Jacek Hebda

Popularność: 494
Bardzo dobry coach (5)
65 % Polaków pracuje nie w swoim zawodzie wyuczonym. Połowa małżeństw obecnie rozpada się. Prawdopodobnie więcej tkwi w cichej rozpaczy. Dlaczego tak się dzieje? Długie lata zastanawiałem się nad tą kwestią, popełniając jak wiele innych ludzi wszystkie możliwe błędy. Skąd masz wiedzieć do jakiego zawodu zostałeś stworzony? Czy tylko do jednego? Nie uczy się nas jakie kryterium definiuje odpowiedniego partnera. Czym jest ta chemia między ludźmi? Czy mija? Jeśli mija, to co jest ważne? Dzisiaj wydaje mi się, że znam częściowo odpowiedzi na te pytania i moją misją zawodową jest pomaganie ludziom podejmowanie lepszych decyzji życiowych. Jestem dyplomowanym doradcą zawodowym i coachem po SWPS, oraz psychologiem po Uniwersytecie Gdańskim. Jednak pierwsze studia jakie skończyłem to Elektronika i Telekomunikacja. Na własnym przykładzie pokazuje, że możliwe jest przejście bardzo dalekiej drogi. Coachingiem zajmuję się od kwietnia 2016 roku. W mojej praktyce bazuję na podejściu humanistycznym. Integruję też w coachingu elementy filozofii (esencjalizm, konstrukcjonizm) i Analizy Transakcyjnej. W doradztwie zawodowym bazuję na typologii Holanda i MBTI. Mam szerokie zainteresowania: muzyka, gotowanie, podróże, polityka, ekonomia, urbanistyka, architektura, kino. Pasjonują mnie ludzie i ich potencjał. Uważam, że w odpowiednim środowisku każdy z nas może rozwinąć skrzydła. Wykonywałem różne zawody, takie jak: technical writer, konsultant IT, sprzedawca, nauczyciel i aktor. Pozwala mi to rozumieć praktycznie dowolny kontekst zawodowy moich klientów. Zwiedziłem ponad 40 krajów, studiowałem w Hiszpanii, mieszkałem w USA, UK, Austrii i Indiach. Zapraszam do kontaktu Jacek Hebda, Inżynier osobowości
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Leuven, Bruksela,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalny! Poznałam Jacka gdy prowadził Warszawskie Koło Analizy Transakcyjnej, gdzie dostrzegłam jego inspirująca osobowość. Podczas spotkań jest skupiony i dba o najwyższe standardy (przygotowanie do sesji, kultura osobista, schludność przestrzeni, polecana mi literatura). Bardzo inteligentny i posiada wiedzę merytoryczną z wielu obszarów. Serdecznie polecam!
7 stycznia 2018 Marta - Dyrektor / Placówka Edukacyjna
Bardzo dobry coach
Przy Jacku można poczuć się komfortowo i bezpiecznie, co sprzyja szybszym postępom w pracy. W moim przypadku, to chaos i skakanie po tematach ale Jacek mi na to pozwala, za co jestem mu ogromnie wdzięczna bo z chaosu rodzi się konkret. Ma ogromną wiedzę merytoryczną, empatie i inteligencję; tymi cechami żongluje w proporcjach idealnych dla danego Klienta. Serdecznie polecam :)
4 stycznia 2018 Joanna - freelancer
Bardzo dobry coach
Pan Jacek pozwolił mi na nowo uwierzyć w Siebie, we własne umiejętności, określić Swoje słabe i mocne cechy. W trakcie wspólnych sesji udało mi się odnaleźć i uporządkować rzeczy które są ważne w moim życiu, poznać przyczynę strachu, przeanalizować własne pragnienia i marzenia. Odnalazłem Siebie ukrytego za niezliczonymi obrazami mojej osoby kreowanymi przez innych ludzi. Spotkania z Panem Jackiem pozwoliły mi wyznaczyć kierunki dalszej pracy nad Sobą. Polecam Pana Jacka-zwłaszcza że nie ma przeciągania sesji w nieskończoność.
2 stycznia 2018 Kamil - Asystent/Nauczyciel Akademicki
Bardzo dobry coach
Niestety coaching ma bardzo zły pijar przez brak profesjonalistów, Jacek to odczarowuje. Jest osobą, która potrafi słuchać. Nie ustawia rozmowy. Analizuje spotkania ad hoc a potem zadaje pytania na które samemu się odpowiada i znajduje rozwiązania. Posiada dużą wiedzę merytoryczną i psychologiczną, a co rzadkie wśród coachów również praktykę i szerokie doświadczenie życiowe - co w połączeniu daje bardzo dobre efekty w pracy, a o efekty tutaj chodzi. Szukasz Coacha? Chcesz ruszyć do przodu? Idź do Jacka i spróbuj.
2 stycznia 2018 Adrian - Właściciel, Wajda Art House
Bardzo dobry coach
Bardzo mi pomógł, wyrwać się ze stanu rutyny i na nowo rozbudzić, chęć zdobywania wiedzy i rozszerzania horyzontów. Najwyżej oceniam ogromny postęp i poprawę w mojej komunikacji ze współpracownikami dzięki Panu Jackowi, który przyjazny i bardzo profesjonalny sposób, przeprybliżył mi zagadnienia transakcji w jakich bierzemy udział na każdym kroku.Polecam tego Coacha!!!
2 stycznia 2018 Piotr - Dyrektor, instytucja finansowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj