IZABELA Wojtachnik

Popularność: 99
Bardzo dobry coach (2)
Coaching spełnienia zawodowego i odwagi. Wiem, że do realizacji marzeń potrzebne są z jednej strony pieniądze, a z drugiej odwaga. Pokażę jak połączyć jedno i drugie. Odnajdę źródło Twoich sukcesów i motywację do ich osiągnięcia. Wielokrotnie widziałam ludzi, którzy albo nie mieli pomysłu na siebie, albo mieli, lecz brakowało im odwagi, by go zrealizować. Dlatego postanowiłam opracować trzy programy, które pozwolą Ci to zmienić: 1. Twoja wymarzona kariera 2. Każdy może awansować 3. Do realizacji marzeń potrzebna jest odwaga Od 20 lat pracuję w biznesie w branży finansowej. Od 14 lat na stanowisku menedżera. Jestem trenerem zmiany oraz coachem w trakcie ubiegania się o akredytację Międzynarodowej Federacji Coachów (ICF). Podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami coacha, trenera, menadżera, podróżnika i mamy 3 dzieci. Pomogę Ci odkryć Twoje mocne strony, a tam gdzie będą potrzebne nowe umiejętności pomogę je zdobyć. Zmotywuję do realizacji Twoich marzeń. Jak to zrobię? Napisz do mnie i sprawdź - chętnie umówię się z Tobą na bezpłatną sesję demo.
Kontakt
email: coach@izabelawojtachnik.pl
tel.: +48 503700005
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Pruszków, Piastów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracowalysmy z Iza przez blisko rok i jestem bardzo zadowolona z efektow jakie dzieki procesowi coachingowemu osiagnelam. Iza bardzo profesjonalnie podchodzi do kazdego ze spotkan. Bardzo szybki zlapalysmy rytm i moglam rownie szybko zobaczyc pierwsze efekty naszej wspolpracy. Udalo mi sie osiagnac cele, ktore zawsze odkladalam na pozniej, albo balam sie im stawic czola. Bardzo serdecznie polecam
28 listopada 2018 Magdalena - doktor biologii
Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam Ize jako coacha, ciepła, cierpliwa, ale przy tym bardzo konkretna. Nadaje kierunek, nie ocenia. Słucha uważnie i korzysta z wszystkich swoich narzędzi bardzo trafnie. Mi pomogła przełamać strach przed porażką i dzięki temu dziś cieszę się z prowadzenia swojego biznesu. Wiara w swoje możliwości jest ważna, ale zawsze warto mieć kogoś kto z boku obiektywnie da Ci pozytywnego kopa. Mi takiego kopa dała Iza. Dziękuje :-)
14 listopada 2018 Edyta - Menedżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom