjni... Zapraszam wszystkich tych, którzy pracując w korporacjach, wolą jednak sami decydować o swoich procesach, celach, kierunkach rozwoju i nie potrzebują w tym temacie żadnego rozgłosu. Zapraszam tych, którzy nigdy w korporacji nie byli, albo dawno ją opuścili i czują, że teraz nadszedł czas, kiedy warto na chwilę się zatrzymac tylko po to, aby za moment ruszyć z energią do przodu. Zapraszam też tych, którzy mają potrzebę sprawdzić, czy w życiu realizują swoje, czy czyjeś cele. Zapraszam wszystkich, którzy chcą, a nie muszą Zapraszam, bo mocno wierzę, że warto. Prowadzę również coaching grupowy a dla Biznesu coaching zespołów w kryzysie.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego- tam podam wszystkie potrzebne namiary-a dla posiadaczy konta na FB- do wysyłania wiadomości prywatnych.
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Na początek
Sesja zerowa jest bezpłatna. Jest po to, byś sprawdził,czy odpowiadam Ci jako człowiek i coach ( w końcu zabierasz mnie w swoją prywatną podróż :).Coaching to moje hobby i pasja i cieszę się, że właśnie tak mogę do tego podchodzić. Jeśli znajdą się jakiekolwiek przeciwwskazania do tego, abym towarzyszyła Ci w Twoim procesie, powiem Ci o tym otwarcie. Jeśli przeciwskazań nie będzie i razem ruszymy w tą drogę, dostaniesz całą moją uwagę i pełne zaangażowanie. Spotykamy się raz na 3-4 tygodnie przez 6-9 miesiecy na sesjach 90-120 minut. Badamy to jak jest, to czego chcesz, jakie masz zasoby i jak chcesz dokonać zmian. Prawdziwy coaching dzieje się między sesjami.Po 9 miesiącach nie będziesz mnie już potrzebować. Zapraszam właśnie Ciebie .

Opinie

Bardzo dobry coach
Długo zastanawiałam się nad skorzystaniem z coachingu, gdyż miałam wątpliwości czy osiągnę cokolwiek. Właśnie cokolwiek - bo na początku nawet nie potrafiłam nazwać tego co chciałabym osiągnąć. Długo pracowałam nad sobą i ze sobą, ale czułam cze czegoś mi brak. Spotkania z Izą pomogły mi odpowiedzieć sobie na wiele pytań, zrozumieć zależności a przede wszystkim zrozumieć siebie. Podziałało to na mnie bardzo orzeźwiająco i pomogło mi odnaleźć spokój wewnętrzny, którego tak mi brakowało. Iza okazała się być dla mnie "opoką" na tej zawirowanej drodze w poszukiwaniu spokoju i życia bez poczucia winy i porównywania się z innymi. Dla mnie sesje z Izą okazały się wspaniałe i inspirujące, pomogły mi zbudować pewność siebie i zrozumieć pewne mechanizmy działań własnych i innych ludzi. Polecam każdemu kto chce popracować nad sobą i ze sobą aby podjął ten trud wspólnie z Izą. Nie mam porównania z innymi coach'ami - ale dla mnie Iza jest najlepsza:-)
3 luty 2019 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Autentyczna, uważna, profesjonalna, zrobiła ze mna rzeczy niemozliwe, znalazlam siebie i odpowiedzi na wiele pytań, ktorych nigdy nie mialabym odwagi sobie zadać. Jestem pod wrażeniem, a przede wszystkim chcialabym bardzo polecić Izę jako coacha. Life changing momenty. Tak bardzo dziękuję ;)
23 stycznia 2019 Agnieszka - Consultant w Agencji Rekrutacyjnej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj