Izabela Watanabe

Popularność: 29
Bardzo dobry coach (2)
Autentyczne, rzetelne i jednocześnie życzliwe wspieranie ludzi w odkrywaniu i korzystaniu z ich mocnych stron to moja potrzeba prosto z serca
Kontakt
Możesz skontaktować się ze mną wysyłając wiadomość lub telefoniczne.
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Inspiracje
Lubię układać myśli pisząc. Swoje teksty publikuję przede wszystkim tu: https://izawatanabe.pl/inspiracje/
Przygotowanie do pracy
Jestem absolwentką certyfikowanego 17-dniowego kursu w Szkole Coachingu WINGS w Warszawie. Uczestniczyłam również w 2-dniowych warsztatach z zakresu terapii akceptacji i zaangażowania (ACT)

Opinie

Bardzo dobry coach
To co charakterystyczne w pracy z Izą to niezwykły spokój i ogromna uważność na klienta. Iza to coach budzący zaufanie od pierwszej chwili. Pracuje z ogromnym zaangażowaniem, jednocześnie w subtelny sposób pobudza klienta do aktywnych poszukiwań. Zadaje pytania, które uruchamiają kreatywność i prowokują do głębokiej refleksji. Iza przede wszystkim słyszy to, co powiedział klient i to, co jest pomiędzy wierszami. Sesje z Izą pozwalają spojrzeć na dotychczasowe sprawy z odmiennej perspektywy. Coaching z Izą do pełna nowych odkryć droga do celu.
26 maja 2020 Joanna - Psycholog
Bardzo dobry coach
Od stycznia do kwietnia 2020 miałam przyjemność pracować z Panią Izabelą Watanabe z Nawyk Rozwoju w ramach indywidualnego procesu coachingowego nad efektywnością zarządzania zespołem. Przedmiotem naszych spotkań były kompetencje managerskie. Podczas spotkań analizowałyśmy moje oczekiwania, możliwości i plan działania na przyszłość. Wszystkie nasze spotkania były przez Panią Izabelą przeprowadzone w profesjonalny sposób, skrupulatnie przemyślane, a zarazem czułam się jakbym rozmawiała ze swoją bardzo dobrą znajomą, co pozwalało mi głębiej zajrzeć w swoje „ja”. Coaching przeprowadzony przez Panią Izabelę spełnił moje oczekiwania i pozwolił zrealizować założony cel. Z przyjemnością wystawiam te rekomendacje, ponieważ Pani Izabela to profesjonalista z bardzo otwartą głową, dostosowujący się do potrzeb klienta.
5 maja 2020 Dagmara - Dyrektor/Prawnik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom